Arama sonuçlarınız

1. TanerTekinTr

[GÜNCEL] <- HUBTURK -> Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor >> Skript , Moderator , Builder <<

Arkadaşlar En az 1 Örnek Atmanız Gerek Yazdıgınız Skript Veya Yaptıgınız Build Icin 1 Örnek Lazım Örnek atmadan Atılan Cevaplar Kabul Edilmiyecektir. *AD -> *Günde Kaç Saatini Bize Ayırabilirsin -> *Yaptıgın Veya Yazdıgın Çalışmalar -> *Skype Adresin ->
  2. TanerTekinTr

Skript konusunda bize yardimci olabilecek ekip arkadaşları ariyoruz!

Skript yazabilen ve kendini bu konuda geliştirmiş arkadaşlar ile calışmak isteriz Ekibimizde 8 kişi vardir herkes gönüllü çalışıyor sunucuda acıldıktan sonra hepsine maddi yardımı yapiyoruz tabii ki :) Skript yazabilen arkadaşlar iletişim kurarsa seviniriz skype adresim : taner.tekn
  3. TanerTekinTr

Bir hata veriyor serverdeki herkesi atıyor

PvP Serverimiz Var Bir Hatadan dolayı böyle bir hata veriyor ve herkesi atiyor sebebi nedir? lost connection: Internal Exception: java.io.IOException: An established connection was aborted by the software in your host machine böyle bir hata aliyorum kapanıyor ardından.
  4. TanerTekinTr

Stabil Anti Hile Plugini

Kullandiginiz Güncel Ve Stabil anti Hile Plugini varsa link atabilirmisiniz paralı olsada atabilirsiniz almayi düşünüyorum begenirsem. Phoenix Anti Cheat Denedim Oda 5-6 dk da bir serverdeki oyuncuları serverden atiyor komple degişik bir hatayla
  5. TanerTekinTr

Phoenix Anti Cheat (PAC) Hata veriyor oyundan atiyor!

her şey iyide 2-3dk ya bir böyle hata veriyor bütün herkse panelde hata cıkmıyor sebebi ne olabilir?
  6. TanerTekinTr

UTF8 hakkında yardıma ihtiyacim var

BOM OLMADAN UTF-8 İLE KODLA DEDİGİMDE BÖYLE OLUYOR UTF-8 İLE KODLA DEDİGİMDE ÇALIŞMIYOR SKRİPT YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ? Nasil düzeltebilirim
  7. TanerTekinTr

Lig Sistemi skripti

Lig Sistemi skripti yazan varmi arkadaşlar forumda ufak bir göz gezdirdim göremedim? veya yazabilecek arkadaş varmi? veya plugin olarak varmi :) atarsanız sevinirim.
  8. TanerTekinTr

Yeni Renk seçimi hakkında!

Bir Oyun Forumunda Siyah renkin bu kadar fazla kullanılması biraz garip degilmi Belkide Türkiye'de ilksiniz Siyah renginin insana verdigi enerjiyi biliyorsunuzdur umarım :) Zaten gözü fazla yoran bir renk... Siyah Yerine Açık mavi veya yeşil olsaydı sanki daha iyi olurdu Sizin yorumunuz nedir? :)
  9. TanerTekinTr

MCSG Haritasi ve paketi ile Server acsak?

Telif Gibi bir şey söz durumu olurmu bildigim kadarı ile kapandı herhalde böyle bir projem var üzerinde calısmalara başladim MCSG Haritalarini felan kullansam sorun olurmu?
  10. TanerTekinTr

Ekibimze Skript işinden anlıyan arkadaşlar araniyor.

8 Kişilik bir ekibimiz var ekibimizde herkesin kendine ait görevleri var Ekibimze Skript'den anlıyan arkadaşlar arıyoruz. Buradan fazla detay vermek istemiyorum Bizim istedigimizi skripti yazabilecek arkadaslar iletişime gecerse sevinirim. ( internetten buldugu skripti ben yazdim diye yedirmeye...
  11. TanerTekinTr

Sunucuyu acarken veya kaparken hata veriyor nedir bu hata?

Bu Hatalari aliyorum Serveri açarken ve kapatırken PaperSpigot 1.8.8 kullaniyorum Şimdiden teşşekürler.
  12. TanerTekinTr

En Stabil Spigot Sürümü nedir?

En Stabil Spigot Sürümü nedir? Hangi sürümü kullanmami önerirsiniz? 1.8 olarak.
  13. TanerTekinTr

Oyun Crash Verdi Ban Yedim!

