Arama sonuçlarınız

1. MerTYK

** [1.7.X] || Play.MCTurkiyeCraft.Com:10600 || Boss || Lapis || Sayısız Oto Event || Kalite || **

Doğrudur Efendim Kend İnternetinizde Sorun Olabilir Veya Tam Güncelleme Yaparken Girmişsinizdir.Şuanda Kesinlikle Bir Sorun Yok Rahat Rahat Oynamaktayız!
  2. MerTYK

** [1.7.X] || Play.MCTurkiyeCraft.Com:10600 || Boss || Lapis || Sayısız Oto Event || Kalite || **

Eski Scriptim :) Kalmış Silmeyi Unuttumhaa hostingi yönlendirince :D script silinmiş eski yazım çıkmış
  3. MerTYK

Öncelikle merhaba, bizim sunucuyu açma amacımız size kaliteli bir oyun sunmaktır. Biz zaten hub katagorisinde duyulmus birisiyiz. Hub sunucumuzla sizlere kaliteli bir oyun sağlayıp ve faction sonradan hub katagorisindede sizlere kaliteli bir sunucu sunacağız. Hiç lagın olmadı ve kasmadığı bir...
  4. MerTYK

Schaffer79 adlı adminin rezilligi -AragonTekkit

peki tamam burağın skype adresini verebilirmisin.
  5. MerTYK

Schaffer79 adlı adminin rezilligi -AragonTekkit

AragonTekkit Sunucusu Eskiden Bana Aitti Burakla Felan Kurduyduk Şimdi Kapattık Skypesi Neydi Burağın Belki Tekrar Açarız ?
  6. MerTYK

Merhaba Geçler

Merhaba Geçler
  7. MerTYK

DravenOnline/1.7.2/Geri Donmüştür İçeriye Gir

AdaletWasHere Evet Burda Eskiden Bende Kullanıyordum Artık Vazgeçtim Azure -_- Geber Azure
  8. MerTYK

DravenOnline/1.7.2/Geri Donmüştür İçeriye Gir

Azure.com Alınmıştır Bu Sunucu Ücretsiz Deneme 3 4 Güne Kapanır Böyle Sunuculara Girmeyiniz.
  9. MerTYK

Selam Skype Arada Bak Diyorum :D

Selam Skype Arada Bak Diyorum :D