Arama sonuçlarınız

1. I

Wg ile alakalı acil yardım

Ben şimdi wg attım sonra başka dünya geçtim dolandm felan derken ben o yeri.kaybeetim kısacası wg atılan yere gidwblrmym ve NASİL
  2. I

[Sorun]Autorank rutbe atladıkca para vesayre gitmiyor??

############################################################################# # # # Autorank Settings # #...
  3. I

[Sorun]Autorank rutbe atladıkca para vesayre gitmiyor??

Autorank plugini kullanıyorum ve rutbe atlarken para vesayre gitmiyo bunu aktif mi etmedim yoksa plugin öylemi bana bi cevap yazarsanız sevinirim....
  4. I

//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

Sagolasin yorum için tesekkurler Teşekkür Ederim yorumun için Teşekkür ederim yorumun icin sağolasın Sunucuya Lobi Eklenmiştir....
  5. I

//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

konuyu uzatmanın bi anlamı yok sen kullanıyosun oyuncuda kullanır bu kadar saçma bi cümlede yok Türk sunucularında hilesiz bir oyun yoktur minecrafttada öyle saten teşekkürler
  6. I

tavsiyen için teşekkürler deniyecem.
  7. I

Haklısında bot sorunlarıyla uğraşıyorum bi çözümünü bulabilsem
  8. I

Yeniyiz daha ilerledikce yeni şeyler ortaya koyacaz inş
  9. I

o hatayı aldıkdan 5 dakika sonra tekrar girmeyi dene
  10. I

Farkındayım herşeyi sade ama hep sade kalacak değil ya gelişmekte olan sunucu daha yeniyiz ve elimizde olanlar bunlar var oyuncularında bilgisini alarak güzel bir server ortaya koyacaz.
  11. I

şu ya da bu benim işime yarıyor hız konusunda vesayre biyeri yıkımda felan şimdi bunun açıklamasını yapamam işime yaramasa tercih etmem saten oyun kurucuları için güzel bence yani
  12. I

Hemen düzwltiyorum sağolasın bildirdiğin için teşekkürler
  13. I

Sunucu İp Adresi : TarzCraft.Nitrado.Net Sunucu Slot Sayısı Ve Ram : 82 Slot 8 Gb Ram Sunucu Sürümü : 1.7.X ve 1.8.X Sunucu Türü : Faction ibrahim yiğit > Skype Adresi > ibrahimygt19 Yetklili Tektir Ve Tek Kalacaktır. Uzun süredir server açıyorum bilenler bilir eski bir sunucum vardı...
  14. I

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

Spawn replaceli saten bayağa bi değişik ondakinden girip bakablrsn
  15. I

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

Teşekkür ederim güzellik görecelidir kimine güzel bir sunucu kimine kötü
  16. I

Tabi say say geçer.d

Tabi say say geçer.d
  17. I

1.si kendini benim seviyeme indiremessin değil çıkaramassın 2.si önyargodan bahsetmişsin sizin laflarınıza dayanarak söylyrm gelip burda bana 2 mesaj yazacağınıza gidip sunucunuzla ilglnrdnz 3.sü konuşmalarından kötü birisi olduğumu anlamşsn neye dayanarak diyorsun burası bnm konum sn konum...
  18. I

Biz kodladık diyonda bukkitde başkası var aslanım bu arada telden giriyrm idare edecen hosting sana göre kötü bana yörede batihost berbat güzellik ve anlayış görecelidir bunuda 2 de bir söyleyip.prim yapma hadi git berbat sunucunda oyna
  19. I

Ben sizin sunucunuza bile girmedim saten berbattır diye kuruculardanda anlıuorum bunları sizin alıntıdan kastınız r plugin bir kişi için yapılmış gibi konşyrsnz benim pllerimi siz editlemiş gibi kpnşyrsnz ama söyleyin o danteroda swlerin konulara girip klasik faction yazarak boş yorum kasıyodu...
  20. I

Hahahahah sana anca gülerim sizin ne yapmaya çqlştğnz ortada boş yorum atmk + sunucu kötülemek bir plugini birden fazla kişi kullanabilir tek kişi için yapılmadı bunlar ve sizdende felanda almadım bu plyi neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım sizin berbat sunucunuza bile daha girmedim ne...
  21. I

Sizin alıntıdan kastınız ne sizin sunucunuzda felan gördüğümümü sanıyonuz hani o bir işe yaramayan sunucunuzda ?
  22. I

Asıl Biz teşekkür ederiz bildirdiğiniz için Kendim hazırladım eski plugin paketin bu benim güncelledim Benim
  23. I

Hepsini Okudum Hepside doğru güzel tespit teker teker uyglycm