Arama sonuçlarınız

1. NCTA

Yetkililer @Clapy @Hsbas Bir bakın @Canyo İle alakalı. :)

Kanıt ? Bay @ByAehn bey. :) Canyo nun hesabını korumaya kalkışsaydım şimdiye Admin olmuştum.
  2. NCTA

Yetkililer @Clapy @Hsbas Bir bakın @Canyo İle alakalı. :)

Canyo sizi çöpe atmış gözüküyor herhalde. :) Siz yetkililere hakarette bulunmuyorum sadece Canyo ahlaksız konuştuğu için yetkisini almakta sizi suçluyorum bunu unutmayın "Hatasız kul olmaz." :)
  3. NCTA

Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek Olsun!

Torpil hiç eksik olur'mu ? :) Nerede o gençlik @İnanılmaz ın dediği gibi.
  4. NCTA

3 Bölümlük Minecraft Animasyonu [ CaptainSparklez ]

Etiketleri değiştir bence. Slamacow'a bayılıyorum,boşuna milyonlarda abonesi yok.
  5. NCTA

Minecraft Hakkında Bilinmeyenler (Bölüm 1)

Şimdi de bir mod tanıtımı yazdım düzeltmeler yapıyorum çıkıyor şimdi.
  6. NCTA

Merhaba

Kardeşim merhaba,inşallah güzel vakit geçirirsin tartışma falan çıkmaz hoş geldin sefalar getirdin. :)
  7. NCTA

Minecraft Hakkında Bilinmeyenler (Bölüm 1)

Herkese merhaba arkadaşlar,ben Necati bugün sizlerle yeni bir seri açıyoruz serimizin adı : "Minecraft Hakkında Bilinmeyenler" Hadi Başlayalım! Eğer Yanan Bir Pasif Hayvan (Koyun Hariç) Ölürse, Eti Kızarmış Düşer. "-" Karakeri Tabelaların Dışına Sıçrar. Lav, Cehennemde 7 Blok İlerler İken...
  8. NCTA

Son Uçak - Bölüm 1 // Bölüm-Bölüm ADV Map // Sürüm: 1.8.x

Boşuna @RedBuilder değil.
  9. NCTA

Gizemli Mahkum - 1.8.x -

Korku haritasımı ?
  10. NCTA

Klavye Sesi.

Ayarları tam ama bandicam yazısı silindi ayarlar yapıldı fraps ile kasıyor maalesef.
  11. NCTA

Kapalı

Farkındaysan zenginim yazıyordu konunda o yüzden başka bilgisayarlar ile girebilirsin.
  12. NCTA

Kapalı

40 yıl önce minecraft diye bir şey yoktu. :) Bakın yemin etmiyor "Allah belamı versin" diyor.
  13. NCTA

Kapalı

Senin paranı alırsa dolandırıcılık oluyor lütfen iyi düşün.
  14. NCTA

Minecraft'ta Fazla Bilinmeyen 11 Bilgi

Güzel olmuş,sen yaptıysan ellerine sağlık.
  15. NCTA

Klavye Sesi.

Fiyatı ne kadar'dır ?
  16. NCTA

Kapalı

Arkadaşlar yalan atıyor Berkpro isimli birisi lucky block plugini kodlayana istediği miktarda para vereceğimi vaad ediyordu lütfen yalancı yerine koyma onu.
  17. NCTA

Klavye Sesi.

Arkadaşlar kardeşim bandicam ile video çekiyor ama klavye sesi çok fazla geliyor ne yapacağım ?
  18. NCTA

Grafik

Merhaba arkadaşlar ben @NCTA intro kanalı açacağımda resim yapabilecek olursa yunusemre674 lütfen ekleyin.
  19. NCTA

Minecraft Hayatta Kalma Rehberi.

Farkındaysan kendi blogspotum var demiştim. :) O Benim blogspotum kardeşim. :)
  20. NCTA

Mübarek hıyar nedir ?

Mübarek hıyar nedir ?
  21. NCTA

Minecraft Hayatta Kalma Rehberi.

Ben moderatörlük hakkında bir şey söylemedim ?