Arama sonuçlarınız

1. CleverMC

Plugin yazım rehberi

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu konuda size plugin yazma konusunda küçük dersler vereceğim. Herhangi bir sorunuz olursa yorum atarak sorabilirsiniz. Başlayalım. [----- Ders 1 -----] 1. ( Eklentimiz açıldığında konsola mesaj gönderelim. ) public void onEnable() {...
  2. CleverMC

Lapissiz Faction! [CleverMC] Yeni bir çağ başlıyor!

IP Adresi: 85.95.255.50 Sürüm: 1.7.x Sunucumuz Lapissiz Faction Üzerine Kurulmuştur. /stats yazarak statslarınıza bakabilirsiniz. Rank sistemi mevcuttur. Para kasmak için öncelikle yapmanız gerekenler; - Bir mesleğe katılmak. - Ormana gidip kendinizi geliştirmek. - Maden kazarak /sat komudu...
  3. CleverMC

Lapissiz Faction Sunucusu Kuracağım. Önerileriniz Nelerdir ?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu konuda bana yardım eder misiniz? Minecrafta başladığımdan beri 1 kere bile lapissiz faction sunucusunda oynamadığım için sizlerden destek bekliyorum. Lapissiz faction nasıl işler, nasıl para kazanılır, zorluk dereceleri, Hammaddedeki madenler...
  4. CleverMC

[Yardım]

Her 15 saniyede bir sunucudaki tüm ateşleri air yapacak nasıl yapabilirim ?
  5. CleverMC

Beklediğiniz PvP ve Faction Sunucusu Açıldı! CleverMC

Sunucu Bilgileri: Ip Adresi: 85.95.255.50 Alternatif Ip Adresi: clevermc.batihost.com Sunucu Versiyonu: 1.7.X Sunucu Sitesi: www.clevermc.tk Slot: 80 Açılış Tarihi: 17.06.2015 İletişim: Skype: snowman.tr1 veya gamernedim Kurallar: Reklam yapmak - argo kullanmak - küfür yapmak yasaktır. Hack...
  6. CleverMC

Yeni bir plugin projesi.

Arkadaşlar ben yeni bir plugin üzerinde çalışıyorum. Pluginin amacı şu şekilde olcak: /durum 1.1.1.1 yazdınız diyelim sunucu 1.1.1.1 adlı serverin server.properties dosyasındaki Motd Kısmını, Online Sayısını, Max Sayısını Size göstericek. Örneğin: 1.1.1.1 Sunucusunda şuanki Online sayısı...
  7. CleverMC

Size sunucumu ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar, benim şu an bir sunucum var. Bunu sizce kitli hungergames e dönüştüriyim mi ? Kitli HungerGames'in herşeyini ayarladım. 3 Adet KitliHG sunucusu açtım. Bunları BungeeCord'la bağladım. Yani herşeyi hazır.
  8. CleverMC

NoCrash 2.0 Kritik Güncelleme! Crash koduna son!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendi kodladığım NoCrash pluginini tanıtacağım. Bu plugini nasıl kurarım ? Öncelikle indirdiğiniz jar dosyasını plugins atın. Sunucuya restart / reload atın plugin çalışacaktır :) Peki ayarlarını nereden yapacağım ? Sunucuyu başlattığınızda NoCrash diye bir...
  9. CleverMC

[İstek]

10 saniyede bir olucak bu olay: eğer blok lapis ise ( 351:4 ) dünyadan silinsin. Nasıl yapılır ?
  10. CleverMC

Salgın Skript [ Market, Banka vs. ]

Bu skripti 1 ay önce kodlamıştım fakat hiçbir sunucuya kurmadığım için kullanmamıştım. Bu skriptin umarım yeni başlayanlar veya başlayıp takılanlar için yardımcı olur. Skriptimi kurmayı vazgeçtiğim için tam tamamlayamadım. Herkes dilediği yönde editleyebilir. İndirme linki...
  11. CleverMC

Yardımcı olur musunuz acil

Oyuncular klan kurmadan savaşamıyorlar. Nasıl düzeltebilirim ? Yani oyuncu başka bir klanla enemy olmadan savaşabilme. Ve klanı olmadan savaşabilme
  12. CleverMC

İstek Kaynak

Örneğin Bir JavaKodu ile Dünya Hep Gece Kalacak Hangi JavaKodu ile yapabilirim ? @IRFN @Speaw @DonduranAtes
  13. CleverMC

İstek [ÇÖZÜLDÜ]

Mesela bir oyuncu 1 zombi öldürdüğünde Oyuncuya "a" mesajı gidecek. Nasıl yapabilirim
  14. CleverMC

