Arama sonuçlarınız

1. A

İteme Tıklayınca Şansla İtem gelme

Arkadaşlar bunu yapabilirmisiniz? şimdi mesela mavi renkli ince cam ismi: V2 Motor Buna tiklandiginda %25 şansla enchli set parçası,kılıç, kazma çıkacak. Bunu yapabilirseniz sevinirim.
  2. A

Beceriksiz Faction Yerini KediNW aldi! (yeni konu link)

Artık Böyle bi sunucu yerine kötü yorum yapanları sevebileceği bir sunucu. Yeni Konu/Sunucumuz: Tıkla! KardasLandOfBF Benimdir. @FehmiReyz @CowboyBebopTR @EnverGFX @IbretLord315 @ulutürktanrıkorusun @_scary Kötü yazanlar Şimdi İncelesin Yeni Sunucumuzu...
  3. A

BeceriksizFaction Yetkili Alımı?

Selamun Aleyküm gençler. kısacası yeni açılan beceriksizfaction sunucum için yetkili arıyorum. Arkadaşlar not: Genjler burayı kullanmak istemiyorum bunun için goggle forum'u kullandım. Çünkü sorular çok uzun D: 3 Builder 3 moderator 2 de rehber. ip: beceriksizfaction.batihost.com Gençler alım...
  4. A

TheLegend Minecraft Server Klani Ekibini Bekliyor!

''Savaşımızı kazandıran güç, Birliğimizdeki asil inançtır!'' Geçenlerde Çoğunlukla heryerde TheLegend clani vardı. Fakat TheLegend clanı herkes tartıştığı için dağıldı. Bunu yeniden toparlamayi düşünüyorum. Clan katılım şartlarımız ; 1)Aslında yaş sınırlama yok ama +10 yaş üzeri olması daha...
  5. A

PlaneCraft Yetkililerini Arıyor!

İlk öncelikle bu server yeni açılmıştır. Dolayısıyla bazı yetkililer lazım servere gelişmesi için. Bunlarda Pluginer ad ve soyad: Skype : yas: komut bilgin : skript kodlayabilirmisin: bir config editleyebilirmisin: Rehber ad ve soyad: Skype: yaş: oyuncularla aran nasıl : neden biz: reklamcı ad...
  6. A

JustleCraft Alımda!

Yakında açılacak olan JustleCraft pvp sunucumuza bazı yetkililer atayacağız. Bu atamalara katılmak isteyenler aşağıdaki forumu doldurarak katılabilirler. Rehber ad ve soyad: Skype: yaş: oyuncularla aran nasıl : neden biz: reklamcı ad ve soyad: Skype: yaş: neden biz: Günde ne kdr adam...
  7. A

Beceriksiz Faction / 7/24 / İlgili Adminler / Faction / +10 Vip Çekiliş

Sunucumuz tamamı 100% faction' dır. Sunucumuzun slotu tamamen sınırsız BUG vardır. Ama 16 gözükebilir Anti Hack , antibot vb. korumalar vardır Sunucumuz 30 günlüktür . Bu rakam vip lerle artacaktır Bazıları alıntı gibidir fakat biz kendi yaptığımızı koyacağız . Fakat alıntı yerleri biz...
  8. A

Beceriksiz Faction Alimlari ! / 7/24 / Ilgili Yetkililer /SINIRSIZ SLOT

Sunucumuz tamamı 100% faction'dır. Sunucumuzun slotu tamamen sınırsızdır ama 6 gözükebilir Anti **** , antibot vb. korumalar vardır Sunucumuz 30 günlüktür . Bu rakam vip lerle artacaktır Bazıları alıntı gibidir fakat biz kendi yaptığımızı koyacağız . Şimdilik bazı yerleri alıntı :S ...
  9. A

Beceriksiz Faction Yetkili Alımı / 7/24 / İlgili Adminler / Kısmetse sınırsız SLOT/ Faction

Sunucumuz tamamı 100% faction'dır. Sunucumuzun slotu tamamen sınırsızdır ama 6 gözükebilir Anti Xray , antibot vb. korumalar vardır Sunucumuz 30 günlüktür . Bu rakam vip lerle artacaktır Bazıları alıntı gibidir fakat biz kendi yaptığımızı koyacağız . Şimdilik bazı yerleri alıntı :S ...
  10. A

BECERİKSİZFAC. SERVER ETKİLİ ALIMI !

Serverımıza YETKİLİ alımı vardır . Bu yüzden yoruma oyundaki adınızı ve skype adresinizi yazınız . (Bu arada , 2 tane adil cekilisci arıyorum) İP : 5.27.75.233 port yok yakın zamanda nitradoya geçeceğim