Arama sonuçlarınız

1. PrissMenT

||'Skript Hocam'|| - Skript Yardım Aranır :)

||'Skript Hocam'|| - Skript Yardım Aranır :) Merhaba arkadaşlar !! Başlık pek açıklayıcı mı bilemedim ama yinede ben anlatıyım :) Bu konuyu açmamın nedeni skript öğrenmek istiyorum. Öğrenmemde yardım edebilecek, sorularımı ve anlamadıklarımı cevaplayabilecek, taktikler verebilecek bir öğretmen...
  2. PrissMenT

Kaynak Paketi Önerilerinizi Topluyorum. + Yapı(build) İçin !

Kaynak Paketi Önerilerinizi Topluyorum. + Yapı(build) İçin ! Merhaba arkadaşlar ! Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi yapı(build) yapmak için önerilenizi bekliyorum. Bu konuyu açmamın nedeni küp sanatı bölümündeki bir konumda arkadaşın biri 'FlowsHD' kaynak paketi için serzenişte bulunmuş. Bende...
  3. PrissMenT

- Modern House - PrissMenT

- Modern House - PrissMenT Merhaba arkadaşlar :) Yeni bir yapım ile karşınızdayım.. Lütfen eksiklerimi tam olarak söyleyin ve eleştirilerinizi yapın. Soru: Bir yapının ön yüzünü yapıyorum ve çok beğeniyorum. Ama gerisi getirirken zorlanıyorum. Yani sadece ön yüz çalışsam güzel olacak gibi :D...
  4. PrissMenT

- Modern House 2 - Yorumlarınızı Bekliyorum :)

- Modern House 2 - Yorumlarınızı Bekliyorum :) Merhaba arkadaşlar forumdaki 3. çalışmam ile sizlerle birlikteyim. Güzel olduğunu düşünüyorum bir kaç yer harici. Örneğin jungle ağaç denemem fail... Bir de ön yüzü yaptıktan sonra diğer kalan yerleri pek iyi yapamadığımı düşünüyorum önerileriniz...
  5. PrissMenT

- İlk Modern House Çalışmam -

- İlk Modern House Çalışmam - Merhaba arkadaşlar. İlk modern çalışmam ile karşınızdayım (paylaştığım ilk)... Lütfen eleştirilerinizi yapın ve eksiklerimi söyleyin.. Saygılar Sevgiler.. :p @Rylecls_75 Bir bakıver :)
  6. PrissMenT

- İlk Medieval Kule Çalışmam -

- İlk Medieval Kule Çalışmam - Merhaba arkadaşlar ! Bu benim ilk çalışmam .(Aslında daha önceden biraz kendi çapımda denemelerim olmuştu.) Forumda paylaşılan yapılara bakıyorum ve bu konuda iyi olabiliceğimi düşünüp inceliyorum konuları.(Guest olarak) Yorumlarda bu tür küçük çaplı çalışmaları...