Arama sonuçlarınız

1. SelimErgin

Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

Discord verseniz güzel olur herkes takip edebilir
  2. SelimErgin

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Pekala fakat $200 alır falan derken o para geliyomu ? sonuçta "$200 $ alır" bi komut değil.
  3. SelimErgin

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

server mükemmel sabırsızlıkla bekliyoruz :) fakat benim anlamadığım yapcağımız şeyleri söylememizmi gerekiyor ? Mesela erioin ekerken polisle karşılaşınca polis Sinirlenir falan yazıyo.Ve mesela adam kaçırınca 200 $ cebinden alır diyince 200 $ paramı geliyor ?
  4. SelimErgin

Server ne zaman açılcak ? eskiden oynuyordum çok güzel bir serverdi şimdi daha iyi olduğunu düşünüyorum ^_^
  5. SelimErgin

Server kapalıHocam benmi bna yedim servermi kapalı ?
  6. SelimErgin

Sea Benim Kafadan Olduklarını Düşünenler Buraya...

Ad: Selim Soyad: Ergin Yaş: 12 Nabe'R : İyidir :D Hoşlandığın Şeyler: Arkadaşlarımla MC Oynamak. 5 Kelime İle Kendini Anlat: Dürüst , Arkadaşça , Eğlenceli , Enerjik , Çok Sessiz Skype Versene Knk: minecraftnortch Kendinle İlgili Değişik Şeyler:Gözlüklüyüm :D
  7. SelimErgin

Gelin survival oynayalım

*Oyundaki isim : Luzpolo *Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) : Evet.Aama Birisi Bana Karışırsa Sinirlenirim (Küfür Falan...) Ama Bir Şey Demem. *Hırsızlık yapar mısınız? : Yapmam. Neden oynamak istiyorsunuz? :Arkadaşca eğlenmek için. Hangi pluginleri yüklemeliyim? 0turma plugini :3
  8. SelimErgin

Benimle Takılcak Varmı 4 kişilik serverim

ben gelirim skype : minecraftnortch ekleserver açık deilservere girmiyo !sen beni kandırıyomusun