Arkadaşlar Hypixelde Oyun Crash verdi oyuna girdim ban yedim badlion girdim 2 kişiyi aldım crash verdi ban yedim bunuın sebebi nedir? optifine ile giriyorum 2 sindede hileden ban yedin yaziyor ?
  14. TanerTekinTr

Stabil Spigotmc Sürümü nedir?

Stabil Spigotmc Sürümü nedir? arkadaşlar Stabil olarak kullanılan yardimci olabilirmisiniz.
  15. TanerTekinTr

Minecraft Blog türü Site Tasarimi ve herşeyi

Tıkla Bu Tür bir site istiyorum kolay bir paneli olsun ücreti hakkında konusabiliriz Arkadaslar fiyat alıyorum boş yorum atmıyalım birbirimizi kırmıyalım Domain Bana Ait Tasarimi Direk bana verebilecek sadece kısıtlı yetki vermiyecek bir türden istiyorum arkadaslar Özel mesaj atarak Elinizde...
  16. TanerTekinTr

Essentials Yazıları Düzeltme Yardim.

Bu Tür Yazilari Nerden Degiştirebilirim Kullandigim Program Notepad++ Ile Degiştirebilme imkanim varmi ?
  17. TanerTekinTr

Minecraft’ın engellenmesi için 11 sebep!

Herkese Merhabalar, Bildiğiniz üzere Minecraft’a yasaklanma şoku geldi ve birçok haber ajansı dahi çocuklarınızı bu oyundan sakının diye haberler paylaşmaya başladı. Sizlere Minecraft’ın kaldırılmasını doğru bulmuyoruz ve tamamen mizahi açıdan konuyu ele alan bir makale paylaşıyoruz. İyi...
  18. TanerTekinTr

Minecrafti Kapatma Ile Yapilan Haberlerin sacmalıgı

Arkadaşlar Cok Sacma Kapatilma Gibi bir şey Imkansiz Engellenmesi Veya Vs. Haberde Gösterilenlerin cogu Yalan cocuk Diyor Yok Araba ile milleti eziyorum yok kan var diyor digeri diyor adamları pıcakliyorum sacma şeyler bunlar Minecraft'a Hicbirşey olmaz olamaz Minecraft Diyor Bilgisayarda...
  19. TanerTekinTr

Üsteki Üyenin Nickini Tersten Yaz :)

Üstteki Üyenin Nickini Tersten Yaz Oyunu :) Üstümde Kimse Olmadigi Icin Altdaki Arkadaşa Başarılar :)
  20. TanerTekinTr

Youtuber Olmak Istiyorum Bu Konu Hakkında Düşünceleriniz :)

Merhaba arkadaşlar bi youtube kanalı acmak istiyorum aslında elimde var ona güncel olarak Minecraft CS:GO Gta 4 gta 5 DAYZ TF2 BF3 BF4 Serileri Cekmek Istiyorum Ne Düşünüyorsunuz Acsammi Yaşım 18 Dowland Hızım 16 Mgbit Upload Hizim 4 Mgbit Konu Hakkında Düşüncelerinizi yazarsaniz cok...
  21. TanerTekinTr

400 TL Bütcem Var Steam Oyun

Arkadaşlar Steamdan 400 tl lik oyun alabilirim şu an oyun önercek varmi gta 5 Demeyin Alacam :D
  22. TanerTekinTr

Artik Plugins Bölümündeyim :)

Arkadaşlar Artik Bu Bölümdeyim yeni Oyun Plugin Paketleri Ve Sorularınızı Tek tek cevaplıyacagim Vede Konuyu Hazirliyorum Birazdan Anti Kill aura Pl'sini Atacagim . Bekledeme Kalın :)
  23. TanerTekinTr

Adam Öldürünce Para Kazanma

Arkadaşlar Adam Öldürünce Para Veren Bildiginiz Plugin Varmi ? KillerMoney - Bukkit Money Per Kill - Bukkit bunlar haric arkadaslar ?
  24. TanerTekinTr

Kill Aura Veya Knockback Cözüm Varmi ?

Kill Aura Veya Knockback Cözüm Varmi ? Arkadaslar ?
  25. TanerTekinTr

Skript Nedir Nerelerde Nasil kullanilir Yardim !!

Arkadaşlar Detayli bir anlatimi varmi link atarmsiniz veya anlatirmisiniz ?