YN-GAMING | MC.YN-GAMING.NET | Hergün 18:00 ve 20:00 Otomatik Event! | KALİTELİ SERVER İSTEYENLERE!

ahmetsavli1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi (IP) | mc.YN-GAMING.net
Sunucu Sitesi: www.YN-GAMING.net

Minecraftın gerçek değerini bozmadan En iyi ortamı oyuncuya sunabilmek bizim amacımızdır.

# Neden mi Kural Koyuyoruz ?
Kural : Bir sanata, bir bilime, bir düşünce ve davranış sistemine temel olan, yön veren ilke, nizam anlamlarına gelmektedir. Oyunu en temize indirgemek ve düzeni en iyi şekilde sağlamak için bir takım"Kurallar" gerekli. Bu kuralları size listelemeye gerek yok çünkü birçoğunuz bu kuralları azda olsa çokta olsa tahmin edebiliyorsunuz.

Bilinmesi gerekenleri az çok izah etmeye çalışalım.
Öncelikle kesinlikle hile kullanılmasına karşıyız. Küfür ve hakaretlerin olduğu bir ortamda oyundan zevk almamız sizde biliyorsunuz ki imkansız hale gelir. Biz bu gibi durumların tümüne karşıyız ve eğer böyle bir durum olursa gerekli yaptırımları uygulamaktan kesinlikle çekinmeyiz.
Dediğimiz gibi, bizim amacımız oyundan zevk almak ve birbirimiz ile güzel anılarımızı paylaşabilmek. İlginiz ve duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Ayrıca BUG/****/GLITCH vb. gibi oyundan soğutan ve nefret ettiren her türlü şeyi bulup ve gerektiği gibi yönetim takımımızla paylaşan arkadaşlara, sürpriz hediyelerimiz bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere Minecraft dünyasında PVP Oyuncuların vazgeçilmezidir. Bu yüzden bol bol iksir yapıp zaman yiceklerine /Etki yazıpta
Kısa yoldan ve Kolay yoldan bu İksir etkilerine sahip olabilir. İyi yanıysa Büyük miktarda para ödeyip Ekonomiyi Düzeltmeleri.

Eğer bilinmeyen bir komut girerseniz size şu şekilde bir uyarı gelir.

Bu gibi şeyler size uzun ve sıkıcı gelebilir. Bunu emin olun çok iyi biliyoruz. Burada bir çoğunuz oyunu mükemmel derecede iyi biliyor. Fakat yeni başlayan oyunculara daha iyi destek ve yetkililerin yükünü azaltmak için bu tarz bilgilendirmeler yapılmak zorundadır.

Aşağıdaki Tabelalara tıkladığınız zaman karşınıza pencere gelir. Bu pencerede 4 tane çıkış noktası bulunmaktadır.
Bu çıkış noktalarına tıkladığınız zaman rastgele arenanın içine ışınlanırsınız.

Bu sistem sayesinde arenaya dışardan müdahale edilemez. Arenadan bu sistem sayesinde kaçılamaz!

/Spleef yazdığınız zaman karşınıza çıkan pencereden rastgele bir kartopuna tıkladığınızda Sizi Spleef Arenasının belli bir Bölgesine atar.
Bu bölgedeki amacınız karları kırıp diğer oyuncuları aşağıya düşürmektir. Bu Sistem Minigames Plugini ile yapılmamıştır.
O yüzden sistem ile ilgili küçük küçük hatalar olabilir!

Arena her dakikada bir yenilenmektedir! Yenilenme Uyarısı Verilmemektedir.

Oyunumuza gelerek diğer sistemlere bakabilirsiniz!
Oyunumuza sürekli yeni sistemler ve özellikler eklenmektedir!

Son düzenleme:

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarısız.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetsavli1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başarısız.

Peki, Başka söylüceyek birşeyi olan ?[DOUBLEPOST=1420973154,1420970076][/DOUBLEPOST]Bundan sonra eleştri yapıcak insanlar bizde kötü olan ve bizden daha iyi olan şeyi göstersinler. Havadan toplama eleştrileri kabul etmiyoruz.

