Arama sonuçlarınız

1. KTSLGMNG

BIRAKIYORUM...

Seni daha yeni tanımaya başladım ama iyi birine benziyorsun ayrılmana üzüldüm.
  2. KTSLGMNG

MinePaxe - Faction Sunucum Için Fikir!

Arkadaşlar ben bu konuyu telefondan açtıım için fazla bir şey yazamadim konumu düzeltiyorum!
  3. KTSLGMNG

MinePaxe - Faction Sunucum Için Fikir!

MinePaxe - Faction Sunucu •Sunucum Faction olacaktir.Sunucumda bug veya açık bulunmicaktir.Sunucum NitradoTR host'u güvencesiyle açılacaktır! •Sunucum'da kesinlikle küfür yasak olacaktir. •Sunucum'da her sunucuda olduğu gibi VIP satişi olacaktir. (VIP:15₺ , MegaVIP;20₺ ...
  4. KTSLGMNG

LegendPlayer | %100 Survival | Ipeksi Spawner | Köylü Takas | ATM | Kürkle Claim | Timber Mod |

%100 Survaval demiştin ama ben burada has survival göremiyorum.
  5. KTSLGMNG

IP: OyunDunyasi.nitrado.net | Factions-HG/SG-SkyBlock-KitPVP | Hub Sunucu +90

Alıntı haritalarla hiçbir yere varamazsın lütfen böyle şeyler yapmayın. Edit : ''Taklitler aslını yüceltir''
  6. KTSLGMNG

(byBluera) | V1 Ultra (v.0_1) | V1 devam paketi! | Bukkit 1.8x/1.7x | Efektler, Taglar, Sorunsuz!

@byBluera her zamanki gibi iyi bir plugin paketi yapmışşın başarılarının devamını dilerim. -KutsalGaming !
  7. KTSLGMNG

Minecraft OITC Plugin Tanıtımı - KTSLGMS

Merhaba arkadaşlar, bugün ilk defa plugin tanıtımı yapacagim.Bu minigames pluginini bilmeyeniniz yoktur. Ok ile diğer oyuncuları öldürmeye çalışıyoruz. GEREKEN PLUGİNLER: Vault WorldGuard One In The Chamber (Üstüne tıklayıp indirebilirsiniz) Oitc haritasını oluşturalım Haritamızı oluşturduktan...
  8. KTSLGMNG

[İSTEK] - Fatcion Plugin Paketi 1.7.2 <Öneri>

Sana tavsiyem topla ve editle temiz plugin paketi olsun.
  9. KTSLGMNG

SexyMotD config'i kendini sıfırlıyor

Deniz , buradan gerekli bilgiye sahip olabilirsin. https://forum.gamer.com.tr/konu/eklenti-tanitimi-sexy-motd-en-iyi-motd-eklentisi.207906/
  10. KTSLGMNG

CelilRS UltraGames v2.0

Acaba bunlar türkçe mi ? Bir de gereksiz oyunlar var oynanan oyunlari ekliyebilirsin.
  11. KTSLGMNG

İstek

Essentials spawn sayesinde yapabilirsin.İstedigin yere /setspawn yazarak o yeri spawn seçebilirsiniz.
  12. KTSLGMNG

// CelilRS // UltraGames // v1.0 // Plugin Paketi //

Iyi bir paket olmuş tebrik ediyorum.Paketin'in sonraki versiyonunda The Walls oyunu ekliyebilirsin ve başarilar diliyorum.
  13. KTSLGMNG

lordcraft.batihost.com {1.7.X} |0 LAG KALİTESI| |Survivor|

Eğer bu ortaya koyduğunuz iddia doğruysa gerçekten yanlış yapmışlar.
  14. KTSLGMNG

Pek inanmadim ama neyse başarılar.
  15. KTSLGMNG

Spawn size mi ait ?
  16. KTSLGMNG

KutsalGames Network ( Çekirdek Sunucu ) Fikir Konusu !

Arkadaşlar , sunucumuz başarılı olabileceğine insanıyorum.Heykelleri ise gerekirse engellemeyiz.
  17. KTSLGMNG

KutsalGames Network ( Çekirdek Sunucu ) Fikir Konusu !

Faction sunucumuz'da Market fiyatları düzenlidir. açık artırma, sanal market, meslekler, düzenli ekonomi, top 5, arsalar, can göstergesi, puanlı Boss sistemi vardır puanlı Boss sisteminden biraz bahsedeyim öncelikle şuanlık 8 adet bossumuz var. Bosslardan herhangi birini kestiğinizde ''Boss...
  18. KTSLGMNG

GAMETURKMC TEKRARDAN SIZLERLE! -> Factions ve Skyblock Oyun Modu! <- play.GameTurkMC.com

Sunucunuz ilgi çekiçi ve kaliteli bir sunucu.Başarılarınızın devamını dilerim. iPhone 5'den yaziyorum yazimda hata varsa kusura bakma.
  19. KTSLGMNG

RedCrystal Plugin Paketi v0.4 [Yılbaşı] Faction - PvP

@Secret_wither dostum bu seni kesinlikle ilgilendirmez sen oyununa bak lütfen.Seni faction diye zorlamazlar.
  20. KTSLGMNG

İyiyim , sen nasılsın sana sormali

İyiyim , sen nasılsın sana sormali
  21. KTSLGMNG

NiceNetwork ---> MiniHUB Sunucu *FACTIONS/SKYBLOCK* 1.7.X ( BETA 1.1 )

Teşşekür ederim seninle kötü olaylar yaşadık tekrardan kusura bakma.