Arama sonuçlarınız

1. Yaman

[SCRIPT] LeaderOS | Full - Hatasız - Harika - Kendine - Özgü - Tasarımı Olan Script

HERKESE SELAM! Merhaba millet! Türkiye'de tek tük bulunan (belkide bulunmayan) yenilikçi scriptlerden olan LeaderOS'a merhaba diyin.! Kendine özgü script içeriği ve tasrımı olan LeaderOS scripti tamamen sizler için yapıldı! Sizlerin rahatı için script baştan kodlanarak tüm bugları kaldırılıp...
  2. Yaman

Nitrado PhP sürümünü nasıl değiştirebiliriz

Evet başlıktaki gibi arkadaşlar nitrado'dan bir Webspace Paket'i satın aldım fakat php sürümünü değiştirmek istiyorum nasıl değiştireceğim konusunda yardımcı olacak bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ediyorum..
  3. Yaman

CHERİSA | MC:GO & Krallık & Yakında.. | +0 Çevrimiçi

Merhaba millet! Türkiye'de tek tük bulunan (belkide bulunmayan) yenilikçi sunuculardan olan Cherisa'ya merhaba diyin. Çünkü artık kendi oyunları olsun, yurt dışından ithalat ettiği oyunlar olsun bunların hepsini en kaliteli, en Türkçe ve en eğlenceli bir şekilde sizlere sunmaya geldi...
  4. Yaman

Ülkedeki hareketlilik.

Merhaba arkadaşlar CNN TÜRK'ü izleyen oldumu bilmiyorum fakat gördüğüm kadarıyla en net haberleri orası veriyor ülke ayağa kalkmış durumda TSK'dan gelen acıklamaya göre ülke yönetimine el konulmuş havalimanında tanklar kapıları tutmuş genel kurmayın tepesinde ucaklar geziyormuş. Askerler köprüyü...
  5. Yaman

Tabela ile sunucu çökertme !crash! sorunu çözümü [ 1.8 ]

Merhaba! Ben Yaman bugün sizlere burada tabela ile sunucu cökertme açığını önlemeyi göstereceğim! Aslında engellenmesi kolay olan bu bug yapmanız gereken tek şey aşağıda vereceğim plugini plugins klasörünün içine atmak olacaktır. Vereceğim plugini sunucunuzu attıktan sonra sunucumuz kapalı ise...
  6. Yaman

Skype problem.

Merhaba arkadaşlar skypemde birden bire tüm kişilerim sıfırlandı 1,2 kişi sadece fakat ben hiçbirşey yapmadım. Otomatikman silindi silinen kişileri nasıl geri getirim yani skypemi nasıl eski haline sokarım ?
  7. Yaman

SKYBLOCK > İstekler - Neler olmalı

MERHABA FORUM SEVERLER! Merhaba arkadaşlar skyblock sunucusu açmaya-denemeye karar verdim fakat şöyle bir soru takıldı aklıma forum benden ne ister benden istedikleri ne veya bir skyblock sunucusundan beklentileri? Bunları benimle paylaşırsanız skyblock sunucuma öyle yön verebilirim sizin...
  8. Yaman

Factions vs Skyblock

MERHABA FORUM SEVERLER! Biliyorsunuzki artık yaz geliyor sunucu mevsimide gelmiş gibi bir şey oluyor yaz gelince fakat kafamda bir soru var factions mu ? skyblock mu ? Biliyorsunuzki bu iki sunucu birbirleri ile sürekli bir kapışma içerisinde coğu kişi skyblocku tercih ederken coğu kişide...
  9. Yaman

ACİL ! Skript'de şöyle bir hata alıyorum bakarmısınız.

Skriptde şöyle bir hata alıyorum cözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler... Player's balance'nin kullanım amacı jackpot sistemi yapmıştım bu yüzden kullandım.
  10. Yaman

PHOTOSHOP CS6 HATA

KONU KILIT
  11. Yaman

Minecraft'da isim değiştir!

Önemli Not: Minecraft'da adı değiştirirken önce çıkış yapmalısınız ve daha sonra tekrar giriş yapmalısınız. Aksi taktirde çoklu oyuncu sisteminde oynayamazsınız. Minecraft adı nasıl alabilirim? E-posta adresiniz ile siteye giriş yaptıktan sonra Minecraft kullanıcı adınızı görebilirsiniz...
  12. Yaman

Faction "r" Sorunu

Faction pluginini kullanan sunucularda klan açanların sohbet penceresinde örnek olarak, "rKLANADIr" yazmaktadır. Bu chat sistemindeki gereksiz olan "r" harflerini kaldırmanız için izlemeniz gereken yol: Faction config.yml > chatTagInsertIndex 0 DIKKAT ; Eğer ./restart gibi komutlar uygulayınca...
  13. Yaman

ChestShop Bugu

# ChestShop ile serverde lag yapmak. Evet, bu pluginin bir bugu sayesinde lag yapılabiliyor. Bu bugu çözmenin yolu aşağıda verilmiştir ve eğer bu işlemleri yapmazsanız sunucunuzda lag meydana gelebilir ve hatta çökebilir. Hemen bunu çözelim. # ChestShop confige girelim. #...
  14. Yaman

MinecraftTürk | Forum Kullanım Rehberi

Merhaba, Bu konu MinecraftTürk forumuna yeni katılan üyelere yardımcı olmak ve forumu tanıtmak amaçlı açılmıştır. Konuyu dikkatli inceleyerek forumu daha kolay, daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Başlamadan önce kurallara göz atmayı unutmayınız! - Minecraft Türk Forum Kuralları...
  15. Yaman

MythicMobs | Spigot hatası

İyi akşamlar arkadaşlar bugun sizlere coğunuzun bilmediği veya bildiğiniz bir hatayı/sorunu göstereceğim! # MythicMobs / Spigot hatası : Eğer sunucunuz Spigot ise ve MythicsMobs pluginini kullanıyorsanız çok büyük bir hatanız olabilir. Bu hata MythicMobs pluginini tamamen bozabilir. Hemen...
  16. Yaman

AlphaChest lag sorunu.

