Arama sonuçlarınız

1. Mertka

[Paylaşım] - Uyarı skripti

Komutlar & Yetki Admin komutlari: Yetki: uyari.ver /uyariver <oyuncu> <sayi> [<sebep>] | Kisiye uyari verirsiniz. /uyarisifirla <oyuncu> | Kisinin uyarı puanını sıfırlarsınız. (ÖR: 5 uyarı puanı varsa komut ile 0'a düşer.) /uyarisil <oyuncu> <sayi> | Belirlediğiniz miktarda uyarı düşürürsünüz...
  2. Mertka

[Paylaşım] - Sms Skripti Kontör Sistemi!

Komutlar 1) /kontorver <oyuncu> <miktar> / Oyuncuya yönetici tarafından hesabina kontor gonderir. Yetki: kontor.sk 2) /kontorsil <oyuncu> <miktar> / Oyuncunun hesabındaki kontoru siler. Yetki: kontor.sk 3) /sms <oyuncu> <mesaj> / Oyuncuya sms atar ve hesabindan 3 tl kontor siler. 4) /kontorum /...
  3. Mertka

[Paylaşım] - Altın skripti. Version 2.0

Merhaba bugün güzel bir skript yazdığımı umuyorum benim için uzun oldu zorlandığım kısımları araştırdım örnek skriptlerden vs. aldım şimdi skriptin komutlarına bakalım. Komutlar /altinver <oyuncu> <miktar> Permission: altin.ver Oyuncuya altin verir. ADMİN KOMUTUDUR. /altinigerial <oyuncu>...
  4. Mertka

Yardım edermisiniz ?

Küçük bir hatam var nasıl düzeltebilirim skripti öğrenmeye çalışıyorum konu şu eğer oyuncunun 1 adet nether starı var ise o nether star silinecek ve onun hesabına 5 altin eklenecek bunu kodladım şurada sorun var {altin.5} yazan yerde sorun var oraya ne yazmamız gerek ? if player has 1...
  5. Mertka

[Yardım] Koyduğu bloğu belirli süreden sonra ortadan kaldırma

Merhaba bana yardım edermisiniz oyuncu "&bAletler" adlı chesti yere koyduğunda 12 sn. sonra o chest ortadan kalksın nasıl yapılır hiçbir fikrim yok ama bir skript kodluyorum böyle bir şey yapmak mümkünmü ?
  6. Mertka

[Yardim] - Seviye sistemi.

Merhaba skripti bitirebilmem için yardım edersen sevinirim skript hakkında bilgi aşağıdadır. Skript şöyledir oyuncu öldüğünde 2 exp eksilecek eğer oyuncu öldürdüyse 3 exp artacak ve exp yere düşmüyecek onları sanırsam ayarladım fakat ben deniyemedim online arkadaşım yoktu kod doğrumu bir...
  7. Mertka

[Gizle] - Gizlen ve adaletsizliği izle!

Merhaba sizlere güzel bir gizleme skripti sunacağım skript denendi çalışıyor fakat skQuery kurmaniz gerek. Birisi rapor attı veya birinden süpeleniyorsaniz işinize yarıyacak. Özellikler: Hile bile açsalar göremezler. (PlayerESP ve Tracers Denendi.) Kendinizi görebilirsiniz fakat başkaları...
  8. Mertka

Portal ve Claim Sorunu

Spawnda portal kuruyorum nethera gidiyor fakat ormada kuruyorum nethera gitmiyor sorun nedir ? spawn dünyasinin ismi: world orman dünyasinin ismi: Orman Soru 2: griefprevention plugini kullaniyorum /buyclaimblocks yaziyorum 'Uzgunuz claim blogu satma/alma devre disi.' diyor nasil...
  9. Mertka

[YARDIM] - Araba

Araba skripti yapmaya çalıştım fakat bazı eventleri felan yapamadım yardım ederseniz sevinirim... Skript: Arabayi kullanirken ziplamiyacak ve sadece gray wool adlı bloğun üstünde sürülecek ayrıca araba 30 saniyede bir açılacak gray wool adlı bloğun dışına çıkarsa arabayı yolda sür diye yazı...
  10. Mertka

[Paylaşım] Camı kırınca yere düşüyor.

Açıklama Merhaba arkadaşlar bugün bir skript kodladım yapımı çok basitti bazı kişiler skript yapmayı pek bilmiyor bundan örnek alabilirler. Bilgi Yaptığım skript permissions içerir yani yetki bunu sunucunuzdaki vip kişilere yetkisini verebilirsiniz eğer yok sadece vip ler kullanmasın tüm...
  11. Mertka

Survival sunucum için harita.

Merhaba ben 1 ay içerisinde survival sunucu açacağım hard olacak sunucum için bildiğiniz bir harita varmı ben bulamadım genellikle video felan çıkıyor harita yapmakta iyi değilim harita ormanla birleşik olursa sevinirim eğer satıyorsanız mobil ödeme ile alabilirim
  12. Mertka

İnek...

