Arama sonuçlarınız

1. NeNeO

Videodan animasyon cıkarma

arkadaslar hani yapyap kanalını biliyorsanız hani basta YapYap diye alttan kırmızı bir şey kayarak cıkıyor. ben nasıl yapabilirim atıyorum videodun sag üst kösesinden leafgamiing 35 gibi begenin felan cıkarmak istiyorum nasıl yapabilrim ?
  2. NeNeO

Adam dibi :)

Adam dibi :)
  3. NeNeO

=(PVP)= PvP serverinde Neler İstersiniz. =(PvO)=

Elbette Olgun oyuncularda olacaktır. Kim bilir belki Saygınlıyla, Dürüstlüğüyle aktifliğiyle OrnekOyuncu tagını almış Oyuncular için Ap ayrı koskaca bir Arena ;)
  4. NeNeO

Bu dediklerinizin hepsi var :) Hmm . Güzel fikir :)
  5. NeNeO

Zaten onlar olmassa Olmazımız. pvp serverinde lapis ne arasın :D
  6. NeNeO

İsteyin biz gerçekleştirelim.!
  7. NeNeO

=(MineRz)= Açılacak Server için Skriptci. Detaylı Bilgi İçeride =(PvP)=

Arkadaslar Pvp server için Skriptçi arıyorum. Emegi Bos Kalmaz. Yardım Edenden Allah Razı olsun. Skype : BayVovii Skypeden eklerseniz daha detaylı anlatırım. Sagolun. Emin Olunki O kadar basit şeyler degil. Yazın MineRz kelimesini çok duyacaksınız. Ya Tarih Olacagım Ya da Tarihe yazılacagım.
  8. NeNeO

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

Buyur. Spaen Alıntı. http://www.planetminecraft.com/project/server-spawn-2850546/
  9. NeNeO

Minecraft : OneBiOne # Bölüm 1 # Hilemisin laan !

10.Bölümde paylasacağım. Teşekkür Ederim.
  10. NeNeO

Minecraft : OneBiOne # Bölüm 1 # Hilemisin laan !

Katılmak isterseniz youtubeden ulasabilrsiniz. Merhaabbaaa ben Donluu. Bu arada biraz mikrafon azıma girmiş sorun yoq diger videoda düzelcek :D Bu seriye katılmak isterseniz Yorumlarda belirtiniz. Like atmayı unutmayın ;) Sizi seviyorum :DS:DA [Abone oll laaağğğn :D ] Müzik : [NCS]Krewella -...
  11. NeNeO

Survival MC [Vanilla Tadında] (1.7 / 1.8) '' play.survivalmc.zz.vc '' ( New Game Concept )

Bune ya.! Namepaxs kardesim haklısın.! {rehber] Serhat tehdit edio item atıyo
  12. NeNeO

Hiper Survival Yeni Yüzüyle Karşınızda 1.7.2/1.7.5 Sürünümüyle/ipeksiyle Spawner Kırma/Atm Plugini/.

Ahahaha şirket reklamımı . Senle en iyi hostingi tarsıyoduk. bende düşüncelerimi dedim ve senin mapın la hakaret etmeyip basit olmus dedim. sadece fikrimi dedim. VE PLUGİNLER SENİN DEGİL. Benim pluginim diy ehitap etme.
  13. NeNeO

18 yaş üstü arkadaşlarla ciddi bir survival videosu çekicem !

Aşşağıdan yukarı ne ara iniliyordu ya :D :D CEVAP VERMESSİN :S:D
  14. NeNeO

Şimdi anladım 18 yas istedigini :(
  15. NeNeO

MCSG mi SonOyuncumu ? Lütfen Yardımcı olun.

Owww . Best Fail Beyin. Sen keske bakmasaydın konuya.
  16. NeNeO

Hiper Survival Yeni Yüzüyle Karşınızda 1.7.2/1.7.5 Sürünümüyle/ipeksiyle Spawner Kırma/Atm Plugini/.

Woow Gecen gün küfür edilerek serverdan attıgınız kişiyim. Serverinizin tutmaması dilegi ile. Adam daha pl nin ne oldugunu bilmiyr. Sunucuda bana soruyordu.
  17. NeNeO

Tabii. Sende benim durumumda olsan anlarsın. SG'yi bilmiyorsan bizim sucumuz degil. Elbet herkes bunu yasıyordur.
  18. NeNeO

Belki İlk youtberlik işini ben becerecegim :) Artık o kadar küfür etmiyolar :D Dediğine bir göz atacagım. Teşekkürler :)
  19. NeNeO

Preimumum var fakat mcsgde ara sıra aşırı ping artışıu ve hackerlar var SO da o kadar rastlamıyorum
  20. NeNeO

suan zamanım var ama yas 15. Olgununum sorun yoq -_- :D
  21. NeNeO

Arkadaslar şimdi Ben 15 yasında youtberliğe yeni baslamıs bir kişiyim. MCSG serisine baslayacagım fakat mcsgde cok lag ve hacker var . 1.8e gecmeside kötü oldu bence. Ben Sonoyuncuya girim dedim lag yok hack sistemide var. Bunların dezavantajları ve Avantajlarıda var tabi. Eğer sonoyuncuda Video...
  22. NeNeO

Keşke Adımı degiştirebilsem :(

Keşke Adımı degiştirebilsem :(