Arama sonuçlarınız

1. K

MineTrex Cs Boss Minigames Vip Çekilişi Event

=)Sunucu IP:MineTrex.Nitrado.Net =)Sürüm:1.7.2 =)Nitrado Güvencesi İle 0 Lag =)7/24 =)Counter Strike Ve Boss =)Counter Strike da kendi kuleleriniz Yapabilirsiniz =)Counter Strike da Bol Bol Silah =)Sandıklı Warp Sistemi Ve Kit Sistemi =)Sunucu Kapistesi:50 NEDEN MineTrex BU...
  2. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Skype ismini soylede ben ekliyim telefondan girdim de istekler gozukmedi
  3. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Emir_davran
  4. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Yarin ekliycem hepinizi
  5. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Ekledim dostum
  6. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Kardes az bi vakit ayiramazmisin :)
  7. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Hocam bulsam kendime kimseyle paylaşamam ama istersen bildigim kadar yardimci olabilirim sana pluginlerde :D
  8. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Ekledim Kabul Edersen Sormak İstediğim birkaç şey var
  9. K

Admin,Moderatör,Pluginer

İletişime Geçebilceğimiz Bi şey var mı skype falan
  10. K

Admin,Moderatör,Pluginer

Öncelikle ilk olarak aradığım adama pluginer +15 olsun pluginlerden anlayıp admin olmak istiyosa adminde yapabilirim aslında açtığım serverde pluginler hazır ama daha atılması gereken pluginler var ama asıl gerekli pluginler atıldı devamı atılması gerekenler boss,kaldığın kadar para alma...
  11. K

TurkMC Korkaklar Gibi Kaçacak Mısın?,Kahramanlar Gibi Savaşacak Mısın?

Tamam sakin her 12 saate bir guncelleriz
  12. K

TurkMC Korkaklar Gibi Kaçacak Mısın?,Kahramanlar Gibi Savaşacak Mısın?

Oyna.Turkmc.Net 1.7.2. Nitrado Güvencesi İle 0 Laglı Bir Server 42 kişiliktir yükseltilecek 4 gb yükseltilecek kapanma riski yok %100 faction Bütün Engellemeye Karşı Gelerek Hile Açmak Yasaktır. Hatalardan Ve Buglardan Yararlanmak Yasaktır. Irkçılık Yasaktır. Herhangi Bir Reklam...
  13. K

Mine-Fox Kitsiz Açlık Oyunları! 1.7.2 IP : beta.mine-fox.com

Korkaklar Gibi Kaçacak Mısın ? , Kahramanlar Gibi Savaşacak Mısın ? Açlık Oyunlarınız Kutlu Olsun , Ve Şans Sonsuza Dek Sizinle Olsun.. :) Sunucu Temel // Altyapı Bilgileri : Sunucu Adı : Mine-Fox Sunucu Türü : Survival Games [ Kitsiz Açlık Oyunları! ] Sunucu Kişi Kapasitesi : 42 [ Sunucu...
  14. K

ACİL BAKARMISINIZ KONUYA

Faction map lazım verene karşılığı verilecektir çalıntı olmassa iyi olur çalıntı olursa gözden geçirmem lazım karşılık olarak kendi serverimde builderlik düşünüyorum
  15. K

PatatesCraft/1.7.2/Vip Çekilişi Ve Event Olcak bu gün

Nasıl oluyo enchant yapınca mı ?
  16. K

Dikkate aldık ve düzenledik
  17. K

Alım yok skype ismin konuda yazılı genede yazıyım Funny.man79yüklen servere bütün plugin hataları düzeltildi Vip çekilişi olcak çabuk gelVip çekilişine son 1 saat
  18. K

KARDEŞİM SKYPE EKLE ORDAN KONUŞALIM DAHA RAHAT OLUR SANA NELER YOKKİ DİYİM ŞİMDİLİK :d
  19. K

GÜNCEL +++EVENT VAR KOŞ GEL GÜNCEL ++SONRKAKİ HAFTA GENE VİP ÇEKİLİŞİ VAR BU SEFER SINIRSIZ SÜRELİ OLCAK VİP Güncel Hergün düzenli eventler var abartmadan
  20. K

Lapis olmadan oynıyamıyo artık millet. LAGSIZ VE GÜZEL Bİ SERVER İÇİN HERKESİ BEKLER.
  21. K

Serverıma Usta Pluginer Arıyorum

SERVER REKLAMIDIR BU EN AZ 30 USERİMİZ VAR GÜNDE...