#AlpaChest Lag Sorunu Merhaba arkadaşlar alphachest adlı pluginin bir bug/sorun`dan dolayı bug yaptığını fark ettim ve cözümünü sizlere göstermek istedim PEKİ BU PLUGİN NASIL LAG YAPABİLİYOR? Bu plugin orjinal ayarlarına göre 10 dakika da bir bütün chest.yml dosyalarını kaydediyor. Eğer bu...
  17. Yaman

Bilgilendirme Konu Açacakların Dikkatine

Bu bölüme konu açarken şunlara dikkat etmelisiniz; # Sorununuzu veya sorunuzu en açıklayıcı bir şekilde yazmalısınız. # Sorununuzun, en son hangi işlemi yaptığınızda ortaya çıktığını belirtmelisiniz. # Sorununuzun veya sorunuzun cevabının hazır bir konu şeklinde var olup olmadığına dikkat...
  18. Yaman

SonSteve | Cakmalobi

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır pasif bir şekilde görünüyorduk fakat öle değil serverde calışmalarımıza devam ediyorduk! bügün sizlere cok ugraşılmamış ama emek olan bir yapımızı göstereceğim cok fazla ugraşılmadı 30DK gibi bir saate bitti süre biraz uzun gelebilir fakat aralarda yemek molaları...
  19. Yaman

SonSteve | Android uygulaması neler istersiniz?

ÖNSÖZ Merhaba arkadaşlar sonsteve ekibi olarak sizlere hazırlamaya calıştığımız bir android uygulamasından bahsetmek istiyorum biraz uygulamadan bahsetmeden önce @Krumb069 adlı arkadaşımıza teşekkür etmek istiyorum emeği ve cabalarından dolayı! BİLGİLENDİRME Uygulama daha yapım aşamasında...
  20. Yaman

10 Kasım | ATAMIZI ÖZLEM İLE ANIYORUZ

10 Kasım 1938'de Mustafa Kemal Atatürk, ülkesine yaptığı fedakarlıkları karşılıksız bir şekilde bıraktı. Hayata gözlerini yumdu.. Her yıl 10 Kasım günü trafikteki arabalar durur ve 4 dakika korna çalarak anma etkinliklerine destek verirler. ATATÜRK'ün öldüğü gün İstanbul Üniversitesinde...
  21. Yaman

SonSteve FRAGMAN | Efsane Geri Dönüyor!

Merhaba arkadaşlar uzun süredir bir şey paylaşmıyordur server ne durumda nasıl bunlar hakkında bilgi vermiyorduk bildiğiniz üzere sınavlar dolasıyla yoğunduk fakat yeniden döndük ve sizler icin bunu hazırladık devamı gelecektir umarım begenirsiniz TagList : @LegendWH @Gökçemis @zRedDragon...
  22. Yaman

Video | programı olan tam donanımlı editlemeyi bilen biri aranır

Merhaba arkadaşlar bir oyun kodladık bunu sizlere tanıtmak istiyoruz fakat ekipteki kimsede video programı bulunmuyor bulunsa bile tam editlemeyi bilmiyorlar bu yüzden böle bir konu açmak istedim eyer bu özellikler bulunuyor ise lutfen konu altından veya özel mesaj yolu ile belirtiniz ve olan...
  23. Yaman

SonSteve | Yeni Oyun YAKALAMBAC

Herkeze merhaba arkadaşlar @Krumb069 arkadaşımz ile düşündügümüz bir oyunu size tanıtacağım NOT : Bu oyun bulunmuş veya yapılmış olabilir fakat şuana kadar ben hiçbir serverde görmedim.. ANLATIM Evet pusula yardımı ile minigames lobisinden oyunumuzun arenalarından bir tanesine giriş yapıyoruz...
  24. Yaman

Ultra Cosmetics | Plugin Tanıtımı - Efsane Plugin

Merhaba arkadaşlar bugun size ultracosmetics adlı plugini tanıtacağım bu plugin cok hoşuma gitti hub lobilerinde kullanılacak efsane bir plugin! ve ayrıcada bugun imlec kullanmıyacağım ! ÖnSöz Bu plugin ne işe yarar diye sorarsanız bu plugin size bir menü vererek cok güzel efektler cıkarır ama...
  25. Yaman

ProReports | Plugin Tanıtımı

Herkeze merhaba bugun proreports adlı plugini tanıtacağım bu plugin killaura veya sohbeti kirleten oyuncuları reportlamamıza yardımıcı olur ayrıca bugun imlecde kullanmayacağım plugin tanıtımına gecelim! ÖnSöz Bu plugin sayesinde sohbeti kırleten veya hack olan kişileri şikayer 'report'...