Arama sonuçlarınız

1. ömercanyanık

Forum Oyunu Alttaki Üyenin Kayıt Yılını Tahmin Edelim!

Tutmadı (2014) alttaki 2019
  2. ömercanyanık

NAO/NextAttackOnline yetkililerini arıyor

NextAttackOnline Builder Pluginer arayışında 35.242.251.244 1.8 Faction BUİLDER FORM Daha önce kaç serverde çalıştın Bilgi birikimin Yaptıgın buildlerden 1 resim skype veya discord ismin yaşın PLUGİNER FORUM daha önce kaç serverde çalıştın bilgi birikimin İsmin yaşın skype veya discord
  3. ömercanyanık

NextAttackOnline yetkililerini arıyor

kardeşim sunucuya stop çektim 1 saate açarım
  4. ömercanyanık

NextAttackOnline yetkililerini arıyor

Serverimiz için builder alımı vardır Adınız varsa skype kaç serverde builderlik yaptın yaş kaç 17 yaş altı yazmasın lütfen :) bu kadar bilgi yetiyor 35.242.251.244 RDP sunucu ip adresi
  5. ömercanyanık

MINEPRIME Network 2 Sunucuda Yetkili Alımları

Moderatör Başvuru Formu (Survival-Factions) FACTİON İÇİN BAŞVURU YAPIYORUM İsim: Ömer can Soyisim: YANIK Yaş: 20 Aktif olabileceğin toplam süre SABAHTAN AKŞAMA KADAR Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: HER GÜN Kendinden bize bahset: NAO SAO Next Craft YoyoCraft daha sayamayacağım çok fazla...
  6. ömercanyanık

EverestMC | Her daim en iyisi! | EmojiSohbet sistemi!

Tamam doğru kişiyle geçmişim iletişime skype bakabilirsin ekledim :)
  7. ömercanyanık

Merhaba serverim'de yardımcı olacak birileri arıyorum

Tekrardan merhaba, 4 yıl belkide 3 yıl önce başarılı server'ler açtım ama bağzı durumlar yüzünden kapattım 3 kere NAO yu bilen bilir belki çok zaman geçti aradan ama şimdi çalıştıgım için fazla meşgul olamıyorum Eğer bana yardımcı olmak istiyorsan skype omercan730 ben sadece akşamları girecem...
  8. ömercanyanık

EverestMC | Her daim en iyisi! | EmojiSohbet sistemi!

skype varmı birde senin ismin furkanmıydı :)
  9. ömercanyanık

Procy Craft Faction Wars! Kaliteyi Hisset (1.7.x - 1.8.x)(ÖZEL KUTU,RÜTBE,RÜTBEHAMMADDE,ÖZEL EVENT!

2.5 Haftadır boss yok yapamıyorsanız söyleyin NBTEditor ile size yapayım güvenmiyorsanızda ögretimde yapın artık
  10. ömercanyanık

mc.dragonborn.network Gerçek Emek Factions Sunucu | 1.8 | JackPot | Susuzluk | Boss |

Server kapalı oldugu için 2 yıldız verdim serveri açmadan neden foruma koyuyorsunuz reklamı anlamıyorum
  11. ömercanyanık

TarzCraft.Nitrado.Net 1.7-1.8 Kafa Dusurme // Bosslar // Tabela Enchant // Rutbeler Ve Daha Fazlası

Buildler bana biraz saçma geldi özen gösterilmemiş chat çok kirli oyuzden 2/10 oyum başarısız nezaman düzelirse bu yazımda ozaman düzelir İyi Forumlar
  12. ömercanyanık

ShopKeeper Köylü takas "Nasıl Kullanılır" ?

Hmm olsun daha yenisi bu eskilerde kalmıştır o ._.
  13. ömercanyanık

Aleyküm selam iyiyim senden naber görüşürüz yazman lazımdı

Aleyküm selam iyiyim senden naber görüşürüz yazman lazımdı
  14. ömercanyanık

ShopKeeper Köylü takas "Nasıl Kullanılır" ?

Shop Keeper Namı diyar Köylü Takas Plugin Tanıtımı Plugin basit plugin olduğu için tek komut -/ShopKepeer -/Shopkeeper Help Köylü düzenlemek için Klavya sol Shift ve Mouse Sağ tıklayarak menüyü açabilirsiniz İndirmek için https://goo.gl/KQz6uB Bukkit Dev Adlı siteden version uyumlu plugini...
  15. ömercanyanık

Selamun aleykum adenzu kardeş naber

Selamun aleykum adenzu kardeş naber
  16. ömercanyanık

Yok zaten bu hesaptaydım hayla bu hesaptayım ._.

Yok zaten bu hesaptaydım hayla bu hesaptayım ._.
  17. ömercanyanık

._. :*

._. :*
  18. ömercanyanık

#NextAttackOnline|Kasa|Boss| Rütbe|Gelişmiş Faction Keyfini Yaşa

hms ._. baya farklıydık ama pluginerimiz sağolsun berbat etti çok farklıydık ama yorumun için teşekkürler Güncel ** ** ** ** GUNCEL +++++ GUNCEL *****
  19. ömercanyanık

._.

._.
  20. ömercanyanık

#NextAttackOnline Yetkilisini arıyor

Hangi serverlerde çalıştın :*
  21. ömercanyanık

malesef build kötü olanları seçmiyoruz yapılarımız tamamlandı fakat build işleri bitmedi hala bana yardımcı olabilicek yetkililer arıyoruz serverimize
  22. ömercanyanık

Serverime Rehber Reklamcı ve Moderator alımı vardır server ip NAO.nitrado.net Uzatmadan kriterleri yazıcam Reklamcı için kriterimiz yok gel başla reklamcı grubu verelim özel vip str vip spd ve özel hammadden olsun tabii ki bunun içinde serveri 25 kişi doldurmanız gerekir
  23. ömercanyanık

#NextAttackOnline|Kasa|Boss| Rütbe|Gelişmiş Faction Keyfini Yaşa

Teşekkürler yazınız için ._. GÜNCEL ++++++