Arama sonuçlarınız

1. ZereftheBlackMage

[Bilgilendirme] Şimşek ve Yıldırımlar

Önceki konum: https://forum.gamer.com.tr/konu/volkanizma-bilgilendirme.276023/ @ByArrogant'a burdan teşekkürler. Yıldırım ve Şimşek Belki çoğunuz şimşeği ve yıldırımı aynı sanıyordu. Ama değil. Şimşek, bir bulutun tabanı ile yer arasında, iki bulut arasında veya bir bulut içinde elektrik...
  2. ZereftheBlackMage

3 Dilek Hakkınız olsa ne dilerdiniz?

-Daha çok dilek hakkı hariç. Konu basit. 3 hakkınız olsa ne dilerdiniz? Ölüleri diriltebilme gücü. Milyoner olmak. Her şeyi bilmek.
  3. ZereftheBlackMage

Volkanizma [Bilgilendirme]

Merhaba arkadaşlar. Bu konu sadece bilgi edinmek adına açılmış konudur. Haftalık böyle konular açmaya karar verdim forumda. Volkanizma Nedir? Volkanizma, erimiş kayalardan oluşan magmanın sırf gazdan oluşmayan bir gök cisminin yüzeyine magma ve gazın yüzeydeki çatlak ya da yanardağ ağzından...
  4. ZereftheBlackMage

[Oyun önerisi] Yaz geldi ve sıkılıyorum...

Evet arkadaşlar. Daha önce böyle bir konun varmıydı bilmem ama sorum bu. Yaz tatili geldi. Daha Temmuz ayına bile girmeden canım çok kötü sıkılmaya başladı. PC içinn oyun önerisi lazım. Zaman geçirilecek. Türü fark etmez. Her türü severim. Grafiklerde sorun değil. Ama Flash olmasın. Şimdiden...
  5. ZereftheBlackMage

[Kapandı] ŞereftheBlackMage çakması...

Arkadaşlar. Böyle birini gördüm dün. Adı ŞereftheBlackMage. Benim yan hesabım olduğunu söylüyor.Benle bir alakası yok. Lütfen haberiniz olsun. @ZerefIheBlackMage 'nin yan hesabım olduğu doğru ama bunla bir alakam yok.
  6. ZereftheBlackMage

Red stone iyi bilen birisi içeri pls...

Merhaba. Şimdi ben bir map yapıcağım. Mesela bir haritaya sağ tıklayınca 5 blok ileri ışınlansın. Ama sorun şu ki, bunun çalışma sistemi: Bir mapa tıklayınca map, açılmış mapa dönüşür. /clear ile açılmış mapı silersin. Ve elinden açılmış map silinince öndeki komut bloğuna redstone iletir. Ve...
  7. ZereftheBlackMage

Adminler kapatabilir mi?

Herkese merhaba. Bu gün bir hikaye yazayım dedim. Bölüm bölüm olacak. İkinci hikayem olduğu için biraz kötü olabilir. Minecraft ile ilgili değildir. [Not: İlkini takip eden varsa, bir iki güne gelicek. Sadece biraz ara verdim. Ayrıca konuyu derliyorum.] Gelelim hikayeye. Ve... Karakterler...
  8. ZereftheBlackMage

Konu kapanmıştır. Mesaj atmayın.

Arkadaşlar, benim PC'de 2'şer gb'den 2 ram slot var. İkişer tane de 4 gb ram alsam, PC'ye taksam 2liklerin yerine sorun çıkarır mı? Peki 2+4 olabilir mi?
  9. ZereftheBlackMage

Sizce ben nasıl biriyim? Eksiklerim neler?

