Arama sonuçlarınız

1. SweetNetwork

5 Maddede Zayıflamanın Sırrı! | Do ç. Dr. Sweet Network açıklıyor!

Merhaba değerli okurlarım. Bu makalemde sizlere 5 maddede zayıflama yöntemini sunacağım. Dikkat | Hekim kontrolü gerektiren bir durumdur. Lütfen yalnız başınıza denemeyin. ŞAKA AMAÇLI BİR KONUDUR CİDDİYE ALMAYINIZ. Madde 1; Bol bol üşüyün. İnanılmaz derecede üşüyün ancak kriz ile ölüm...
  2. SweetNetwork

Komut bloğu hakkında bir soru

Minecraft zamanını komut bloğu ile kontrol ettirip; Eğer zaman 18:30 ise şu komut dizinini çalıştır Şeklinde bir sistem nasıl kurulur?
  3. SweetNetwork

Önemli konu. | Emek Hırsızlığı | Okunmasını rica ediyorum.

İnsan, bazen varlığına, türüne yakışmayan davranışlarda bulunabiliyor. İnsan dediğimiz varlık yaşamak için yaşamamalı bence.. Bir haysiyet, onur ve gururu olmalı bunlar için yaşamalı. Emek vermek, uğraşmak ve bunu uzun süre boyunca yaptıktan sonra karşılığında bir kişi gelip tek bir tuşla...
  4. SweetNetwork

Ayakkabı nasıl giyilir? | * Sweet Bilgilendirme Panosu *

Herkese merhaba. Bu konumda insanların %70 inin yürürken kullandığı ayakkabılardan bahsetmek istiyorum. %29 u terlik ve benzeri şeyler giyerler. %1 ise tanımsızdır. # # Bir başka Sweet Pano{/} konularını okumak için de forum arama çubuğuna * Sweet Sohbet Köşesi * * Sweet Bilgilendirme Panosu *...
  5. SweetNetwork

Çipli Kimlik Kart | Nedir bu? | * Sweet Bilgilendirme Panosu *

Herkese merhaba. Forumun bir kısmı beni ilk defa görüyor olabilir. Artık tanışma vaktimiz geldi. İşte sizlere çipli kimlik kartı hakkında bilgiler. # # Bir başka Sweet Pano{/} konularını okumak için de forum arama çubuğuna * Sweet Sohbet Köşesi * * Sweet Bilgilendirme Panosu * * Sweet Çiziyor...
  6. SweetNetwork

Klayve tuşları

W tuşuna basarken aynı anda A tuşuna bastığımda hiçbir sıkıntı yok. Fakat W ile D tuşuna bastığımda sadece birisi algılıyor ve '' Bip '' sesi çıkıyor. Dün sabah böyle bir problemim yoktu. Gece meydana geldi şu an hala devam ediyor. # Aynı zamanda klavyemdeki herhangi bir tuşa basılı tuttuğumda...
  7. SweetNetwork

PirateSK

Hamachili sunucumda çalıştırabiliyorum. Fakat nitradoya attığım zaman çalıştıramıyorum bu addonu.. Hamachili sunucumdaki tüm eklentiler nitradodaki panelimde de bulunmakta.. PirateSK nin extra istediği bir eklenti göremedim. Zaten isteseydi hamachili sunucuda çalışmazdı.. World Edit ve World...
  8. SweetNetwork

Wikiler nasıl yapılıyor?

Wikileri Nasıl Yapıyorlar? Yani wiki kurmak için bir yere kayıt olup oradan mı kuruyoruz? Veya herhangi bir hostingden Mybb gibi wikimi alıyoruz? "Wiki.test.com" kalın yazdığım wiki yazısı için ücret veriliyor mu.. Örnek olarak; WynnCraft wiki için tıkla. Gibi wikileri nasıl yapıyorlar? benim...
  9. SweetNetwork

Tasarım, Bakış açısı , Görüş farklılıkları...

Merhaba millet. Sizlere bir test yapmak istiyorum. Bunu paintte rastgele çizimler yaparken oluşturdum. Testimizin amacı, sizin bakış açınızı, dünya hakkında bilgi birikiminizi görmek. Küçük bir hatırlatma. Çok önemli kuralı da okumanız gerekir unutmayın... Fesat düşünceler de bir görüştür...
  10. SweetNetwork

Sıfırdan resource pack | Sorularım |

Bu soruları başka nereye sorabilirim ki? Yazıyorum bakalım hayırlısı.. - . - 1) Minecraft ilk açılırken çıkan mojang yazısını nasıl değiştirebilirim? textures / gui / title / mojang Kısmına mojang adında resim attımda yine kendi yazısı çıkıyor olmadı.. 2) Panorama işte anamenude kayan...
  11. SweetNetwork

Basamak hk. Resource pack

Stonebrickslab görüntüsünü stonebrick'in kendisiyle oynama yapmadan değiştirmek mümkün mü? ,_, gibi adlar denedim de beceremedim.
  12. SweetNetwork

MEB'in verdiği tablet

Acaba meb'in verdiği tablete eclipse kurulur mu? garip bir soru oldu.. İyi forumlar ^.^
  13. SweetNetwork

Bilgisayarımı Özelleştirmek.

Bilgisayarımı köşeli tema ile özelleştirmek istiyorum. Köşeli temadan kastım ise aşağıdaki 2 resim gibi.; Böyle yani tam köşeli temaları çok acayip seviyorum. Yukarıdaki ilk resmi reklam olmasın diye editledim. Windows 7 Theme arıyorum. Birde Notepad++ gibi skript yazabileceğim teması hoş...
  14. SweetNetwork

Spigot - PaperSpigot Hk.

