Arama sonuçlarınız

1. ahmetsavli1

YN-GAMING | MC.YN-GAMING.NET | Hergün 18:00 ve 20:00 Otomatik Event! | KALİTELİ SERVER İSTEYENLERE!

Oyun ile ilgilenemediğimiz doğru, Bu süreç içerisinde getirdiğimiz Yenilikler; *Lapisin fiyatı arttırıldı *Lapisin olduğu bölgeye Tabeladan Enchant satışı eklendi! (Exp ve Para)
  2. ahmetsavli1

YN-GAMING | MC.YN-GAMING.NET | Hergün 18:00 ve 20:00 Otomatik Event! | KALİTELİ SERVER İSTEYENLERE!

Senin isteğine göre bir şey yapıcak birisine mi benziyorum ? Nedir bu laubalilik
  3. ahmetsavli1

Minecraft bölümünde samp muhabbeti yapan birisiyle tartışmaya giriyorum.... Üstüne üstelik neden SAMP ile Minecraft'ı aynı kefeye koyuyosun ? Tartışmayı Minecraft üzerine tutmak yerine nedir bu kuyruk acın ? Eğer bu kadar nefret ve kin besliyorsan Skype veriyim orada konuşalım Minecraft...
  4. ahmetsavli1

Samp ile ilgili bir sorunun var ise bunu teamspeak üzerinden bildirebilirsin. Teamspeak: ts.yn-gaming.net Bu cevabı kendi bakış açımdan bakarak yazıyorum. Editli serverlerde oynamayı seviyosun ama adminlik satılan bir serverde oynamam mı diyosun. Bana şunu söyle Minecraftta edit satışı mı daha...
  5. ahmetsavli1

Peki, Başka söylüceyek birşeyi olan ?Bundan sonra eleştri yapıcak insanlar bizde kötü olan ve bizden daha iyi olan şeyi göstersinler. Havadan toplama eleştrileri kabul etmiyoruz.
  6. ahmetsavli1

NextCraft.nitrado.net/%0 Lag/Faction/Adam Gibi Faction İçin Gel

@Berat__ Serverde Kurucu Değilmisin Sen Acaba?
  7. ahmetsavli1

Sunucu Adresi (IP) | mc.YN-GAMING.net Sunucu Sitesi: www.YN-GAMING.net Minecraftın gerçek değerini bozmadan En iyi ortamı oyuncuya sunabilmek bizim amacımızdır. # Neden mi Kural Koyuyoruz ? Kural : Bir sanata, bir bilime, bir düşünce ve davranış sistemine temel olan, yön veren ilke, nizam...
  8. ahmetsavli1

Teşekkür Ederim :) iyi günler

Teşekkür Ederim :) iyi günler
  9. ahmetsavli1

Selamın Aleyküm sunucular bölümünde bir konum vardı hala onaylanmadı kurallara uygun bir şekilde...

Selamın Aleyküm sunucular bölümünde bir konum vardı hala onaylanmadı kurallara uygun bir şekilde tanıtmıştım