Arama sonuçlarınız

1. H

[VIPSlots] VIP'lere Extra Slot Verin...

Güncel ++ VirüsTotal eklendi
  2. H

Tamam bir dahaki konuma eklerim
  3. H

BlueLifeTR Adlı Survival Sunucumuz İçin Yapılan Yeni Spawn

Bu spawn çoh hojdur ema benane şaka şaka çok hoştur :D
  4. H

Virüs yok bende kullanıyorum
  5. H

Teşekkür Ederim :D Kullanın diye kullanmak zorunda değilsin ama yinede emek karşılığı olarak güzel olmuş diyebilirsin
  6. H

Evet vardı ama onları gevurlar yapmıştı :D
  7. H

Bu eklenti ile VIP oyuncularınıza extra slot verebilirsiniz! VIPSlots tamamen CrossBowerMan yapımıdır (ben 2. hesabıyım :D) Ne İşe Yarar: Normal oyuncular oyuna girdiklerinde envanterlerinin belirli yerleri otomatik kilitlenir... Ama oyuncu VIP İse Kilitler Açılır Hatta Hiç Kilitlenmez...
  8. H

[SonSavaşNetWork] En İyi Silahlı PvP Sunucusu ----> Girmezsen Pişman Olacaksın! :D

Texture pack alıntı değil battlecraft bizim eski sunucumuz hatta editleyen de @ErenHB istersen ona sor
  9. H

[SonSavaşNetWork] En İyi Silahlı PvP Sunucusu ----> Girmezsen Pişman Olacaksın! :D

Bekle atıcam media fire olmazmı http://download2078.mediafire.com/8e3bok3ddqrg/042via5jwtd322i/SSNW+TEXTURE+PACK.rar
  10. H

Teşekkürler DeneyeceğimK Kardeşim olmuyo http://download2078.mediafire.com/8e3bok3ddqrg/042via5jwtd322i/SSNW+TEXTURE+PACK.rar link bu ama oyuna girince yüklemiyor
  11. H

Teşekkürler sunucuyu gittikçe hub yapmaya çalışıyoruz iyi günler Güzel yorumun için teşekkür edrim beni çok mutlu ettin evet kendimize en iyi diyemeyiz şu ftp ile textrure olayını pek anlamadım ama neyse
  12. H

DDAY Dediğin sunucuyu hiç bilmiyorum hiç te girmedim o yüzden bilip bilmeden konuşma eklentileri özgür biçimde kendim yazdım haritalarıda kendimiz yaptık yani bu sunucuda sadece emek var ama naparsın tasmasını çözen bilmeden yorum yapıyor @TrustNoONE Map kötü olabilir yorumuna saygım var ve...
  13. H

Merhaba arkadaşlar ben @Hase1968 Size @CrossBowerMan Arkadaşımın Açmış Olduğu Sunucuyu Tanıtacağım Sunucu 24 Kişilik Kapasiteye Sahiptir Sunucu Bilgileri: IP: SonSavasNetWork.minecraft.to Slot: 24 Tür: HUB Sürüm: 1.7.2 Texture Paket Link...
  14. H

[Skript] _Yardım_

on right click on sign: line 1 is "[Base1]" teleport player to {_base1} line 1 is "[Base2]" teleport player to {_base2} line 1 is "[Base3]" teleport player to {_base3} line 1 is "[Base4]" teleport player to {_base4} line 1 is "[Base5]" teleport player to...
  15. H

[Skript] _Yardım_

on right click on sign: line 1 is "[Base1]" teleport player to {_base.} command /base1: trigger: set {_base1} to location of player send "<aqua>Base1 Ayarlandi!"
  16. H

[İSTEK,YARDIM] open chest komuduyla ilgili... ---->

Merhaba arkadaşlar bunun imkanı olurmu bilemiyorum ama olursa sevinirim :D Şimdiden teşekkürler... Komut: open chest with 3 rows named "&c&lYapımcı" to player BEN ŞİMDİ BUNUN 6. SLOTUNA STICK KOYARSAM BANA MESAJ VERSİN!
  17. H

blok değiştirme

Buyur Kardeş: Hatalı
  18. H

istek duman

Ben sadece duman kodunu verdim yerlerini o ayarlar
  19. H

istek duman

Arkadaşlar bu arada yanlış biliyorsunuz Buyurun duman efektinin kodu yardımcı olabildiysem 1 like'yi az görmeyin lütfen Teşekkürler: show smoke at player
  20. H

[YARDIM] open chest with 3 rows....

Terbiyen beni ilgilendirmez onu seni yapanlara sor Aynen baya belli
  21. H

Özele gel burda konuşulmaz onunda mı terbiyesini almadın
  22. H

Burda post kasmaya çalışma arkadaşım olsan satardım ama o da geçti
  23. H

Noldu bu konuda sana ne girdi onu anlamadım