Arama sonuçlarınız

1. byLaz

[ISTEK] Toprak , Taş v.b. kazarken elmas bulma

Evet başlıkta belirttiğim gibi . Survival sunucuda toprak kazarken elmas bulmayı nasıl yapabilirim ?
  2. byLaz

HiyarTurk Faction Spawn v1.0 | byLaz

Haritanın yapımı yaklaşık 15 saat sürmüştür.Harita bizzat tarafımca yapılmıştır.Alıntı Değildir.Normalde Açmış olduğum HıyarTurk sunucusunun spawnıydı.Ancak CasperBilişim sunucusunu açtığımda haritaya gerek kalmadı ve bu yüzden sizlere paylaşıyorum.Yüklenimi Gayet Basit . Ftp ye attığınız Spawn...
  3. byLaz

mc.CasperBilisim.com | BETA | Factions | 1.7.x |

23.01.2015 Tarihinde Başlanılan bu Projeye önderlik eden Ben [Laz] Ekibimi kısa bir süre içinde toplayıp hemen yapıma başladık.Usta Mimarımız olan Miracle_ ve Plugin ve Yönetim dehası olan Eren de sunucumuza yardım etmeyi kabul etti.Diğer mimarımız sasuke ve ekibimizin diğer üyeleriyle bu...
  4. byLaz

CasperBilişim | Minecraft Ekibi |

Herkese merhaba değerli arkadaşlar. HıyarTürk den ayrı olarak casperbilisim.com adlı sitenin Minecraft Sorumlusuyum.İşe bugün başladım.Ve bir ekip toplayıp mc.casperbilisim.com şeklinde sunucu açacağız.Ve bunun için de sizlere ihtiyacımız var.+17 olursa Daha iyi olur ama +15 olmak ZORUNDADIR...
  5. byLaz

Bir Faction Sunucusu...

Evet Arkadaşlar yakın bir tarihte faction sunucusu açacağız sizlerin de tavsiyelerini açmadan açmayayım dedim.Sunucuda neler olmasını isterdiniz ? Mimarimiz tamamlandı.Gerçekten hoş yapılar olucak sunucumuzda Sizlerin de tavsiyelerini bekliyoruz.
  6. byLaz

Her Türlü Tasarım İçin Konuya

Herkese merhaba arkadaşlar; Youtube olsun minecraft sunucularınız olsun siteleriniz olsun hepinizin tasarımlara ihtiyaçları var.Bunun için buradayım.Ücretli olsun ücretsiz olsun tasarımlarım mevcuttur şu an çoğu sunucunun tasarımlarını yapmakla beraber +100 abonelik kanalların intro banner ve...
  7. byLaz

HiyarTurk.nitrado.net Yetkili Alımları

Herkese Merhaba Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Minecraft sunucusu açmaya karar verdik.Sunucumuz çok amaçlı olucaktır.Minigames yönüyle çok zengin olucak sunucumuza tecrübeli arkadaşları bekliyoruz.Arkadaşlara eğer rütbelerini iyi yaparsa aylık ücret de vereceğiz. Admin Alımı : Bitti Adınız ...
  8. byLaz

Minecraft Server Tanıtımı Videosu Çekimleri

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Sponsoru olduğum Kanalda server tanıtacağız ancak bunu çekiliş gibi bir şeyle belirlemek istedik şu anda 1 skywars videosu ve 1 de intro videosu olmak üzere 2 videomuz var ancak 130 gibi bir goruntulenme sayımız mevcut.Kanal linkimiz ...
  9. byLaz

WebMaster - Builder - Admin Arayanlar Buyrun.

Herkese merhaba arkadaşlar Adım Yusuf Soyadım Güçlü Yaşım 21 Minecraft ı 4,5 senedir oynuyorum ve hiç de sıkılmadım 1 sene boyunca oyunu bıraktım ama tekrar başladım.Kurduğum sunucular : PixelNW CriminalTR DragonNW EnderNW CilginTurk ve daha bir suru suunucu...Ayrıca www.r3game.net...
  10. byLaz

Clash OF Minecraft | Plugin Yardım #1

Evet arkadaşlar.Clash OF Minecraft projesinde kullanaağım command block authme tarzında login komutu değil de nick komutunu koymak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim ?
  11. byLaz

Clash OF Minecraft

Herkese Merhaba arkadaşlar.Bugun sizlere yepyeni bir projeme yardım için sizlerleyim.Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi minecraft da Clash of Clans serveri kuracağım.Hep faction server kurmaktan sıkıldım.Bunun için de yardımlarınıza ihtiyacım var. Lutfen onur kırıcı heves kırıcı yorumlar...
  12. byLaz

CilginTurk.nitrado.net | Server Tekrar Online | 0 Dan Açıldı |

Server Sürümü : 1.7.x - 1.8.x Sürümlerinden Girebilirsiniz İp Adresimiz : CilginTurk.nitrado.net Server Açiliş Tarihi : 07.07.2015 İletişim Adresimiz : laz.cilginturk Oyun Hakkında Bilgiler : Ilk Olarak Serverimiz Faction'dur Ama Çok Kolay Bir Server Değildir.Sunucuda Tek Yönetici Vardir...
  13. byLaz

Minecraft PS3 Alırsam PC dede premium olurmuyum ?

Evet arkadaşlar başlıkta yazdıgı gibi Minecraft PS3 Alırsam PC dede premium olurmuyum ? Lutfen yardım
  14. byLaz

CilginTurk.nitrado.net Faction

Evet Arkadaşlar sozu uzatmıyacagım server açıyoruz Faction ama içinde OITC ve Kitsiz HG de olucak bunun için yetkili alıyorum Yetkililer su şekilde başvuru yapıcaklar Moderator İcin (1 Adet ) Ad: Soyad: Yaş: Skype: Builderler İcin (2 adet profesyonel builder alıcagım) Ad: Soyad: Yaş: Skype...
  15. byLaz

Minecraftta GTA 5 Oynadım izleyin abone olun hadi goreyim sizi :)

Evet arkadaşlar galiba turkiyede 2. yım çunku 1. minecraft ev idi ikincide benim evet uzatmadan link atıyrum
  16. byLaz

CilginTurk.nitrado.net | Survival,Faction,HG,Skyfight,Skywars,Skyblock ve daha Fazlasi | Alım Var

Server İsmi: CilginTurk Server İp: CilginTurk.nitrado.net Server Kurucu: Laz (louiz999) Toplam Slot: 200(artacaktır) Faction; Bu sunucu Faction yani klan kurup birbirlerinizle savaşmak adına kurulmuştur.Amacı ise /warp lapise giderek lapis kazıp onları markette satarak para kazanıp klan için...
  17. byLaz

BungeeCord Whilist Connection Hatası Yardım

Merhaba arkadaşlar servere giremiyorum birisi baglanırken Kicked whilist connectining to lobby Connecton throttled! Please wait before reconnecting
  18. byLaz

CilginTurk | v.1 Faction Plugin Paketi |

Mediafire Dosya TC VİrusTotal Plugin paketi isteğe gore sunucu sunucu editlenebilir...