Arama sonuçlarınız

1. canontr

[Tekkit Classic 1.2.5] TürkiyeTekkit 150 Kişilik Sunucumuz Açılmıştır !

Bende aynı hatadan muzdaripim çözümünü bilen biri varsa lütfen bizimle paylaşabilirmi
  2. canontr

Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

sw ye neden bağlanamıyorum time out hatası alıyorum çözümü bilen yok mu (not: sorun çözüldü )
  3. canontr

AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Sw gerçekten harika lag yok ama market geri gelsin be
  4. canontr

ne diyon

ne diyon
  5. canontr

/RiavaCity Modern RPG Server/ Başvurular açıldı.../

whitelist başvuruma hiçbir cevap gelmedi
  6. canontr

whitelist başvurusu yaptım ne zaman incelenir?
  7. canontr

server birçok kez söylediğim üzere başarılı olacağına eminim kalitesinden de eminim ama white liste adam bulmak zordur genede başarılar
  8. canontr

Gerçekten çok büyük merakla bekliyorum yaklaşık bir açılış zamanı verebilirmisiniz.
  9. canontr

ben şahsen başarılı buldum minecraftta hep istemişimdir böyle bir rpg bence baya tutucak başarılar
  10. canontr

TurkMod | Modlu Minecraft Paketi & Sunucusu

ismim canontr başvuru yaptım hala gelmedi bir cevap bu arada kendi modpackinizi yapmanız çok güzel olmuş
  11. canontr

Play.KingFaction.Com Türk Resmi 1.7.x / 1.8.x Sunucusu

Server'e bir şey mi oldu giriş yapamıyorum Server kapalı gözüküyor.
  12. canontr

CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

hala banlı gözüküyorum ve giriş yapamıyorum ayrıca bi arkadaşım claimime ortak olan rok2001 in de banını kaldırırısanız sevinirim
  13. canontr

nickim canontr bu arada ilginiz için teşekkür ederim bende öyle tahmin etmiştimyani sw nin saldırıya uğramış olabileceğini tahmin etmiştim
  14. canontr

şey sw güzel ancak evimi sürekli kuşatma altında evden çıkamaz oldum sürekli ölüm sürekli ölüm ayrıca bugün bi arkdaşım ve ben banlandınız diye bir not aldık açaba biri bize nedenini açıklayabilirmiyani o kadar uğraştık ev yapmak için birinin bize bunun nedenini açıklaması lazım
  15. canontr

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

İsim: Emre Yaş:16 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehberlik Tecrübeleriniz: 2 rehberlik 2 reklamcılık yaptım Günlük online süreniz: 4 saat ve üstü Sizden küçük birine nasıl davranırım:sakin ve dikkatli davranırım asla kızgınlık içeren laflar kullanmam adaletsiz asla davranama elimden geldiğincede...