Role Play Game Server Projeleri Seçim Sizin.

Hangi Serveri Kuralım?

Kullanılan: 9 17.0%
  • HighSchool RP

Kullanılan: 15 28.3%
  • Osmanlı RP

Kullanılan: 29 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    53

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar RP Server Açmayı Planlıyorum Ve Bir Kaç Tane Fikirim Var Fakat Kararsızım Seçimi Size Bırakmak İstiyorum.

1-)Avatar RP (Avatar Son Hava Bükücü):
Filminde Ve Animesinde Olduğu Gibi 4 Ulus Olacak.Su Ulusu,Toprak Ulusu,Ateş Ulusu Ve Hava Ulusu.Hikayesi Animeden ve Filmden Bağımsız İlerleyecek.Hava ulusu Yok Olmadan Öncesini Konu alacak.Her Ulus İçin 1 Kabile Kurulacak. Her Kabilenin 1 Lordu Olacak.Server Kapasitesi;Minimum 16-18, Maksimum 30 Kişi Olacak(Talebe Göre Değişebilir.)
2-)HighSchool Rp:
Lise Hayatını Konu Alacak.Sade bir Lise Hayatı Olacak Ya Da High School DxD Animesinin Hikayesini Uyarlamayı Planlıyorum.Yani İblisler(Şeytanlar) ve Melekler Arasındaki Çatışmaları Konu alacak.Server Kapasitesi; Minimum 20,Maksimum 40 kişi olacak.(Sabit)
3-)Osmanlı Rp:
Osmanlı İmparatorluğunun Çöküş Dönemi Padişahlarından II.Mahmut Zamanındaki Sekban-ı Cedid Ve Yeniçeriler Arasındaki Çatışmaları Konu Alacak.Biraz Kurgu Birazda Tarihten Alıntılarla Hikayeyi Şekillendirmeyi Düşünüyorum.Server Kapasitesi;Minimum 30 Maksimum 50 kişi Olacak. (Sabit)

Düzgün ve Küfürsüz Bir Server İstediğim İçin Herkes Alınmaycak. Tek Başıma Çalışmayı Planlıyorum Fakat Pluginler İçin 1 Arkadaş Alabilirim.
Seçim Sizin, Yorumlarınızı Ve Oylarınızı Bekliyorum.
Osmanlı Temalı Server Yapımına Başlamış Bulunuyorum.1-2 Hafta İçerisinde Serverle İlgili Bilgilendirmeler Yapıcam.
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bana kalırsa 3 çünkü 1 ve 2 daha önce yapıldı ama pek tutmadı. ama 3 yapılırsa hem ben sevinirim hemde daha çok tutar

Kajmeri

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dxd olmasın ecchi bi lise olsun

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RPG temellerini atmadan bunları düşünme bence. O temelleri oturttuktan sonra istediğin üzerine ilerleyebilirsin zaten

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OSMANLI MEHTERAN DESDUR BİSMİLLAH RAHMANNIRAHİM GAZAMIZ MUBAREK OLSUN YA ALLAH BİSMİLLAH OSMANLI DEVLETI
YENIÇERILER ALSIN KILIÇLARINI
BAŞI BOZUKLAR ALSIN CİRİTLERİNİ
AKÇELER GELSİN KESEYE
BAYRAMIMIZ MUBAREK OLSUN HERKEZE YAŞASIN OSMANLI DEVLETI!!!

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
OSMANLI MEHTERAN DESDUR BİSMİLLAH RAHMANNIRAHİM GAZAMIZ MUBAREK OLSUN YA ALLAH BİSMİLLAH OSMANLI DEVLETI
YENIÇERILER ALSIN KILIÇLARINI
BAŞI BOZUKLAR ALSIN CİRİTLERİNİ
AKÇELER GELSİN KESEYE
BAYRAMIMIZ MUBAREK OLSUN HERKEZE YAŞASIN OSMANLI DEVLETI!!!
"Spam olmaması için yazı"

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada ben osmanlı rp kurdum ama oyuncu yok hamachi ama bukkit pluginlerin %90 ı hazır ama oynanabilecek bir durumda server tuttu hem sende osmanlı rp server kur..

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  1. Sen DxD ac Ben isse olurum a:SFASFAS Not: İmzam buyuk olmus onu kucultmek ıcn napmalıym :S

Son düzenleme:

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
RPG temellerini atmadan bunları düşünme bence. O temelleri oturttuktan sonra istediğin üzerine ilerleyebilirsin zaten
Temeller hazır .Merak Etme[DOUBLEPOST=1413902831,1413902745][/DOUBLEPOST]
  1. Sen DxD ac Ben isse olurum a:SFASFAS Not: İmzam buyuk olmus onu kucultmek ıcn napmalıym :S
Yanlış anlamışsın DxD'nin Hikayesini Uyarlamayı Düşünüyorum Dedim. :)[DOUBLEPOST=1413902888][/DOUBLEPOST]Yorumlarınızı Ve Oylarınızı Bekliyorum :)

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşş Lise hayatı olsun ama melekler şeytanlar olmasın işin şeyi çıkarr bak ben sana söliyeyim sade lise HAYATII İYİ BENCEE FARKLI olur

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biride demiyor ki saoya benzer bir şeyler açayım.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendi düşüncelerim:
ben daha önce lise sunucusunda oynadım. güzel rol yapılmıyo. ayrıca sürekli oyunda bir adminin bulunması gerek ve sürekli karmaşa çıkıyo. ayrıca sadece bir okulda bulunabileceğimizden kısa sürede sıkıyo. sunucuya giren bidaha girmez
avatarda da bükücülükle ilgili sorun çıkabilir. herkes avatarı bilmeyedebilir
ama orta çağ sunucuları en iyileridir ve bence Osmanlı ile ilgili olanı açmalısın

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle avatar ametikan yapimi bir cizgifilmdir. Hafif stilize edilen her şey anime olmuyor. O yüzden animeyle karistirma.

Diğer 2 konuyu gördüm kahkaha attim zaten.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biride demiyor ki saoya benzer bir şeyler açayım.
Aslında Düşünmedim değil fakat SAO'nın Hikayesini entegre edebilirmiyim bilmiyorum.[DOUBLEPOST=1413905211,1413905125][/DOUBLEPOST]
Öncelikle avatar ametikan yapimi bir cizgifilmdir. Hafif stilize edilen her şey anime olmuyor. O yüzden animeyle karistirma.

Diğer 2 konuyu gördüm kahkaha attim zaten.
Animeyi Karıştırmıyorum zaten sanırım Dikkatli Okumamışsın.^^[DOUBLEPOST=1413906926][/DOUBLEPOST]
Kendi düşüncelerim:
ben daha önce lise sunucusunda oynadım. güzel rol yapılmıyo. ayrıca sürekli oyunda bir adminin bulunması gerek ve sürekli karmaşa çıkıyo. ayrıca sadece bir okulda bulunabileceğimizden kısa sürede sıkıyo. sunucuya giren bidaha girmez
avatarda da bükücülükle ilgili sorun çıkabilir. herkes avatarı bilmeyedebilir
ama orta çağ sunucuları en iyileridir ve bence Osmanlı ile ilgili olanı açmalısın
Hala Bekliyorum, Biraz Şekillenmeye Başladı Bazı Şeyler.