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
YN-DM'nin açmış olduğu bir Minecraft sunucusundan ne beklenir ? Önce SA-MP sunucunuzu düzeltin daha sonra yeni sunucu açın. Sözde DM yasak ama 2 dakika yürüyemiyorsun ölmeden. Parayla adminlik satmak nedir, herşeyi para için mi yapıyorsunuz ?

ahmetsavli1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Samp ile ilgili bir sorunun var ise bunu teamspeak üzerinden bildirebilirsin.
Teamspeak: ts.yn-gaming.net
Bu cevabı kendi bakış açımdan bakarak yazıyorum. Editli serverlerde oynamayı seviyosun ama adminlik satılan bir serverde oynamam mı diyosun.
Bana şunu söyle Minecraftta edit satışı mı daha iyidir yoksa Samp'ta adminlik satışı mı O Adminlik satışı dediğin Sponsor Adminlik pek bir yetkisi yok.

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samp ile ilgili bir sorunun var ise bunu teamspeak üzerinden bildirebilirsin.
Teamspeak: ts.yn-gaming.net
Bu cevabı kendi bakış açımdan bakarak yazıyorum. Editli serverlerde oynamayı seviyosun ama adminlik satılan bir serverde oynamam mı diyosun.
Bana şunu söyle Minecraftta edit satışı mı daha iyidir yoksa Samp'ta adminlik satışı mı O Adminlik satışı dediğin Sponsor Adminlik pek bir yetkisi yok.

Modu kendiniz yazmış gibi bir anlam çıkmış yazdığınızdan. Kendi modunuzu yazmis olsaydiniz haklisiniz derdim. Ediy satisi yerine haksizlik yaratmayacak seyler verilmesi cok daha mantikli. Daha fazla meslege girmek, beklemeden isinlanmak gibi. Edit satisinin adminlik satisindan bir farki yoktur.

ahmetsavli1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Minecraft bölümünde samp muhabbeti yapan birisiyle tartışmaya giriyorum....
Üstüne üstelik neden SAMP ile Minecraft'ı aynı kefeye koyuyosun ?
Tartışmayı Minecraft üzerine tutmak yerine nedir bu kuyruk acın ?
Eğer bu kadar nefret ve kin besliyorsan Skype veriyim orada konuşalım

Minecraft serverimizde Edit satışı yoktur. Kurduğum hiçbir minecraft serverindede olmamıştır
-TaylanEfendi

fozbek

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft bölümünde samp muhabbeti yapan birisiyle tartışmaya giriyorum....
Üstüne üstelik neden SAMP ile Minecraft'ı aynı kefeye koyuyosun ?
Tartışmayı Minecraft üzerine tutmak yerine nedir bu kuyruk acın ?
Eğer bu kadar nefret ve kin besliyorsan Skype veriyim orada konuşalım

Minecraft serverimizde Edit satışı yoktur. Kurduğum hiçbir minecraft serverindede olmamıştır
-TaylanEfendi

Kuyruk acim yok, sunucuyu ayakta tutmaniz basarinin gostergesidir fakat oyundaki dm sorununa cozum bulamayacak kadat acizsiniz. Haksizlik minecrafttada olsa samptada olsa haksizliktir. Once lapisi kaldir daha sonra muhattap ol benimle. İyi forumlar.

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni nesil gaming hmm sa-mp da sunucuda az oynamadık :)

ahmetsavli1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kuyruk acim yok, sunucuyu ayakta tutmaniz basarinin gostergesidir fakat oyundaki dm sorununa cozum bulamayacak kadat acizsiniz. Haksizlik minecrafttada olsa samptada olsa haksizliktir. Once lapisi kaldir daha sonra muhattap ol benimle. İyi forumlar.
Senin isteğine göre bir şey yapıcak birisine mi benziyorum ? Nedir bu laubalilik

Son düzenleme:

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Az oynamadım samp sunucusunda Razer Reo :p, çok basitleşti YNG oynanmaz artık :))