Evet arkadaşlar. Foruma katılalı yaklaşık 2 ay oldu. Az da olsa beni tanımışsınızdır. Sizce ben nasıl biriyim. Eksik yönlerim neler. Ona göre kendimi düzelteceğim. Cevaplarınızı beklerim.
  10. ZereftheBlackMage

Jason'un Ruhu

ZOMBİ Gözlerimi açtım. Geceydi. Her yer karanlıktı. Çok garip hissediyordum. Nefesim kokuyordu. Başım dönüyordu. Görüşüm dardı. Ama ben kimdim ve niye buradaydım. Yavaşça kendime baktım. YEŞİL! Ten rengim yeşildi. Hayır. Ben bir canavardım. Dişleri çıkmıştı. İleride bir insan gördüm. Sonra...
  11. ZereftheBlackMage

3. Dünya Savaşı başlasa ne yapardınız?

3. Dünya Savaşı başlasa ve savaş her yeri sarsa ne yapardınız? Ben şehrimi korumak için savaşırdım. (Uçak bileti alıp kaçtı {Şakası bir yana Türkler asla kaçmaz})
  12. ZereftheBlackMage

Scoreboard ile ilgili?

Arkadaşlar eğer yanlış yerdeyse üzgünüm. Şimdi ben scoreboard ile belli bir miktar para ve ona uygun market yaptım. Peki biz bu parayı, canavar öldürüp elde etmenin bir yolunu yapabilir miyiz?
  13. ZereftheBlackMage

Sondan başa hikaye yazma.

Evet. Çoğunuz hikaye yazma oyununu biliyordur. Bri bir cümle yazar, diğeri sonrakini ama bunda öyle değil. Ben sonunu yazıcağım, siz bir önceki cümleyi ve sondan başa gideceğiz. Steve kılıcıyla Herobrine'ı keser ve artık korkusunu yenmiştir, kazanmıştır.
  14. ZereftheBlackMage

Merhaba...

Biliyorum bunun için biraz geç kaldım. Böyle bir bölümün olduğunu da bilmiyordum. Neyse gelelim tanıtıma: PP'imden anlaşılacağı anime fanıyım. forumda yeniyim. Daha çok konu dışı dolaşıyorum. Genel olarak karamsarımdır. Neyse umarım iyi geçiniriz Şimdiye kadar sevdiğim bir kaç üye var. Hakkımda...
  15. ZereftheBlackMage

Forumdaki ilk gününüz.

Belki çoğumuz hatırlıyamıyacak ama evet foruma üye olduğunuz ilk günler nasıldınız?
  16. ZereftheBlackMage

Üstteki üyeyi bir hayvana benzet.

Biliyorum çok saçma.
  17. ZereftheBlackMage

Sizce nasıl olurdu? (Animeciler)

Baktım baya bi anime biliom, şoyle bir şey aklıma geldi. Bi hikaye yazsam, animelerin birleşimi işte... Eğer çok oy gelirse deniyeceğim. Bir de: Ana karakter kim olsun, bir anime karakteri mi yoksa normal bir insan mı olsun ve ilk hangi anime karakteri ile karşılassın.
  18. ZereftheBlackMage

Korkunç Olaylar

Evet burada yaşadığınz yada internette duyduğunuz korkunç olayları anlatabilirsiniz. NOT: Korkunç gif, link vb. yasak Ben anlatayım. Duydum sadece. Bir gün bir grup genç, kayağa giderler. Ama bir hafta dönmezler. En sonunda arama ekibi bulur ve otobsü eder. Vücutlarında hiç çizik yoktur ama iç...
  19. ZereftheBlackMage

Forumdaki Ninja Nickin Ne?

A-ka B-zu C-mi D-te E-ku F-lu G-ji H-ri I-ki J-zu K-me L-ta M-rin N-to O-mo P-no Q-ke R-shi S-ari T-chi U-do V-ru W-mei X-na Y-fu Z-zi i'yi ı ve ç'yi c sayın. Buna göre nick'in ne? Biliyorum saçma bir konu sayılır ama... zikushikulu chiluku tekashime rinkajiku.
  20. ZereftheBlackMage

Üstteki üyeyi nasıl öldürürsün?

Evet. Konu basit. İlk kurban benim.