Arama sonuçlarınız

1. MuratCan135

En sevdiğiniz oyun karakteri ve resmi

Dragonborn(The Elder Scrolls V Skyrim)
  2. MuratCan135

Kil Savaşları Beta 1.0.0

Merhaba arkadaşlar Kil Savaşları adlı bir map yaptım umarım seversiniz ss atmaya üşendim deneyin kendiniz görün Açıklama:Kil savaşları 3 takım var amaç kendi bölgenizde gelişip diğer adalardaki killeri yoketmek ve o oyuncuları öldürmek ortada baya iyi command blocktan yaptığım eşyalar vardır...
  3. MuratCan135

Hayırlı olsun bize

1.8.5 güncelleme gelmiş :D şimdi bakıyorum neler var :)ya insan 1 tane şey ekler hiç yeni bir şey yok
  4. MuratCan135

Üstteki oyuncunun mesajını neden beğendin? :D

Bu oyunda üstteki oyuncunun mesajını beğenip neden beğendiğini yazacaksınız :D
  5. MuratCan135

Serverim için plugin?

Serveri açtım hamachidende plugin fln anlamıyorum forge fln bana bir bir göstercek biri yokmu :D
  6. MuratCan135

Captain Soap Mactavish skini varmı?

Call of duty mw2 ve 3 deki Captain Soap Mactavish in skinini yapan varmı?
  7. MuratCan135

En yakışıklı :D

En yakışıklı kim ona bakıyorum ilk 5 Oy vermeyeni bu öpsün :D Oy verenide ben öpcem
  8. MuratCan135

The Crafting Dead

The Crafting Dead için bi kaç kişi aranır hamachi oynamak için server kuramıyorum oynayacak kişi kursa iyi olur :D
  9. MuratCan135

Sade Survival

Sade survival oynayacaklar varsa hamachili serverim var oynayabiliriz 10 kişi falan en fazla hamachi FantasyCraft159 şifre 123
  10. MuratCan135

Sade survival modsuz hamachi.

benimle sade survival modsuz hamachili oynayacak 13-16 yaş arası kişiler arıyorum serveri kurmayı unuttum katılacaklardan biri kurarsa sevinirim 4 5 e kadar şimdilik skype kullanacaksak kullanmayacaksak akşama kadar oynayabiliriz katılmak isteyen şu formu doldursun Ad Yaş Hırsızlık(Olmassa iyi...
  11. MuratCan135

Project zomboid

benimle project zomboid build 30.16 oynayacak birileri arıyorum yaş önemli değil skypede gerek yok
  12. MuratCan135

Güzel Seed

Seedin adı:Murat :D Güzel ama tabi benim versiyonumda öyle 1.5.2 Deneyin derim kendi isimlerinizle seed Karlı seed:Minecrafttürk1numara küçük büyük harf aynı Ada hiç ağaç yok fakat diğer karaya ilerle ve gör:1653
  13. MuratCan135

Bir küçük steve meselesi

1.Bölüm..Başlangıç Steve tarımcılık yapan canavarlarla savaşan bir adamdı.Bir gün seyahat ederken bir şehir görür şehirin içine girer ama manzara hiçte güzel değildir.Heryerde insan cesetleri vardır şehrin derinlerine giderken kıpırdayan bir insan görür. Steve:Ne oldu buraya...
  14. MuratCan135

Yardım

Köy Şehir yapabileceğim bir editor varmı çok lazım.
  15. MuratCan135

Hikaye için kişi aranır

Bir hikaye yazacağım 6 yada 7 kişi arıyorum katılmak isteyen aşağıya şu şekilde yazsın Konu:Stormfall Krallığına Netherdeki canavarlar saldırıyor krallık çok zor bir durumdayken Aetherden 8 savaşçı gelip canavarları püskürtüyorlar.Kral nethere gidip neler olduğunu bakmalarını söylüyor ve hikaye...
  16. MuratCan135

Merhaba

Herkeze merhaba ben Murat Keltepe ben bu sitede 2013 den beri vardım ama şifremi unuttum 2009 dan beri mc oynarım kendimi övmek gibi olmasın ama kendimi profesyonel olarak görüyorum genelde 1.5.2 versiyon oynarım yeni versiyonları fazla oynamam survival rpg server severim herkeze merhaba:D:D:D