Arama sonuçlarınız

1. 27badwolf27

MegaCraft 1.8.x Survival/AntixxRAY-Vip Yok!-SilkSpawner Yok!

Sunucuda biraz oynadım güzeldi sadece hafif rahatsız eden bir lag sorununuz var umarım kısa sürede çözülür...
  2. 27badwolf27

Minecraft Castle Destroyer (Ghost Gamer icin yapılmıstır)

Bu minigames'e sahip sunucu var mı oynayabileceğim...
  3. 27badwolf27

[Anka]| Yeni | 1.8.8 | IP: Play.McAnka.com | Açılış: 29/12/2015 - Saat 20.00 [Açıldı]

Anka Tanıtıma Hoş Geldiniz İp Adresi: Play.McAnka.com Sürüm 1.8.x Tavsiye Edilen Sürüm 1.8.8 Server Durumu : Açık Beta Sürümünde Dağada Geliştirilecek 14GB GENEL SUNUCU RAM CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores) Uplink: 1000 Mbit Server Slot: 70 [Gerekirse Arttırılacak]...
  4. 27badwolf27

Minestove - Kaliteli Sade Survival -

1.8 açılmasını heyacanla bekliyorum...
  5. 27badwolf27

[Anka]| Yeni | 1.8.8 | IP: Play.McAnka.com | Açılış: 27/12/2015 - Saat 19:00 [Açıldı]

Anka mı alırım bir dal... Yapılar sunucuya ait bayağı bir emek verilmiş olması güzel. Yetkililer ilgili ne kadar yoğun olsalar da oyuncuların sorularına cevap veriyorlar. Ne diyim hayırlı olsun. Hocama selamlar Önceden 1.7.2 sunucunuzda oynamıştım zevkliydi 1.8.8 olmuş tadından yenmez artık...
  6. 27badwolf27

[Anka]|Yenilendi|1.7.x |%100 Survival Emek|Sıfırdan Açıldı|Alım Vardır|Köylü Ticaret|İpeksi Spawner|

Tam olarak neyi başarısız buldunuz. Çektiği üyeye bakılırsa başarılı bence.
  7. 27badwolf27

Minestove - Kaliteli Sade Survival -

Yeni döneminizin başarılı olmalı dileğimle...
  8. 27badwolf27

CrowCove 1.8.8 - IP: crowcrow.net -- Premium Server --

Hocaya bi köprü yapam.
  9. 27badwolf27

Primerium olunca çok güzel oldu sunucu sakin, kafam rahat, inşaat yaparken dokunan yok, bir şeye ihtiyacım olduğunda herkes yardımıma koşuyor çok güzel bir oyuncu kitlesi var.
  10. 27badwolf27

[Anka]|Yenilendi|1.7.x |%100 Survival Emek|Sıfırdan Açıldı|Alım Vardır|Köylü Ticaret|İpeksi Spawner|

Sunucuda kimsenin hakkını yemiyorsunuz taraf tutmayan ve güzel olan sunucu bulmak zor bu konuda teprik ederim...
  11. 27badwolf27

Primerium mu alırım bi dal...