Arama sonuçlarınız

1. H

[VIPSlots] VIP'lere Extra Slot Verin...

Bu eklenti ile VIP oyuncularınıza extra slot verebilirsiniz! VIPSlots tamamen CrossBowerMan yapımıdır (ben 2. hesabıyım :D) Ne İşe Yarar: Normal oyuncular oyuna girdiklerinde envanterlerinin belirli yerleri otomatik kilitlenir... Ama oyuncu VIP İse Kilitler Açılır Hatta Hiç Kilitlenmez...
  2. H

[SonSavaşNetWork] En İyi Silahlı PvP Sunucusu ----> Girmezsen Pişman Olacaksın! :D

Merhaba arkadaşlar ben @Hase1968 Size @CrossBowerMan Arkadaşımın Açmış Olduğu Sunucuyu Tanıtacağım Sunucu 24 Kişilik Kapasiteye Sahiptir Sunucu Bilgileri: IP: SonSavasNetWork.minecraft.to Slot: 24 Tür: HUB Sürüm: 1.7.2 Texture Paket Link...
  3. H

[İSTEK,YARDIM] open chest komuduyla ilgili... ---->

Merhaba arkadaşlar bunun imkanı olurmu bilemiyorum ama olursa sevinirim :D Şimdiden teşekkürler... Komut: open chest with 3 rows named "&c&lYapımcı" to player BEN ŞİMDİ BUNUN 6. SLOTUNA STICK KOYARSAM BANA MESAJ VERSİN!
  4. H

[YARDIM] open chest with 3 rows....

Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın çok şey istedim bugün ama yardım ederseniz çok mutlu olurum :D Şimdiden teşekkürler... Kod burada: command /xx: trigger: open chest with 3 rows named "Hase1968" to player Şimdi burda hiç sıkıntı yok ama ben chestin 3. satırındaki son slot a bir item...
  5. H

[YARDIM] SKRIPT KOD GİZLEME

Merhaba arkadaşlar; Bazı arkadaşlar görüyorum skriptlerini açınca baya bi karmaşık skriptle alakası olmayan kodlar oluyo onları nasıl yapıyolar bilen varsa söyliyebilirmi ? Şimdiden Teşekkürler: @Republican Sensei @Minecraftplayerr @CINAX_DEVOP
  6. H

[SKRIPT] Essentials Skripti v.1.5

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendi yapmış olduğum essentials skriptini tanıtacağım :D Lafı çok uzatmadan kodu buraya ekliyim sizler buradan bakarsınız BUNUN İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM 1 BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEYİN LÜTFEN options: es_yetki: es.* es_pre: &6[&cEssentials&6] command /help: aliases...