Arama sonuçlarınız

1. WolwigtoRPG

Wolwigto RPG | Sağlam geliyoruz...

Emrin olur ^^ iyi forumlar.
  2. WolwigtoRPG

Asıl Rol sunucusunun temeli oynanabilirliktir. Oynanabilirlik olmadıktan sonra hikaye ne fayda ? Açıkçası ben sunucumda enchant basılmış kılıçlar taşıyan, orda burda zıplayıp milleti kesen, her önüne geleni sistemsel olarak şamar oğlanı yapan adamlar görmek istemiyorum. İlk sunucumuzda...
  3. WolwigtoRPG

Arkadaşlar çoğu sunucunun kapanma sebebi daha açılmadan hemen '' ooo açıyoruz haydi haydi hikayeyide hemen alıp koyayım hazır pluginleride koyalım tamam sunucu açarız easy sadece hikayeler önemli oyuncunun gözünde '' diyip açmaları. Bizim açılmamamız için maddi yada manevi bir sıkıntımız yok...
  4. WolwigtoRPG

Öncelik ile şu mesajı okuyorsanız ben insanlara bağış yapmak için yalvarmıyorum :D insanların kendi isteklerine bağlı bir durum :D ben insanların bana bağış yapacaklarınıda sanmıyorum :D konuyu baltalamak yerine yaptığınız yorumu düşünün. Ben server tanıtımımda insanlara '' Bana bağış yapın...
  5. WolwigtoRPG

Bizler kimiz ? Bizler Minecraft Roleplay dünyasına yeni bir akım getirmeye çalışan bir ekibiz. Çoğu insanın aksine Roleplay dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeye çalışan bir ekibiz. Sağlam admin kadrosu ile siz oyunculara çok güzel ve uzun soluklu bir sunucu açmaya geliyoruz...