Merhabalar. Öncelikle bu konuda Spigot hakkında ufak sohbet başlatmak istiyorum. PaperSpigot ile Spigotun farkları nelerdir? PaperSpigotu yüklemeye kalkarsam hangi sürümü kurmalıyım ve https://tcpr.ca/downloads/paperspigot Sitesindenmi kurmalyım? PaperSpigot'ta 1.8 1.9 1.10 sürümlerinin girişi...
  15. SweetNetwork

Acemiyiz | Video denemesi yaptık

Merhaba millet. Ben SweetNetwork, Ve aşağıdaki videoda rol denemesi yaptık. Öncelikle notumu şuraya düşeyim de, Zart zurt demesinler.. BİZLER çok ama çok acemiyiz. Render, Oyunculuk, Rol, Çekim, Montaj konusunda yorum bile yapmıyorum. Gelişebileceğimizi düşünüyorum. Gelişebilmemiz için de...
  16. SweetNetwork

mybb hk. Bir şey danışacağım.

Merhabalar, Sitemde Mybb kullanmaktayım. Bu gördüğünüz konular ve yorumlar şeyini dikdörtgen yapmak istiyorum nereden değiştiriyoruz bunu? Teşekkürler. İyi forumlar, İyi geceler.
  17. SweetNetwork

Resminizi çizeyim mi ? ||||||||| 3 . Sezon |||||||||| ,-,

Merhaba millet. Paint show a geri dönüyorum ,__, Dikkat / ! \ Sizi çizerim. Uyarmadı demeyin.. EDİT > Bir kaç beğeniyi esirgemeyelim gençler. Beğenince paranız falan eksilmiyor.. ^.^ EDİT > Her şeyi beğenmenize gerek yok. Bu konu ve sizin fotoğrafınızı içeren mesajı beğenseniz yeterli çok...
  18. SweetNetwork

Bu hata nedir ? |Skript|

[03:54:36] [Skript update thread/INFO]: [0;37;22m[[0;33;22mSkript[0;37;22m][m [0;31;22mAn internal error occurred while checking for the latest version of Skript. Please refer to the server log for details.[m [03:54:36] [Skript update thread/ERROR]: #!#! [03:54:36] [Skript update thread/ERROR]...
  19. SweetNetwork

SkinsRestorer hakkında. Ya da skinler hakkında..

Acaba skinsearchda olmayan kendi çizdiğim skini skinrestorere göstertebilir miyim? Ya da bir plugin bunu sağlar mı? Örnek olarak Skinbir.png resmini confige atıyorum ve oyundan böyle bir kod giriyorum -/skinyap <player> skinbir player benim çizdiğim skinde görünmeli..
  20. SweetNetwork

Şematik yapıştırmak.

Bir otobüs yaparak şematik olarak kaydettim. Ardından bir tabelaya basılınca x y z kordinatında bu şematiğimi tekrar nasıl yapıştırırım ? Yalnız tabelaya tıklayan kişinin world edit yetkisi yok. Normal bir oyuncu tıklayacak tabelaya ve x y z kordinatlarında bir paste atılması gerekiyor...
  21. SweetNetwork

Authme Sorunu

Selam millet. AuthMe benim için tamamen bir sorun oldu. Düzgün, çalışabilen (?), Hatasız açıksız bir authme arıyorum.. Öncelikle AuthMe Reloaded kurdum. Başka birisi ismimle giriyor, Beni oyundan atıyordu. ( You Logged in From Another Location ) 2. Olarak /login yaparken lag giriyor. Bu...
  22. SweetNetwork

Sunucu Makinesi ??

Merhaba, Sunucum için kendime makine almam mümkünmü ? Yani bir hosting altında sunucu kiralamak yerine kendime makine alıp kira ödemek zorunda kalmamak gibi bir durum var mı ? Ayrıca böyle bir durumda bu makineler nereden alınabilir hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim hiçbir fikrim yok...
  23. SweetNetwork

| Sweet Network | Film Çekilecek Başvuru içeride ^.^

Role Play Yapabilir misiniz ? - - - Film Çekilecek Bana Role Play Yapabilecek +5 Oyuncu Gerekiyor Katılmak istiyorsanız bu konu altına mesaj atabilirsiniz.. Katılmanız için herhangi bir engel yok ^.^ Skype , Mikrofon , x Yaşında Olmak Ve Benzeri Hiçbir şeye gerek yok .. Sadece Oyun Oynamayı...
  24. SweetNetwork

1.8 Skript Eklentisi Sorunu

Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Skript Güncel .. Biraz Araştırdım ; https://forums.skunity.com/t/latest-aliases-v1-9-id-order-full-1-9-support/40 Bunu Buldum Kullandığım Minecraft Sürümü 1.8 Ama Yukarıdaki Çözüm 1.9 Sürümünün .. İşe Yarar mı Hiçbir Fikrim Yok ..
  25. SweetNetwork

Site hakkında sorular >.< CKeditor

Oyun sunucum için güç bela oluşturduğum sitenin düzenleme yeri yok .. Yani [Bold] [İtalic] veya gibi yapıyoruz ya onların barı yok .. Araştırdım, sanırım bu olay CKeditör ile alakalı imiş .. [COLOR=#000000]Ben bu ckeditörü nasıl kuracağım kurunca istediğim sonucu verecek mi ? yardımlarınız...