Arama sonuçlarınız

1. xMawiii

BlueCraft - |Skyblock | ParkurGames | Mini Games | HungerGames | - Kalitenin Farkına Varın!

:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::creeper::domuz::iskelet::örümcek::notch::notch::örümcek::ecehver::domuz::notch::iskelet::örümcek::örümcek::çerçeve::ecehver::domuz::notch::creeper::creeper::koyun::zombi::koyun::notch::creeper::domuz::örümcek::örümcek::notch::koyun...
  2. xMawiii

BlueCraft Hub server- Rehber,Builder,Reklamcı Alınacaktır..

Başvuru; Reklamcı: Ad: Yaş: Skype: Çevreniz varmı ?; Kaç Saat Onlinesin?; Daha Önce hiç Yaptınmı?; Ne zamandır oynuyorsun?; ----- Builder: Ad: Yaş: Skype: Ne derecede anlarsın?; Kaç Saat Onlinesin?; Yaptıgınız Tasarımlar(En az 2 Resim); Ne zamandır oynuyorsun?; ----- Rehber: Ad: Yaş: Skype...
  3. xMawiii

Skyblock adaları bulutların üstüne taşıma yardım.

arkadaşlar servverimde adalar bulutlarla aynı hizada Bulutların üstüne almak istiyorum nasıl yapabilirim ? uSkyblock Kullanıyorum ? oyuncular ada oluşturduklarında bulutlardan 20 blok felan yukarda oluşsun adalar . Yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar..
  4. xMawiii

Yüksekten düşünce can gitmesin,Ama canavarlar saldırsın. Yardımm

Yüksekten düşünce can gitmesin,Ama canavarlar saldırsın. istiyorum intivite kodu ile oluyor fakat canavarlar saldırmıyor kodu varsa atarmısınız yada plugini varsa ?+ serverde bulutları kapatma kodunuda atarmısınız?
  5. xMawiii

Oyuncu 100 blok aşagı düşünce spawna ışınlasın

merhaba arkadaşlar, skyblock serverim var fakat adamlar adasınan aşagı düşünce spawna ışınlasın 100 blok aşagı düştüklerinde spawna gitsinler veya Resimdeki yerde siyah olan yere düştüklerinde yani en alta dünyanın en altına spawna gitsinler, yaparsanız çok sevinirim =)
  6. xMawiii

Skyblock Hakkında yardım.

Arkadaşlar skyblock-minigames-parkur games serverlerim var fakat skyblockta şöyle bir sorunum var, 1.Millet aşagı düşünce canları gitmesin , invicible-allow kodu ile yapınca oluyor fakat bu sefer zombiler felan yaratıklar saldırmıyor bunun plugini vb varmıdır çözümü nedir? 2. Adadan aşagı...