Arama sonuçlarınız

1. Zermer

Türk Serverları Neden Böyle?

Birde başlangıç kiti diye p4 dia set vermezler mi... Hani nerde emek nerde çaba
  2. Zermer

Minecraft Premium Odullu Soru !!!!

Gece-Gündüz Zamanı ?
  3. Zermer

İnternet olmasaydı şu an ne yapıyordunuz?

Online oyunlarda uğruna Allah'a sövülen abiler sokakta acımasızca dövülürdü.
  4. Zermer

Sizce Tutarmı ?

Üzerinde biraz daha çalışılma yapılsa çok pis tutar.
  5. Zermer

Lapissiz faction açacağım. fikirlerinizi bekliyorum.

Yapabiliyorsan V.I.P olmasın her zaman gıcık olmuşumdur para üstünlüğü ile bizi ezenlerden. Ayrıca "arsalar" warp'ı olmasın açık dünya varken bence mantıksız.
  6. Zermer

Medieval Farm House [En iyi yapım]

Çok " Efso" olmuş yalnız... :alkış:
  7. Zermer

Film Önerisi

Yıldızlar Arasında, Yes Man ( Türkçesi maalesef aklımda değil ),Ben 4 numara, Aynı Yıldızın Altında( Bilim Kurgu,Komedi,Aksiyon ve Drama her çeşitten verdim )
  8. Zermer

Exp Farm Nasıl Yapılır | Yardım

bu videoya baksana bende tam izlemedim inglizce olmasına özen gösterdim gerekli durumlardan dolayı.
  9. Zermer

Minecraft 1.9 Yenilikleri.

Eline sağlık gerekli ve mükemmel bir konuya parmak basmışsın
  10. Zermer

Premium Hesabımda "Bin" Olmaması

Çok teşekkür ederim şu anda cahilliğimden utandım. :D
  11. Zermer

Premium Hesabımda "Bin" Olmaması

Arkadaşlar konuda da belirtiğim gibi bugün minecraft premium hesap aldım. Her şey iyidi kendi kendime hadi bir skin yükleyeyim dedim fakat nedense " Bin" dosyası yok. Araştırdım bulamadım da ne yapacağım hakkında. Lütfen yardım edin
  12. Zermer

Modlu Singleplayer Açılmaması.

Zaten minecraft gördüğüm en şiddet içerikli oyun kan var, kafa koparma falan her yer kan oluyor sonra karını öldürünce paran oluyor falan çok tehlikeli arkadaşlar bırakalım bu oyunu onun yerine outlast gibi çocuğu geliştiren oyunlar oynayalım ne güzel oyunda çiçek var, kucaklaşma var.
  13. Zermer

Modlu Singleplayer Açılmaması.

Başlıkta da belirtim kendi minecraft'ıma istediğim modları indirdim.Sonra minecraft'ı açıtım ve singleplayer'da bir dünyaya giremiyor sürekli menüsüne atıyor. Bilgisi olan yardım ederse sevinirim.
  14. Zermer

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

En sevdiğim sınıf olan " Assassın " eklesen olur mu ? :D:D
  15. Zermer

Pixelmon pokemanlarımın kaybolması ve Pokeball'lar

Sağ ol. Ama işe yaramadı halen kaydetmiyor
  16. Zermer

Pixelmon pokemanlarımın kaybolması ve Pokeball'lar

Arkadaşlar konuda da belirtiğim gibi pixelmon modunu indirip oynamak istedim( Sürüm: 3.3.8) . İndirim bolca oynadım ama oyunu kapatıp açınca tüm pokemanlarım kayboluyor tekrar pokeman seçme menüsüne yönlendiriyor. Kısacası tüm emeğim boşa gidiyor:olgun:. Ayrıca pokeball'ların özelliklerinden...
  17. Zermer

Arkdaşlar bana factions bir server önerirmisiniz ?

Cidden bana da lazım öyle bir server. Geçen bir server gördüm adam vip e öyle bir yetki vermiş ki alan bildiğin sanki 2 yıldır oynayan adam sonra herkesin hakkını yiyor ayrıca zırt pırt restart attı tüm emeğim çöpe gitti o günden beri faction oynamıyorum.
  18. Zermer

Minecraft Başladığınız ilk dakika hangi yaratıkla karşılaştınız ?

Spider gördüm. O da şöyle oldu yürüyorum mal mal "aaa, bir ağaç" veya " baksana bir göl" gibi saçma yorumlarla giderken gece olmuş ruhum duymadı tek karanlık oldu diye pc'nin parlaklığını artırdım sonra birkaç göz gördüm örümcekler uğurludur diye gittim gidiş o gidiş.
  19. Zermer

Destan Craft - 1.7.2 - 1.7.5 - Eglencenin Dorugu -

Gerçekten server'a bayıldım :D
  20. Zermer

Dark0nline.nitrado.net 1.7.2/1.7.4 KitPvP Minecraft Serveri

Server sanki biraz faction server'ına benzemiş gibi
  21. Zermer

Minecraft'a Neler Eklenebilir ?

1- İki el ile kılıç vb. şeyler kullanmak 2- Daha fazla yemek.
  22. Zermer

Call of Duty Oynayanlar İçeri !

O kadar da değil yani.
  23. Zermer

Türkiyede Ilk/CastleWars/EmekServer/EpicMinerNetwork/Hemen Oyna

Sürümü kaç ben mi görmedim yoksa eklemeyi mi unuttunuz.