Arama sonuçlarınız

1. D

Haritam'daki Sorun V2

KOMUTU TESTFORLU OLARAK YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM O REDSTONE KARISTIRICISININ YENİLENMESİNDEN DOLAYI DONMA OLABİLİR DİYE 8 TANE BLOK OLCAK YANİ DOĞAL OLARAKTA 8 TANE KOMUT BLOGU OLARAK DÜŞÜNDÜM FİKRİN VARSA SÖYLERMSİN TİCKLERDEN DOLAYI DONABİLİR ANLAMINDA SÖYLEDİM BEN YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER :)...
  2. D

Haritam'daki Sorun V2

Zamanın Varsa Haritaya bir El Atabilirmisin? YOK YAPAMADIM :(
  3. D

FabCraft Yetkili Arıyor

Aynen :) Evet Gördüm :)
  4. D

FabCraft Yetkili Arıyor

:) swnin Sürümünü Yazmammıssın :)
  5. D

Haritam'daki Sorun V2

1.8.x harita, kullanırlarsada 1.11.x dede çalışa biliyor. structure block komutu hangi sürümde geçiyor onu bilmiyorum
  6. D

Haritam'daki Sorun V2

Beyler Köylü İşi Tamamdır Lakin Uzaktan SetBlock Komutunu Kullanamıyorum Yakındanda Yapınca Oyuncuların Bilgisayarlarının Donması Sorunu Oluşacagını Düşünüyorum bunun İçin Bir Çözümünüz Varmıdır. Harita Bitince Paylaşacagım :) Haritadan Bir Bölüm: https://i.hizliresim.com/JlMaNQ.png
  7. D

Haritam'daki Sorun

DENİYECEGİM YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER TEK BENDEMİ HATA VERİYOR :) BU NE SANSIZLIK YA :) Beyler Başardım Sonunda :) Konu Kilit olabilir :) Yakında Forumda Paylaşırım Mapi Sadece Lobi Biraz Kötü oldu Ona Yardım Edecek Varsa Yazsın buraya Acil
  8. D

Haritam'daki Sorun

SİTEYİ DENEDİM AMA Bİ FAYDA BULAMADIM UNABLE TO SUMMON OBJECT DİYOR https://i.hizliresim.com/nWoX6g.png HARİTAYI BİTİRDİM YORUMUN İÇİNDE TEŞEKKÜRLER SADECE KOMUT KALDI İŞTE ONUN İÇİNDE KÖYLÜ LAZIM EDİTLENMİŞ NASIL YAPACAGIMI BİLMİYORUM Galiba Komuttan Anlayan Yok :)
  9. D

Haritam'daki Sorun

AYNEN SİNGLEPLAYERDE YAPIYORUM AMA MULTİPLAYERDE OYNANACAK BİR MAP VERDİGİN SİTEYİDE DENİYECEGİM TEŞEKKÜRLER. BİRAZCIKTAHA MCEDİT FİLTRESİNİ AÇARMISIN. CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  10. D

Haritam'daki Sorun

SHOP KEEPERS DENİYORUM OLURSA ÖYLE OLCAK YOKSA KOMUTLA İSİMİZ UZUN SÜRCEK :) Köylü Olusmuyor :) Nasıl Bir Pl Bu :D Server Açık Bi El Atabilirmisiniz
  11. D

Haritam'daki Sorun

o anlamda demedim :) köylüyü shopkeepersle yapınca diyorum nasıl o köylüylüyü vanillaya çevircez yani verdigimiz eşyalar gitmez demi o anlamda :) yoksa shopkeepres biliyorum komutuda yazdımda kılıclarda ise yaramıyor Komut:summon Villager - - --2...
  12. D

Haritam'daki Sorun

:) Vanillaya Nasıl Dönüştürecegim Peki? Komut Yazdımda :) Çalışmadı :)
  13. D

Minecraft 1.8 Hassasiyet Sorunu |ACİL!|

Sorun Devam Ederse Alttaki Çubuga SagTıklayarak[Başlat Düğmesinin bulundugu Kalın Cubuk] Görev Yöneticisini Açın Minecrafta Sag Tıklayarak İşlemlere Gidin Ve Önceligi Atanın Üstüne İmleci Getirin Ve Normalın Altına Tıklayın Sorun Çözülür Win7 İçin Win8 Win10 İçinde Anlatabilirim Teşekkürler...
  14. D

Haritam'daki Sorun

McVanillada Harita Yapıyorum. Ama Köylü Ticaretini Ayarlamak İstiyorum Nasıl Ayarlayabilirim Söylermisiniz
  15. D

Yaptıgım Yapıyı Döndürme WordEdit'ile Yardım

Gerek Kalmadı Konu Kilit Olabilir. Teşekkürler Yardımın İçin.
  16. D

Yaptıgım Yapıyı Döndürme WordEdit'ile Yardım

Minecraftta Yaptıgım Yapıyı Ters Döndürmek İstiyorum Büyük bir Yapı oldugundan kopyalayıp yapıstırdım lakin Ters Döndüremiyorum //rotate Denen Bir Komut Var Lakin Çalışmıyor Anladıgma Göre 910 derecenden az olmaması gerek 180 derece deniyorum tam tersini olmuyor yardım edebilecek varmı serverim...
  17. D

MINECRAFT FORGE MOD CRASH HATASI ACIL!

Optfineyi Sildim Ve Çalıştı Plugin Paketini Yükseltcem Ve Yükleye Bilecegim Optifine Varmı 1.8 İçin Crash Vermeyen
  18. D

MINECRAFT FORGE MOD CRASH HATASI ACIL!

MOD PAKETI YAPIYORUM 1.8 AMA CRASH VERDI NEDEN OLDUGUNU COZEMEDIM BIR GOZ ATSANIZ MODLAR 1-xaeros-minimap-mod-1.8 2-ironchest-1.8-6.0.99.749-universal 3-wonderful-wands-mod-1.8 4-inventorypets-1.8-1.3.9-universal 5-utility-worlds-mod-1.8 6-ichunutil-5.4.0_1.8 7-UpdateCheckerMod-1.8...
  19. D

Hamachili Arkadaslara Sesleniyorum Gelen Gelsin

Hamachinin ag adını felan versen guzel olur :D ve sürümünü :D
  20. D

Acill Yardımmm!

Sorun Çözülmüştür Konu Kilit.
  21. D

Acill Yardımmm!

Kardeşlerim Ben Bir Harita Yapıyorum Vanillayla Yanda Takım Kurdum Ve Renklerini Ayarladım Yakında Paylaşacagım Şuanda Bir Sorun Var Yanda Takımda Kaç Kişi Oldugunu Göstermek İstiyorum Scoreboardla Yapmak İstedim Olmadı Kısacası Yanda 2 Takım Var; Yeşil=1 Kırmızı=1
  22. D

Acill Yardım Lütfen İçeri!

Kardeşlerim 1.7.10 Mod Paketi Yaptım Ellerimle Crash Oyuna Girerken Vermiyor Lakin Dünya Yaratırken Crash Veriyor Ve Mod Paketleri Denedim Onlarada Aynısı Oluyor! Lütfen Yardım
  23. D

Minecraft Sorun

Serverimdeki Bir Sorun Yüzünden Arkadaşlarım Vs. Kişilerle Oynayamıyorm Bu Hata Çözümünü İnternette Araştırdım Nafile Bulamadım! http://i.hizliresim.com/7vgJyW.png
  24. D

WorldEdit komutu

World Edit Bölümünde Survival Oynuyordum Yanlıslıkla SuperPicaxe single yaptım nasıl patacagımı bilmiyorum