Arama sonuçlarınız

1. LoaderSensei

Insomnia sunucusu için dev alım, bilgili olun yeter!

Ne Tür Yetkililer Alınacak? Builder Moderator Admin Rehber Skripter P. Developer Alım Formu Örneği: İsminiz; Yaşınız; Skype Adresiniz; Çalışmalarınız(Resim, kod vb); Çalışma Geçmişiniz; Bilgi Seviyeniz; Oyuncu İlişkileri; Kısıtlılık(Yurt, yatılı okul vb.); Biz Kimiz?: Sunucumuz Role Play...
  2. LoaderSensei

Para Kutusu [Acemi Düzey]

Para Kutusu Sistemi Nasıl Çalışır? Komutlar; /ecokutu Ekonomi Kutusu Verir /ecobilet Ekonomi Bileti Verir /sansevent Şans eventi yapar, herkese 3 kutu verilir Kod; #Bu skript MinxyMC kadrosunda çalışan Veteran(LoaderSensei) tarafindan hazirlanmistir! #Kopyalanmasi, paket içinde aktif biçimde...
  3. LoaderSensei

chance komutu tam anlamıyla işlevini yapmıyor!

#Bu skript MinxyMC kadrosunda çalışan Veteran(LoaderSensei) tarafindan hazirlanmistir! #Kopyalanmasi, paket içinde aktif biçimde satilmasi #Satilmasi #Kendi yaptiginiz bir skript gibi göstermeniz #Normal olarak yasaktir! #Komutlar: /ecobilet Ekonomi parasi verir. /Ecokutu ise Ekonomi Kutusu...
  4. LoaderSensei

Boolean nedir?

'trigger' is not a boolean (yes/no) (Eco Kutu.sk, line 19: trigger:') Nasıl çözerim?
  5. LoaderSensei

TeknoZ kimdir? Neden sunucuma saldırır?

Bu eleman sunucuma gelip iki üç gündür en az 30 oyuncu kaybetmeme sebep oldu. Her 5 dakikada bir oyundan herkesi atan heçkır havalarına giren bu eleman maksimum '13' yaşında. Sunucu açacağım yetkili alımı var deyip bizim sunucumuzda yetki için sunucu crashlıyor. Admin alımı var mı, builder alımı...
  6. LoaderSensei

Acilen yardım edin, exploit yiyoruz

Oyuna farklı IP adreslerinden giren birisi (Anti-Proxy ile yabancı ülkeleri engellememe rağmen) Maksimum 5 kaldıran bir sunucuya 60 bindirme mantığıyla sunucumuzu sürekli çökertiyor. Dayanamayan sunucu iflas edince save gidiyor Oyun bozuluyor Yardım edin, ne yapmam lazım?!
  7. LoaderSensei

PlotSquared dünyayı arsa dünyası kabul etmiyor

Oyuncuların sıkıntısız kullandığı arsalar bozuldu, ne yapabilirim? Reload attım ve bozuldu..
  8. LoaderSensei

Oyuna girince (ilk kez değil, her girişte) otomatik komut yazsın.

Ya çok basitte ben şimdi araştırmak istemiyorum, hakaret edenler gelmeden Oyuna giren her oyuncu otomatik olarak sohbete /ap toggle ve /as toggle yazabilir mi? Yaparsınız güveniyorum :)
  9. LoaderSensei

Sunucum skriptleri kaldırmıyor, güncellediğim de tüm sunucu bozuluyor

Ayrıntılı güzel bir skript yüklediğimde böyle oluyor; reload atılmıyor. Güncellediğimde tüm sunucum bozuluyor prefixler, faction ve scoreboard vb. vb. Ne yapmalıyım?
  10. LoaderSensei

Tab'a basınca isimlerin renkli gözükme sorunu

Tab'a bastığım da sadece op olanların renkli olması için ne yapmalıyım? Yani; Benim ismm renkli diğerleri renksiz düz sade olmalı;
  11. LoaderSensei

Ev güvenliği neden önemlidir? Evimize hırsız girdi..

Dün gece saat 01:00 sularında artık izlendiğime o kadar inandım ki sağıma soluma bakıp kontrol edecek cesaretim kalmamıştı. Bilgisayarı kapattım bi kaç program açıktı neredeyse fişini çekip yatağıma koşacaktım o derece paranoya yaptım. Yattım, üzerime çektim çarşafı terledim. Hamam gibi oldu...
  12. LoaderSensei

FeatherBoard sunucumdan silinmiyor.

Arkadaş korsan featherboard kullanımına başlamış. Eski infoboardi geri getirecektim, silmek istedim datayı da plugini de silmeme rağmen böyle oldu; Nasıl düzeltebilirim?
  13. LoaderSensei

hiçbir yardımıma koşulmuyor. Sebep?

