Arama sonuçlarınız

1. zombiespaceman1

7-6 Mart Deprem şeysi

Sea Arkadaşım bugün şu linki falan atıverdi bana; http://www.incisozluk.com.tr/w/7-mart-2016-b%C3%BCy%C3%BCk-istanbul-depremi/ Haarp şeysinden falan bahsetmişler. İstanbul'da oturuyorum tırstım biraz. Ne düşünüyorsunuz merak ettim ;_;
  2. zombiespaceman1

Facebook'a ne oldu

girilmiyor bir şey mi oldu acaba ;_;
  3. zombiespaceman1

UNDERTALE - SANS

Undertale'dan Sans'i çizdim. Harika olmadı ama eyü bence ;_;.
  4. zombiespaceman1

Gantıra fan art

@XectioNN 'ı çiziverdim
  5. zombiespaceman1

Boba Fett Skini

Star Wars üçlemesinden Boba Fett'in skinini yaptım; Umarım beğenmişsinizdir. Sadece 1.8'de çalışıyor. Kollar 4 piksel , steve. 2d ; (O değilde skin bölümü ölmüş*) Açık renkli* 2d: Shader ağırlıklı; 2d;
  6. zombiespaceman1

Sakin Ol Gifleri

"Sakin ol" giflerinin sevdiklerimi topladım aşağıdan alıp kullanabilirsiniz; Elimde sadece bunlar vardı . Umarım işinizi görür
  7. zombiespaceman1

Ice Farm Tüm Biomelarda Yapılabilir mi ?

Bir sunucuda oynuyorum . Bu sunucuda ice farm yapmak istiyorum ama biome uygun değil . Gereken biomeu bulmak ta epey zor . Herhangi bir biomeda ice farm yapmak istiyorum . Bildiğiniz bir yöntem var mı ? Buz yapma yöntemi de olur : PGüncel :(
  8. zombiespaceman1

Faille Sonuçlanan William Wallace Skin Denemesi

Bugün William Wallace skini yapmaya çalıştım (!) . Fail oldu gene ." O kadar emek verdim bari foruma atayım " dedim . Her neyse , skin : İndirmek için :http://www.planetminecraft.com/skin/william-wallace-3283932/ Cesur Yürek filmindeki William Wallace'a göre yaptım. şunuda koyayımKonu...
  9. zombiespaceman1

İngilizce konusunda yardım alabilir miyim ?

"Hi ! I'm a electronics engineer . I working on a elecktronics company. This is my wrench . My wrench can help me for repair machines ." Bu yazı doğru mudur ? Bir ödev hazırlıyorum da emin olamadım .
  10. zombiespaceman1

Battleblock Theater'ı Olan Biriyle oynamak İstiyorum :3

Eğer sahipseniz ekliyebilirsiniz : Zombiespaceman yada basar5844 Profil fotoğrafım "Okay" . Güncel .-. .Güncel .-. Profilim artık okay değel ._. .
  11. zombiespaceman1

Minecraft Masaüstü Resimleri . 20 Adet Resim

Minecraft ile ilgili 20 tane resmi topladım . Bazıları netliklerini boyutlarından dolayı kaybedebiliyor . Kusuruma bakmayın o konuda . Örnek resimler : Dosya 20 adet resim içeriyor . Eğer sevdiyseniz beğen tuşuna basabilirsiniz :lol: .
  12. zombiespaceman1

Bir modu haritamda kullanırsam ?

Bir modu haritamda kullanıcağım . Bir şey olabilir mi ? Telif hakkı gibi .
  13. zombiespaceman1

Yaptığım Minecraft Bayrağı(flama)

http://www.planetminecraft.com/banner/minecraft-banner-26663/ Az önce hazırladım güzel bir şey ortaya çıktı . Umarım beğenirsiniz . Not : Konuyu açmak için en uygun yer buraydı . etiketler çohoş .
  14. zombiespaceman1

İninal Kartımı Sipariş Edemiyorum

İninal kartımı sipariş etmek istiyorum . Fakat bilgilerimi girdikten sonra sipariş ediyorum , hata veriyor . "Mobil ödeme sırasında hata oluştu , önceki sayfaya dönüp GSM numarınızı kontrol edin. " , tarzında bir şey yazıyor . Doğru yazıyorum oysaki . Sorun nedir ?
  15. zombiespaceman1

Aylar Sonra Skin ._.

Aylar sonra yeniden skin yapmaya karar verdim . Umarım hoşunuza gider : 3D : 2D: @UpFall @KadirBerk @Susanoo @aklıllıminecraft @RedIsBack @GeosMineCraft
  16. zombiespaceman1

Oyunlarım yüklü olsada yükleme gerekiyor

Steamda oyunlarım yüklü olsada install seçeneğiyle karşılaşıyorum . Oyunlarımın boyutları düşük olanlarını hemen indirsede 15 gblık tf 2 yi indiremiyor . 5 gb boş alanım olduğu için oyunları hemen yüklesede tf2 yi yükleyemiyorum .
  17. zombiespaceman1

WTF ?!?1??

@RedIsBack @UpFall @aklıllıminecraft @Susanoo
  18. zombiespaceman1

Bana virüs atmaya çalışan biri daha :/

10.cu kere falan geliyor bu :/ size yollayan oldu mu ? (takas yapmak isteyenden bahsediyorum .-.)
  19. zombiespaceman1

Bythefsane ifşa .-.

Başka bir forumda sorunuma çözüm ararken buldum .-. @tavşmayan26 @ByTheEfsane
  20. zombiespaceman1

Action dimension oynuyan biri ?

Oynuyor musunuz ? Ben de uzun süre sonra yine oynamaya başladım . Ekleyin : zombiespaceman1
  21. zombiespaceman1

Bitki , tarım modu

bildiğiniz var mı ? 1.5.2 olursa sevinirim
  22. zombiespaceman1

Forge nasıl kurulur ? [soru]

1.6.4'e forge kurmaya çalışıyorum ama önceki gibi jar olarak inmiyor . Rar olarak iniyor . Onun nasıl kurulduğunu da bilmiyorum . Nasıl kurulduğunu anlatılır mısınız ?
  23. zombiespaceman1

Abone olduğunuz yabancı kanallar

Youtube'da hiç yabancı kanala abone oldunuz mu ? olduysanız yazın lütfen :) Benimkiler : Animeme Yo mama Jacksepticeye Comedyshortsgamer KSI GrrrrMontages Markiplier Piemations