Arama sonuçlarınız

1. Skaduush

[Temel] RolePlay Rehberi [Skaduush]

RolePlay [RP] Nedir ? Role Play yani Rol Yapma dediğimiz oyun türü gerçek hayattan ve dünyadan bağımsız ayrı dünyalar ve toplumlar yaratmak ve bu toplumlar ve dünyalarda başka karakterlere bürünmektir. Tabi ki bu karakterlere bürünürken Oyun İçi (IC-IG) ve Oyun Dışı (OOC-OOG) kurallara uygun...
  2. Skaduush

Arkadaşlar oynana güzel oyun önerin :/

Yeni oyunlar arıyorum. Co-op Hayatta kalma, Strateji ya da FPS olursa çok güzel olur. DayZ H1Z1 Don't Starve Minecraft Dışında oyunlar olsun lütfen.
  3. Skaduush

Ben Skaduush

Merhaba Ben Berkay 'Skaduush'. Eskişehirliyim Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Alanı Okuyorum.18 Yaşımdayım. (Aslında Forumda Yeni Değilim 2012'den Beri buralardayım Bi'kaç Hesap Değiştirdim Sadece.) Yüzücülük Ve Geleneksel Okçulukla Uğraşıyorum. Çok Fazla Film ve Anime izlerim.Aynı Şekilde Çok...
  4. Skaduush

Kafamızı Dinleyelim Birazda

Kon'nichiwa ^^ Kısık seste dinlemenizi öneririm. Sizde Atın Bi'şeyler Dinleyelim İyi Forumlar...
  5. Skaduush

Kingdom Online İçin Klan

25.11.2014'de Kapalı Betası Açılacak Olan Kingdom Online için Klan Toplamayı Planlıyorum. MMORPG Bilgisi Orta Derece Ve 14 Yaş Üzeri Uzun Süreli Oynamak İsteyenler Varsa Bi Cevap Atın Durumu Göre Açıcam. İyi Forumlar...
  6. Skaduush

Maskeli Oyuncular Terrafirmacraft |Bölüm 1

Küçük Kanalımızla Tam Gaz Devam ^^ Desteklerinizi Bekliyorum İyi Forumlar...
  7. Skaduush

Maskeli Oyuncular |FarSky İlk İzlenim

Küçük Kanalımızda Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz ^^ Desteklerinizi Bekliyorum. İyi Forumlar...
  8. Skaduush

[Terrafirmacraft]Küçük Bir Ev(Deneme)

İlk Evim Sadece Paylaşmak İstedim. :)
  9. Skaduush

Osmanlı RP için 1 Adet Builder Alımı

Merhaba arkadaşlar Osmanlı ile ilgili bir Role yapma sunucu Açıcam.Resource pack,Pluginler,Hikaye Ve Site ile uğraşıyorum harita için Yardıma ihtiyacım olucak.Tecrübeli bir arkadaş arıyorum. 1790'ların İstanbulu'nun Küçük Bir Kısmını Kurucaz. Yaşı 15 ve üzeri olursa iyi olur. Yorumlara Ortaçağ...
  10. Skaduush

Role Play Game Server Projeleri Seçim Sizin.

Merhabalar RP Server Açmayı Planlıyorum Ve Bir Kaç Tane Fikirim Var Fakat Kararsızım Seçimi Size Bırakmak İstiyorum. 1-)Avatar RP (Avatar Son Hava Bükücü): Filminde Ve Animesinde Olduğu Gibi 4 Ulus Olacak.Su Ulusu,Toprak Ulusu,Ateş Ulusu Ve Hava Ulusu.Hikayesi Animeden ve Filmden Bağımsız...
  11. Skaduush

Maskeli Oyuncular Youtube Kanalı

Merhaba arkadaşlar biz 2 arkadaş beraber kanal açmaya karar verdik.Kanalımıza bugünden itibaren düzenli olarak video yüklemeye başlayacağız. Bize Destek Olursanız Çok Sevinirim. İlk Serimiz (Faillerle Dolu ^^) 2. Bölüm İle Karşınızdayız. Yine Failler :) Yeni Serimiz 10 Dakikada 8-Bit'le...
  12. Skaduush

İşini Düzgün Yapan Yetkilimi Arıyorsunuz Doğru Yerdesiniz.

Merhaba Ben Berkay(Skaduush).17 Yaşımdayım.Yaklaşık 2.5-3 Yıllık Minecraft Geçmişim Vardır.İşimi Yarıda Bırakmayı Sevmem.Yaptığım Her İş Hesaplı Kitaplıdır.Kurallarım Katı ve Kesindir.Emirleri Uygulamam Fakat Rica Ederseniz Seve Seve Yaparım. Küfüre Tahammülüm Yoktur Küfürlü Ortamda 1 Saniye...
  13. Skaduush

Server Tasarım

Merhaba Ben Berkay.17 yaşımdayım.Yaklaşık 3-4 yıldır Minecraft oyuncusuyum 2-2.5 Yıldır Serverlarla Uğraşıyorum.birçok Server Tasarladım Kimi büyük Başarılara imza attı kimi ise battı..Plugin Bilgim Üst Düzeyde.Yapılarıma Güzel Diyemem Fakat İş görürler.Sever tasarımında Yardım İsteyen Ya da...