Arama sonuçlarınız

1. ufukt14789

Rpg(medieval) Spawn

Rpg Sunuculara Müthiş Bir Medieval spawn [TR] Ekran Görüntüleri Lütfen Link istemeyiniz. Video Yükleniyor... Yüklenice Düzelecektir. Harityayı Voteleyin :D http://strawpoll.me/2557188
  2. ufukt14789

2 Dakikada yaptıgım World painter çalışması (Gelişecek)

Merhaba gençler, 2 Dk. içerisinde böyle bir çalışma yatım çok Fazla geliştiremyi Düşünüyorum ;) world painter'den baska Bir program önerebilirmisniz McEdit demeyin :) Gelişir ise Kitpvp Arenası olarak kullanılabilir Takipte kalı :) her an link atabilirim ve konuyu Yenileyebilirim.
  3. ufukt14789

Yeni laptopumun bataryası arızalandı :(

Yeni laptopumun bataryası arızalandı :( laptop daha yeni 1 Sene olmadı :( garantisi hala devam ediyor.... Müşteri Hizmetlerini Ardım, ürünü kargoyla Gönderin dediler :( bilgisiayar bataryala açılmıyor artık yani batarya öldü bence yada ömürü bitti şimdi bunu garanti kapsar mı Bi yardım...
  4. ufukt14789

Block koruma plugini

merhaba gençler. şöyle bi ğlugini Bulabilirmisiniz acaba Sünger olacak o Sünger 10X10 alanı koruyacak Bu plugini Bulabilrimisinz
  5. ufukt14789

SpigotPatcher Nedir ? Nasıl çalışır ?

SpigotPatcher'u açıklayabilecek varmı ?? @IRFN
  6. ufukt14789

[Help]12 Saat'te Bir item verme!

Herkese Tesekkürler. iyi forumlar [konu kapansın]
  7. ufukt14789

NickiOlmayan Çocuk poz veriyor....

NickiOlmayanÇocugu Görmeyenler ;)
  8. ufukt14789

SkyBlock plugini

Arkadaslar uSkyblock bukkitten Silinmiş :( ama menulusunu indirecektim(Sonsürüm) bana menulusünü atbilecek varmı ???
  9. ufukt14789

Tamam Bisey yok

İYİ Günler....
  10. ufukt14789

CommanNPC hatası alıyorum

CommandNpc pluginide hata var :( Citizens yüklememe rağmen hata hata hata nedir anlayamadım bakarmısınız ?
  11. ufukt14789

OlymposMC Rezillgi Sesli Video! Resimler kanıt.

Serverin Bugları Ve Açıkları - VİDEO @byBluera Ana avrad küfür ediyor... BAN YEMEDİ : ) KURUCU YOKTU!
  12. ufukt14789

quadro Soft Touch tabelete format nasıl atabilirim

quadro Soft Touch tabelete format nasıl atabilirim Açıklayabilirmisiniz...
  13. ufukt14789

Admin panelli | Vip Sistemli | Kredi Sistemli | İslatislik Sistemli | kayıt-Giriş sistemli | TEMA |

Admin panelli | Vip Sistemli | Kredi Sistemli | İslatislik Sistemli | kayıt-Giriş sistemli | TEMA | Şimdi Bu Temayı istiyorum Diyecem Herkes Birden kimisi içiden küfür edecek, Kimisi Yorum atacak Hazırcılık yapma diye,Kimisi kızacak. Ancak; Böyle Bir Temayı Ben bulursam Sizde hemen...
  14. ufukt14789

Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

Tüm yaptıgı Sahte, Saman altından Su yürüttüğü işleri konun altına yazınız. şu anda neden RionBilisim.com kapatıldı ?? Birzdan'da Forumunun Temasını kaldıraccak Sunucusunu kapatı ?? @SectionFire = ImHai
  15. ufukt14789

Sunucumda; ç,ğ,ö,ş,ı Harflerini nasıl kullanabilirim

Minecraft sunucumda ç,ğ,ö,ş,ı Harflerini Nasıl kullanabilirim Bir Fikriniz Varmı /login sifre yerine /login şifre yazınca Harfler bozuluyor bunu ayarlayabilirmiyim ? "Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim"