Arama sonuçlarınız

1. CabtanMurad

EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

u.la bu ne amina linke tiklayinca b aska sitelere gidiyor
  2. CabtanMurad

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

server super yaa yalnis anlamayin ama konuda yalnislik var duzeltirseniz bi cok kisiye yardimci olur " Sunucu açıldı IP: sonvita.nitado.net" yazmissiniz nitado yerine nitrado diye duzeltirseniz mutlu olurum benim basvuruyuda lutfen kabul edin beyenmesseniz daha iyisini yapmaya caliscam tek...
  3. CabtanMurad

Sürekli dizi Haritası Türkçe çeviri /mini/eskilerden/English - Turkish/1.7.2

Olm siz neden ingilizce izliyonuzki ben eskiden izlediğim zamanlar türkçe izliyodum ayarlardan onu türkçe yapmak oluyor zaten cartoon netvork türk kanalı
  4. CabtanMurad

legiontr.nitrado.net sende gel beraber savasalım beraber olelım beraber gelişelim

Adamin her sozu doru bende katiliyom hem 1 dkk dun Ahmed yalnislikla 3 enchli yedi onu ne kadar istedi geri vermedin simdi nolduda Ahmed ertugrulu hakla oldurub enchlileri aldikda ondan enchlileri istedin peki bunu anlat bakalım bide Adalet demişsiniz !!!
  5. CabtanMurad

Superpower 2 Benle Oynayacak aranıyor

http://*******.com/?go=2GLV04 bu site bedava premium uye veriyor su ***** var ya onun yerine ******* yazinfree - gg
  6. CabtanMurad

Free For All-ffa.atillahosting.net-SilahlıHG-SilahlıFaction-Herobrine Saf Survival ve 1.8.6

Olm dün girdim dark vulcan iskelet kafası olarak gözüküyor diyeri doru bi tek sorun dark vulcanda ha bu arada sizin steveler asker skini şeklinde gözeküyor ya o karışmış 1.7 skini olduğu için :) ;)
  7. CabtanMurad

Free For All-ffa.atillahosting.net-SilahlıHG-SilahlıFaction-Herobrine Saf Survival ve 1.8.6

1.8.6 mı çıktı la he çıkmış mc ni güncellemeişim :) çok farkı var valla ha bide 1.8 lag çok oluyor 1.7 ler daha ii özelliklede 1.7.2 bak ben demiştim eskiden en çoğu 64 online falan oluyodu şimdiyse 24 online falan
  8. CabtanMurad

Bunu bi çok kişiye demek sorununda kalcaksın :)
  9. CabtanMurad

1.8.3 e geçiyosanız serveri bırakıyom !
  10. CabtanMurad

Serverdeki ismin ne acaba belki tanıyomdur :)
  11. CabtanMurad

Harbi bugünnoynadın lag çok az nadiren oluyor ama clan evlerinin claimi kalldı herkezin itemlerei soyuldu ha bu arada face ver ss göndercem MaleFliz adlı oyuncu factionda pover kasmak için adamlara para teklif ediyor karşılığında onları kesiyor
  12. CabtanMurad

Ne 80-90 bu kadar güzel bi servere en çoğu 54 kişi olgi gösteriyor en çoğu 54 online oluyor sen onla uraşma kardeş yeni bi survival falan oluşturma bence adamın az gelmesinin sebebi lagdır oyuncular 2 dkk dan bir lagdan şikayet esiyor bence o lagın çaresini bul fena lag var serverde ! 1.8 emi...
  13. CabtanMurad

Adam hibi soru sorunca adam hibi cevaplamak size yakışmıyomu la ?
  14. CabtanMurad

Sıkıldım Bi Silahlı hg oynayam dedim oda olmadı :( Kardeş servere girince sendedemi hata veriyor ?
  15. CabtanMurad

bende o hatalar arasında Required hatasını veriyor Bende neden kullanamıyom dedim :)
  16. CabtanMurad

O server hack adlı bi programla yapılıyo
  17. CabtanMurad

Sorunu düzeltmediniz dahada sorun yaratdınız ben o lobide gire biliyodum ama şimdi hiç giremiyom hem bi ara girdim lobkda parolamı bile yazmadım girdiğim an gkriş yapmış oldum bişeyler oldu siz değişikliği yaptıkdan sonra server egiremiyom az önce gösterdoğim hatayı veriyorr !
  18. CabtanMurad

ya su an sw ya giremiyom hata veriyor authentication required yani kimlik dogrulanmasi kerek diyor nerden dogrulicma lutfen yardim edin
  19. CabtanMurad

Auper server özellikle HG le faction bi tek sorun var lag yok demişsiniz ama lag çok onun dışında her şey superServer resourcepackının ismi ne ?Ha bu arada atış alanı nerde bulamıyomda :)
  20. CabtanMurad

Harita Önerisi_Minigames Önerisi

Al işte benim konumdan çalıntı
  21. CabtanMurad

Nasıl bi map yapmamı önerirsiniz

Kardeşim senden çookm özür dilerim karıştıemışımIstüklerin çoğusu adventure map a gitti bi kaç haftaya size herobrine bosslu çok eylenceli adcenture map hazırlicam arada parkurda ola bilir :) sadece bir problem var bana bi save dosyasını dosyatc ya naaıl yüklerim onun videosunun linkini verin ve...