5 konu falan açtım. Biri bile fayda etmedi İsyan etmiyorum ancak bu bana özel bir durum mu? Herkes sıkıntısını çözüyor, ne güzel forumu forum olarak kullanıyor Bende neden geçerli değil?
  14. LoaderSensei

Plotme dünyası orman olarak oluşuyor

Dünyayı oluşturuyorum, arsa değil orman olarak oluşuyor komut tamamen doğru. Bunu da denedim; /mv create plotworld normal -g PlotMe-DefaultGenerator Olmadı, sorun nedir?
  15. LoaderSensei

Kutuya sağ tıklayınca içinden şansa göre para düşmesi

Kutuya sağ tıklayacak ve içinden şans ihtimali 200K-300K-400K diye maksimum 1M para düşecek, yapabilecek bir arkadaş var mı? Belki abartılı bir istek ama..
  16. LoaderSensei

ChestCommands bozuldu, sıfırdan yüklendi, düzelmiyor.

Menüler fotoğraftaki gibi, ancak oyunda /cc reload yazınca hata veriyor /cc list yazınca menüleri okumuyor. Datayı da plugini de yeniden yükledim güncel sitesinden indirdim ama olmuyor. Ahmet Melih TR diye bir plugin paketi (ben yüklemedim, ortağım yükledi)
  17. LoaderSensei

CratesPlus Amount sorunu

Aslında kendi kendime çözmüştüm. Ama config kısmından 640 amount verip kutunun hediyeler kısmını açtığım zaman 10 tane 64 stack bloğa dönüşüyor. Yani normalde tek bir slot kaplayan 640 blok bir anda 10 slota bölünüyor. Bunu nasıl halledeceğim? Config'e yeni satır mı yazmam gerekli? Dediğim...
  18. LoaderSensei

Sunucumuza Skripter, Pluginer gerekiyor.

Formu doldurarak bize başvurun,biz yorum ile size cevap vereceğiz. Bilgisiz olmanıza rağmen yetki için başvurursanız sadece bize zarar verirsiniz. İsim; Çalışma Geçmişi(Server olarak); Kod bilgisi; Skype adresi; Yaş; Oyuncular ile samimiyet;
  19. LoaderSensei

Build konusunda tıkandım. Yardım edin!

Arkadaşlar konuyu çok kısa tutucam Ben terraform hazırlamakta harikayım ancak iş fotoğraftaki gibi ayrıntılı şeyler yapmaya gelince tıkanıyorum Nasıl düzeltirim?
  20. LoaderSensei

Deneme amaçlı dizayn çalışması

Sizce nasıl? İlk denemem değil ama belki yaptığım en güzel çalışma bu oldu. Düşüncelerinizi bekliyorum Dipnot: Arkadaşıma yaptım ismim Melih değil EHUUHEUHEHE
  21. LoaderSensei

[Proje] TytanTurk, Survival Sunucu Projesi!

Arkadaşlar Bu gün sizlere TytanTurk Adlı sunucu projemi sunacağım. birçok kişi fikirlerimizi çalabileceği için sistemlerimizi anlatmayacağım. Bu sunucumuzda sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesinde sınır yoktur! Sunucumuzda Orman güvenliği hat safa...
  22. LoaderSensei

TytanTurk Pluginer alımı

Arkadaşlar, sunucumuzu henüz açmadık bir pluginer lazım, yeri geldiği zaman güncelleyecek yeri geldiği zaman yenileyecek suncumda developer olabilecek biri. Yaş; Oyuncularla ilişki; (Oyunda birileri size mutlaka bişiler sorucaktır, cevaplayabilmelisiniz) Plugin editleme bilgisi...
  23. LoaderSensei

Nedir bu Skript ve kodlamanın zorluğu?

Bu tartışmayı başlatmak istiyorum genjler öğrenmek isteyenler kesin gelecektir onlara iki üç laf bırakın da yığılmasınlar -,- :D
  24. LoaderSensei

Güzel kodlama yapan bir arkadaş lazım! -Borderlands 2:Earth ve Mad Max haritam için!

Çok sağlam ve güzel kodlama bilen arkadaşlardan yardım istiyorum haritama ortak olabilecek ^^ Şu an Borderlands'ın taslağını çıkarttım senaryosunu fasa fiso. Ancak Custom Npc ve azda olsa build yapabiliyorum :( kodlama çöp yardım edebilecek biri var mı?
  25. LoaderSensei

Borderlands 2:Earth(BİTMEDİ) -Kampını dalgalardan koru! Kampını geliştir, İstasyonları geri al!

Böyle bir harita ile karşınızdayım arkadaşlar, mad maxi azıcık erteliyorum bu harita resourcepack ve farklılıklarıyla çok güzel olacak!