Sponsor arıyorum! Kendi yaptığımız pluginler, skriptler

Merhaba arkadaşlar kuracağımız servere sponsor arıyorum. Serverimizin slot sayısı 40 olacak. Kendi kodladığımız pluginler, skriptler olacak. Peki Kazancınız ne olacak ? Vip satışlarından %50 sponsorun %50 kurucuların. NOT: Sunucuyu açabilen sponsorlara %50 Projem: Proje için skype...
  15. CleverMC

Skript Dersleri

Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın başta sebebi skript bilmeyenlere skript kodlamalarını öğretmektir. Maalesef videoları çekecek kadar zamanım olmadı ama çekince http://youtube.com/SnowGameTR Adlı youtube kanalıma koyacağım. Not: Plugin yazma derslerini içermektedir ve 2 tane videosunu...
  16. CleverMC

[KomutEngel] Eklentisi Kendi Yapımım

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendi yaptığım KomutEngel pluginini tanıtacağım. Plugini plugins'e attıktan sonra serveri çalıştırın. KomutEngel diye bir klosor oluşacak. İçindeki config.yml ye girin ve engellenmesini istediğiniz komudu yazın. Örnek:// Komut1: /bukkit:me Not: Sadece 1 komut...
  17. CleverMC

Anti-TnT.Pro Eklentisi [TnT'ye Son] v1.2

Merhaba arkadaşlar bugün kendi yapmış olduğum Anti-TnT Eklentisini tanıtacağım. Pluginin amacı: Bir oyuncu TnT Koymaya çalıştığında engellenip oyuncuya mesaj göndermesi ve Sunucudaki Operatorlere(Oplara) oyuncunun ismiyle beraber mesaj atması. Peki sunucumdaki builder set çekerek her yeri tnt...
  18. CleverMC

Basit Açlık Koruması -Artık Acıkmayacaksın-

Bu benim yaptığım 2.plugindir. Bu plugini kullanırsanız hiç acıkmazsınız. Source Code: import org.bukkit.event.EventHandler; import org.bukkit.event.Listener; import org.bukkit.event.entity.FoodLevelChangeEvent; import org.bukkit.plugin.PluginManager; import...
  19. CleverMC

Minecraft Plugin Yazma Serisi [Video]

Merhaba arkadaşlar plugin yazmaya daha dün başladığımdan küçük bir video çektim. Öğrendikçe daha kapsamlı videolar çekeceğim. Abone Olursanız Sevinirim: http://youtube.com/JoeGaming25 Plugin Yazma #1
  20. CleverMC

Minecraft Plugin Yazma Serisi [Video]

Merhaba arkadaşlar plugin yazmaya daha dün başladığımdan küçük bir video çektim. Öğrendikçe daha kapsamlı videolar çekeceğim. Abone Olursanız Sevinirim: http://youtube.com/JoeGaming25 Plugin Yazma #1 @IRFN
  21. CleverMC

Bana Plugin Yazmayı Öğretecek Biri Aranıyor :/

Merhaba arkadaşlar bana plugin yazmayı öğretecek biri aranıyor :D Programlarım Yüklü: Eclipse Küçük kodlama bilgilerim var küççücük ama :/ Öğretecek varsa skype sumet.emre eklesin @Speaw @IRFN
  22. CleverMC

Kişiye özel tag [İSTEK]

Merhaba arkadaşlar kurucu /tag ver joe410 vip yazdığında oyuncununun adının sol kısmında vip yazmasını istiyorum. /tag al joe410 yazdığında tagının geri gitmesini istiyorum. NOT GroupManager kullan diyeceksiniz fakat bazı hungergames serverlerinde groupmanagerde tag gelmiyor. @Secret_wither...
  23. CleverMC

Skript dersleri %100 Türkçe

Yakında skript ile ilgili %100 Türkçe videolar çekmeyi düşünüyorum. Şimdiden abone olun burada yayınlayacağım : http://youtube.com/JoeGaming25 Bu gece 2-3 tane video çekeceğim.
  24. CleverMC

Lütfen yardım edin hungergames izleyici sistemi

Merhaba arkadaşlar lütfen yardım edin. HungerGames Serverim var. Ama oyuncular oyun başlayınca izleyici olarak giremiyorlar. Şu hatayı alıyorlar: Oyun Başladı. Config.yml de SPECTATOR_SYSTEM: true Ve oyuncularda: bg.spectator yetkisi olmasına rağmen izleyici giremiyorlar. Çözümü yazarsanız...
  25. CleverMC

/ SlayerCraft \ [7/24] | FACTION | KITLI HUNGER GAMES | 8GB RAM |

:zombi: SlayerCraft :zombi: :çtaş: | Faction | Boss | Arena | Counter | Skript | Arsalar | Eventler | 8Gb Ram | KITLI HUNGER GAMES | :çtaş: | FACTION | ☛ Sunucumuzda 8GB Ram vardır ve bu sayede lag oranı %0'dır. ☛ Lapis var ancak satış fiyatı düşüktür. Lapis exp kasmak için konuldu. ☛ Slot...