Merhaba bana şu skript'i kodlarmısınız ? Şimdi belirli bir kordinat'da bir inek olacak o inek öldürülürse 10 dk sonra tekrar orada başka bir inek doğacak böyle bir skript istiyorum teşekkürler.
  13. Mertka

Dereceli Ban

Selam sunucunda bazı oyuncular çok mu uyarı aldı ? onları bu skript sayesinde banlıyabilirsin. Skript: command /pban <player> <text>: trigger: execute player command "/clear %arg 1%" wait 5 second execute console command "/ban %arg 1% %arg 2%" command /gban <player>...
  14. Mertka

BanGui - BanManager (Hoş Bir Eklenti)

Merhabalar bugün bangui adlı eklentiyi tanıtacağım eklenti çok hoş ve sizlere paylaşmak istedim fakat ben deniyemedim hata veriyordu (spigot 1.7.9) Video (Mutlaka izle) Permissions bangui.admin Komutlar /gban Özellikler 1.8 Destekliyor Sandık envanteri destekliyor Banlı oyuncuları...
  15. Mertka

[İstek] Lotto

Selam forum üyesi bana bu skripti yazabilirmisin? Skriptte /lotto-yap komutu ile lotto duyurusu çıkacak duyuru şu şekilde olacak "&2[&6LOTTO&2]&6: &4Lottoya katılmak icin sayi girin &a/lotto-sayi <sayi> &7[1-90]" şeklinde lotto'da sayiyi sistem belirleyecek eğer belirleme işi zorsa yönetici...
  16. Mertka

Oyunun Karıncalanması

Minecraft'ı 1-2 yıldır oynuyorum fakat oyun karıncalanıyor buyrun resim yokmu bunun çaresi
  17. Mertka

[İstek] Reklam - Devamını Siz Getirin

Merhaba arkadaşlar ben skripti yazmaya çalıştım fakat devamını getiremedim :/ skript ile aram pek iyi değil olay şu örneğin oyuncunun p4 seti var ve bunu reklama verip satıcak /reklamver P4 set satılır diye bir reklam yapacak reklam 15 dakikada bir yapılabilecek ve yapmaya çalışırsa uyarı...
  18. Mertka

[Istek] Top 5

Merhaba bana top 5 eklentisi gerek nasıl olacak derseniz oyuncunun kafası bir bloğun üstünde duracak ve altında tabela olacak ne ne kadar öldürdüğü vs. yazacak eklentiyi paylaşırsanız cok sevinirim
  19. Mertka

İstek event

Bir oyuncu blaze rod'a sağ tık yaparsa kar topu fırlatacak bu eventi yollarsanız sevinirim
  20. Mertka

Pvp icin yaptığım texture pack

Önsöz :p Bugün yaptığım texture pack pvp için tasarlandı texture pack karıştırılarak yapıldı (hangi texture packler ile karıştırdığımı yaptığımı söylemim reklam yapıyor derler) ilk başta texture pack'leri karıştırırken kötü itemleri silip diğer texture pack'teki güzel itemleri koydum yemek ve...
  21. Mertka

Minecraft ta tuhaf şeyler oluyor bu ağaçta ne ? o_o

Bugün bir sunucuda survival oynarken böyle bir ağaç gördüm ve şaşırdım ve ağacın yanında kale var kalenin yapımcısı kaleyi inşa ederken o taraflarda entity 303 adlı bir yaratığı görüyormuş işte fotoğraflar arkadaşım entity 303 adlı yaratığı görüğünü idda ediyor. zaten kalenin yapımcısı ile...
  22. Mertka

Lag Makinasını Engelleme - Redstone Clock Preventer

Bu eklenti ne işe yarar ? Eklenti kızıl taşı ile yapılan lag makinasını engeller nasılmı ? kızıltaşı sürekli yanıp sönüyorsa kızıltaşını tabelaya dönüştürür ve Redstone-Clocks are FORBIDDEN! yazar fakat bu yazıyı config ayarından değiştirebilirsin. Komutlar /rcp <--- Eklenti hakkında temel...
  23. Mertka

Chestcommands id sorunu :(

Menüye peony adlı çiçeği koyucaktım fakat idsi 175:5 neden bu işareti : kabul etmiyor veya nasıl koymalıyım Not: id yerine item ismini yazdım olmadı :/
  24. Mertka

[İstek]Chestcommands Tarzı Menü

İstediğim plugin chestcommands gibi olacak mesela oyuncu kisisel menüsünü açtı pingini görebilecek kafasını görebilcek bu özellikleri sağlıyan bir plugin lazım yazarsanız sevinirim
  25. Mertka

GroupManager Sorunu

Sunucumda bir sorun var bu sorunu bilen varsa yardım edebilirmi? soruna geçelim Sunucumda groupmanager var ve worlds dosyası var sadece world olmasını istiyorum başka dünyalar açınca oraya gidiyor ör. orman açıyorum orman klasörü oluşuyor fakat orman klasörü oluşucağına tek bir klasörde işlev...