Arama sonuçlarınız

1. Leckomio1232

DarkGame > Eğlenceyi tat ! | Survival Role Play | Köylülerle Alışveriş,Görevler,Özel Köyler | 1.8 |

Dostum Harika Bir Server Hemen Gelicem :) :şapka:^_^:D @DeathLightt Server Acikmi?
  2. Leckomio1232

Böyle Bir Sunucu Sizce Tutar mı ? Siz Olsanız Böyle Bir Sunucuda Oynamak İster Misiniz ?

Dostum Cok Guzelmis Gercekten Olursa Bence Tutar Ve Bizide Almayi Unutma :3 Hadi Byy:şapka: Bol Sanslar! :)
  3. Leckomio1232

OneOyuncu | Skyblock | %100 Türkçe Görevler | 1.7.[x] | 7/24

Peki Bu Dunyada Benim Gibi Kedilere Izin Varmi asD:AS:FsD:F:SAD:F
  4. Leckomio1232

OneOyuncu | Skyblock | %100 Türkçe Görevler | 1.7.[x] | 7/24

Naber Bill Cipher :D Evet Kiyametten SOnraki Planlariniz Neler Bill Cipher :D Peki Ya Zaman Bebegi :D
  5. Leckomio1232

| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Sayin Yetkili Ben alex_tv Serverinizde site reklami yaptigimdan dolayi ozur dilerim o site ye girmemeleri icin uyarmistim o site yuzunden hayatini kaybedenler oldu bazi insanlar kandirip premium sitesi diye tanitdilar bende onlarin kurbanlarindanim Sinirsiz mute attiniz bu yuzden ozur dilerim...
  6. Leckomio1232

❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

Yani Oyuna Herhangi Bir Isimle Girip /register Sifre Sifre Aynen :D Gercekten Whitelistsiz Olmasi Cok Guzel SIz Bir Ilksiniz Ve Siz Bir Efsanesiniz!!
  7. Leckomio1232

Minecraft Pixelmon Türk cracked server... Yeni açıldı ip değiştiiiiii [Güncel]

Kardes Trolluyolar Girenleri Banliyorlar
  8. Leckomio1232

Minecraft Pixelmon Türk cracked server... Yeni açıldı ip değiştiiiiii [Güncel]

Sakin Kapatmayin Gelecegimm!! LUTFEN BIR KAC DK DAHA BEKLEYIN GERCEKTEN OYNAYACAGIM I LOVE YOU POKEMON Servere alex_tv Ismiyle Girdim Ban Yedim Siz Dalgami Geciyorsunuz??
  9. Leckomio1232

4 kişilik server ilk gelene bedava vip ip içerde

Heyy Benim Resmimm!!
  10. Leckomio1232

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Kayıt Formu: Role Play İsminiz (İngiliz): Rick Withera Role Play Yaşınız:33 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Rick Withera Polis Olarak Calisiyormus Ama Sonra Polislikten Kovulmus Intikam Almak Istemis Bunun Icin Butun Polislerden Intikam Almaya Soz Vermis. Not:Nickim:Blad3AFK [Role...
  11. Leckomio1232

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim:Orhan Eyvazli yaş:12 Minecraft ıd:Martuch rol içi isim:FireDead Me nedir:Eylem do nedir:Bilgi f nedir:Fisildama Oyuna gireceğiniz skin:Okcu Ve Sakallii Bir Adam Oynadığınız rpg Server:Blazerd Mmorpg...
  12. Leckomio1232

TripleNW.Nitrado.Net | <1.7.2 - 1.7.10 > | Efsane Minez!

Yeter Artik Bole Kufurlr Gormekten Biktim Adam Speed Ve Kill Aura Acmis Ve Bide Bize Kufur Ediyor Resimlerdekini Diyo Ve Evet Hackim Diyo Ben Agarta Ilgilerinsen Djarda2 Sevinirim server cok guzel
  13. Leckomio1232

★★TekKrallıkRPGServer★★

abi kabul ettiyiniz icin cok tesekkur ederim bende bu ani bekliyordumm
  14. Leckomio1232

★★TekKrallıkRPGServer★★

Ad:Orxan Soyad:KEyvazli Yaş:12 Minecraft Nick:Blad3AFK Hesap premium mu :Hayır Rp nedir:Rol yapılan oyun türüdür Metagaming nedir:karakter dışı bilgiyi karakter içi kullanmaktır Refuse rpg nedir:RP DEN KAÇMAKTIR ÖRNEĞİN ADAM SANA RPG BAŞLATARAK DALIYOR VE SEN OYUNDAN ÇIKIYORSUN Powergame...
  15. Leckomio1232

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

isim: Orxan yaş: 11 Minecraft ıd: Blad3AFK rol içi isim: Blad Me nedir: Eylem bildirir do nedir: Bilgi verir f nedir: Fısıldar Oyuna gireceğiniz skin: skyslam Oynadığınız rpg sunucular: bu 4 uncu olacak :D Bulunmak istediğiniz ülke : Kuzey {Siz Hangisini Isterseniz
  16. Leckomio1232

Steve kankimin evi gençler

Ben O Guzel Kelimesini Yaptigi Heykele Yazdim Kotu Bir Niyetim Yok Ve Asla Olmayacak
  17. Leckomio1232

Steve kankimin evi gençler

Guzelll
  18. Leckomio1232

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Selam Ben Yeni Uye Oldum Ve Hep Bole Silahli Server Ariyodum Ve Bulduguma Cok Sevindim E-Postam: [email protected] {nolur kabul edin uzun zamandir bole server ariyodum}