Pixelmon pokemanlarımın kaybolması ve Pokeball'lar

Zermer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konuda da belirtiğim gibi pixelmon modunu indirip oynamak istedim( Sürüm: 3.3.8) . İndirim bolca oynadım ama oyunu kapatıp açınca tüm pokemanlarım kayboluyor tekrar pokeman seçme menüsüne yönlendiriyor. Kısacası tüm emeğim boşa gidiyor:olgun:. Ayrıca pokeball'ların özelliklerinden bahseder misiniz ?

manofdirty

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Pokemonların Kaybolmasının Sebebi Oyun Kaydedemiyor Bunun Sebebi İse Ya Technic Launcherden dene Yada Modu Sil Tekrar Yükle . Pokemonlar Hakkında Başlarken Balbasaur u Seç İşine Yarar. Oyundaki En İyi Pokemon Charizard'dır Bu Pokemonu Arayarak Bulamazssınız ya End de Yada Netherde Bulunur. Veya Spawmnlayabilirsiniz. Yapmanız Gereken /pokespawn Charizard veya /pokespawn Charizard Boss. Yardımım Olduysa Ne Mutlu bana. İyi Günler

Zermer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Pokemonların Kaybolmasının Sebebi Oyun Kaydedemiyor Bunun Sebebi İse Ya Technic Launcherden dene Yada Modu Sil Tekrar Yükle . Pokemonlar Hakkında Başlarken Balbasaur u Seç İşine Yarar. Oyundaki En İyi Pokemon Charizard'dır Bu Pokemonu Arayarak Bulamazssınız ya End de Yada Netherde Bulunur. Veya Spawmnlayabilirsiniz. Yapmanız Gereken /pokespawn Charizard veya /pokespawn Charizard Boss. Yardımım Olduysa Ne Mutlu bana. İyi Günler
Sağ ol. Ama işe yaramadı halen kaydetmiyor

Son düzenleme: