Arama sonuçlarınız

1. atomnetwork

·٠•* AtomCraft *•٠ %100 Survival / İpeksi D. / TimberMod / Rastgele Işınlanma / Takas Sistemi

GüncelMcAtomCraft.TKFacebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayın.
  2. atomnetwork

·٠•* AtomCraft *•٠ %100 Survival / İpeksi D. / TimberMod / Rastgele Işınlanma / Takas Sistemi

Buda senin vip tablon, Şimdi sana gerçekleri söyliyeyim, bizim gibi emektarlar survival sunucu açarız emek olsun deriz gerçek bir survival olsun deriz vipler oyunculardan kat kat üstün olmasın deriz ve böyle vip özellikleri koyarız benim fazla vip seçeneği sunmam serverin emek olmadığını...
  3. atomnetwork

Kes kardeşim kes, burada gelse uniocraft sonoyuncu yetkilileri konuma bir şey yazsa kötü dese özür dilerdim ama senin gibi birinin yorumları umrumda değil. Sen kaç kere sunucu açtın? Sonsurvival isminde açtın sonra sıkıldın turksurvival açtın sunucuyu kaç kere sıfırladın kaç kere kapattın geri...
  4. atomnetwork

Yorumunuz için teşekkürler, sizleri sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız.
  5. atomnetwork

AtomCraft ( Hayatta Kalma Sunucusu ) IP: McAtomCraft.TK Version: 1.7 - 1.8 Tree Asist ( Timber Mod ) Rastgele Işınlanma Takas sistemi ( /Trade ) Silk Spawners ( Spawner Alabilme ) İpeksi Dokunuş Kazma Ve daha birçok şey Skype Adresimiz : AtomHDestek Facebook Sayfamız : TIKLAYIN Sunucu İp...
  6. atomnetwork

Konu Arşive.

Ne mutlu bize.++
  7. atomnetwork

Konu Arşive.

Eleştiriniz için teşekkürler.
  8. atomnetwork

Konu Arşive.

Son Olanlar İçin Ayırtılan Post.
  9. atomnetwork

Konu Arşive.

Sunucu Adı : AtomCraft IP : AtomCraft.Nitrado.Net Web Site : Çok yakında.. Version : 1.7/1.8 * Lapis,Hammadde * * Düzenli Eventler * * Çekilişler * * 7/24 Aktif * * Küfür Ve Reklam Engeli * * Kafa Düşürme * * Arena * * Arsalar * * Skorlar * * 3 Çeşit Boss * * Otomatik Lapis * * Arsalarda Fly...
  10. atomnetwork

Konu Arşive.

Senle tartışıp zaman harcamıycam.+Sunucu bakıma alınmıştır.Sunucumuz bug kullanıp item ve para kasanlar yüzünden orman, arsalar, /chest, envanter ve paralar sıfırlanmıştır buglar engellenmiş ve birçok yenilik eklenmiştir. - Ekonomiyi bozan hertürlü bug engellenmiştir. - Anticrash eklenmiş ve...
  11. atomnetwork

Konu Arşive.

Hımm, demek 13 yaşındasın..İnternetim kesikti ilgilenemedim geldi biraz toparlıyayım birazdan event olacak..
  12. atomnetwork

Konu Arşive.

Okuma yazman yokmu kardeşim ? konuda ne yazıyor bi oku önce. Ayrıca çalıntı denmez alıntı denir. sahibi biz kullanalım diye yapmış bizde aldık kullandık bunda herhangi bir sakınca yok.
  13. atomnetwork

Konu Arşive.

hayır14:00'da Rain Event yapılacaktır..20 dakika sonra rain event kaçırmayın..Arsalara FLY eklenmiştir!19:00'Da Maden Eventi Olacaktır!
  14. atomnetwork

Konu Arşive.

Sunucu Adı : AtomCraft IP : AtomCraft.Nitrado.Net Web Site : Çok yakında.. Version : 1.7/1.8 SKYPE: AtomHDestek * Lapis,Hammadde * * Düzenli Eventler * * Çekilişler * * 7/24 Aktif * * Küfür Ve Reklam Engeli * * Kafa Düşürme * * Arena * * Arsalar * * Skorlar * /P Claim...
  15. atomnetwork

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Başarılı sunucu, otomatik eventleri nasıl yapıyorsunuz acaba?
  16. atomnetwork

Otomatik girilen komutlar

Teşekkürler yardımların için, başka çare kalmadı. Peki ben alttakinin dışında birde belirli bir saatte komut girilmesini istiyorum örneğin hergün 18:00 da /komut yazıcak. ve ben bu skripti kendime göre düzenleyip çoğaltıcam mesela 18:00 da /komut yazdıracam 19:00 da /komut2 21:00 da /komut 3...
  17. atomnetwork

Hocam oradan bi konuya baktım orada örnek bi komut vermişti ( /tce set 10:00:00 say God Morning ) denedim çalıştı sonra o komutu silip kendi komutumu yazdım çalışmadı, ben komutu MyCommand ile oluşturmuştum sanırım ondan dolayı olmuyor şu an ne yapsam bilemedim
  18. atomnetwork

Hocam consolescheduler2 çok bugluymuş tce yi indirdim fakat kullanamadım yardımcı olurmusun? Mesela her saat başı /komut ve saat 18:00 da /komut2 yazdırmak istiyorum
  19. atomnetwork

.

.
  20. atomnetwork

@Myper senin bu yazdığın şeyleri özetliyeyimmi? Ben elimde 1 elmayı taşıyamıyorum onun yerine bir sepet alıp içine 10 kilo elma doldurup taşırım.
  21. atomnetwork

Tamam daha fazla konuma bir şey yazma.