Arama sonuçlarınız

1. haykolarken

>>>Bravesteve<<<[SkyBlock]--[Faction]-[KitPvP]-[World Editli Creative]-[Survival]-[HungerGames]

Sunucuya premium hesbaım ile giremiyorum , ismim ShadoWalkerBerke isminiz çok uzun diyor.Yardımcı olursanız sevinirim
  2. haykolarken

GAMETURKMC TEKRARDAN SIZLERLE! -> Factions ve Skyblock Oyun Modu! <- play.GameTurkMC.com

Bilader premium hesabım oyunda kayıtlı,fakat ben kayıt olmadım.bir şey yapabilir miyiz ?
  3. haykolarken

Konuyu Kapatın Lütfen..

Arkadas ? :D Düzgünün d'side küçük olur...
  4. haykolarken

Konuyu Kapatın Lütfen..

Ayrıca StrongCraft ile ilgili 2 konu var !!
  5. haykolarken

Konuyu Kapatın Lütfen..

Her 62 tl si olan server açıyor ama emek var .Başarılar
  6. haykolarken

Minecraft server lagg

Al bakalım sana konuşma http://i.hizliresim.com/lB8Y2r.png
  7. haykolarken

Minecraft server lagg

Post kasmak için yazı yazma
  8. haykolarken

Minecraft server lagg

Şuanda dükkandayım eve gidince atarım
  9. haykolarken

Minecraft server lagg

Kardeşip siplemiyolar sen merak etme istersen konuşmalarıda atarım
  10. haykolarken

Minecraft server lagg

Merhaba arkadaşlar, Benim bir serverim var Survival server..6 GB ram 82 oyuncu kapasitesi var. 70/82 çekiyor...Fakat serverimde çok lag var server hosting'i Nitrado fakat onlarda ilgilenmiyorlae.Ram'i arttırsakta lag sorunu bir türlü çözülmüyor. Yardımlarınızı konu altına yazabilir,skypeden...
  11. haykolarken

Craft Akademisi % 100 Survival Server Chops'un Yapımcılardından...

Bence survivalda hyper vip cyper vip felan gereksiz...Vip fiyatı 60TL olursa server tabi batar.
  12. haykolarken

/ Nobel-Craft / Nitrado / PvP / Survival / 0Lag / Top5+Npc / Özel Kit / Anti X ray Çalışıyor /

Spawnınız kötüye benziyor onun dışında gayet güzel bir servere benziyor İstanbul'a dönünce bi uğrarım..
  13. haykolarken

Natural Survival No X - Ray , Team , Spawner Alma , Ticaret , Top5 Listesi , Marketsiz Emek Server

Rapor edildin yunus emre bebesi yeni hesap aç kendine !
  14. haykolarken

Natural Survival No X - Ray , Team , Spawner Alma , Ticaret , Top5 Listesi , Marketsiz Emek Server

Servere girdiğini sanmam ayrıca abisin sen ve yunusemre27 2niz arkadaşsonız diye tanıtıyorsunuz kendinizi ama büyük bir olasılıkla kişilik bozuklu olan 10-12 yaşındaki tek bir abi in yan hesabısınız
  15. haykolarken

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Wirher'in yazısına for :D Bu lag değil başka bir şey a* boşlukta uçuyorum
  16. haykolarken

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Üstteki yazdığımı tam okumadan yorum yapmaya kalkmayın !
  17. haykolarken

Pikaçumusun nesin 25 kişilik grup olmaz sizin gibi 10 yaşındaki kişiler anca bunu hayal eder hadi oldu diyelim 25 kişi aynı anda konuşacak sonuç ne ? Ben söyliyeyim KARMAŞA !! Ayrıca Hack bile olsa demişssiniz sizin gibi çocuklar yüzünden minecraftın ileri gelen serverleri bile gözümde çok düştü...
  18. haykolarken

Erdem abi/Emirhan ne beklersiniz :// yan hesabı
  19. haykolarken

YunusEmre bebesi seni 2 gündür takip ediyorum,forumdan sövmek istemiyorum olum sen kaç yaşındasın 11-12 tahminimce lan gav.... Seni çıktığın yere geri teperim konulara boş boş yorum atıyorsun ve mal gibi modem resetlemeden yan hesap açıp kendi yazdığım yorumu destekliyorsun.Şuanda Maraş'tayım...
  20. haykolarken

Bu kişi her serverde yetki alıp yetkilerini kötüye kullanmaktadır sizi uyarmak istiyorum :)
  21. haykolarken

Berabe Video Çekecek Kişi Aranıyor.

Kardeşim bir dakika susarsan skypede biriyle yazışıyorum... Birazdan devam ederiz
  22. haykolarken

Berabe Video Çekecek Kişi Aranıyor.

Alttaki cevabı oku her şey başkadır her şey başkadır !