Minecraft ta tuhaf şeyler oluyor bu ağaçta ne ? o_o

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün bir sunucuda survival oynarken böyle bir ağaç gördüm ve şaşırdım ve ağacın yanında kale var kalenin yapımcısı kaleyi inşa ederken o taraflarda entity 303 adlı bir yaratığı görüyormuş işte fotoğraflar

arkadaşım entity 303 adlı yaratığı görüğünü idda ediyor.
zaten kalenin yapımcısı ile arkadaşmış ikisi beraber kaleyi yaparken entitye ok atıyorlarmış eğer yaklaşırsa itemler gittiğini idda ediyor ve sethome cektiğin yerlerde dahilmiş.
Fakat ben inanmadım eğer görürsem inanırım :)
Edit: Dün video izledim ve eğer karışık ağaçlar görürseniz yani orman ağacı normal ağaclı bir ağac vs. görürseniz orada entity 303 bulunduğu söyleniyor.
KONUYU NEREDE PAYLAŞACAĞIMI BULAMADIM

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Hayal Dünyanız Çok Geniş :p

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan şeyler yapmayı kes bu forumda yoksa entity_303 den daha güçlü bir şey atlayacak üzerine ve hayatın konsolundan kendine ban atmak için can atacaksın.

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Size bir şey söyleyeyim.Entity 303 e inanan salaktır.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklamdır o Entitiy 303 olsa duramazdın

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya hala daha anlayamadınız değil mi? Kaç defa açıkladık kaç defa söyledik. Yok, sizde akıl denen bir şey yok. Ya sen 3-5 yaşında mısın? Böyle hikayeler çocuklara anlatılırdı ki gece uyusunlar sıkıntı çıkarmasınlar ya da yaramazlık yapmasınlar. Ne yapacak oyun monitörden çıkıp sana mı saldıracak. Bir tanecik virüs senin bilgisayarını mı çökertecek? Yok Null, yok Herobrine, Yok Entity 303. Sırada ne var bitmeyecek sizin şu korkularınız. Ya madem diyorsun Entity 303 virüs bulaştırıyormuş bu kadar mı salaksınız? Çok şüpheleniyorsan tarat bilgisayarını. Ama yok sen şimdi bir tane virüs bulursun hemen Entity 303 dersin. Siz her denilene inanıyor musunuz ya? Korkuyorsan oynama kardeşim, git çık sokağa oyna. Kaç konu var şu forumda biliyorsun, insanlar bıktı usandı artık sizin gibi korkaklara cevap yazmaktan. Yemin ediyorum, şu oyunu 4 yaşındaki yeğenim oynuyor, bıraksın oynamasın diye ''Yaratık varmış oynama korkutur seni" diyorum "Oyun bu bir şey olmaz" diyor. Sizde 4 yaşındaki çocuk kadar zeka yoksa şu interneti sökün, satın bilgisayarı kullanmayın rahat yaşayın.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Oyunu sil girme.
Yoksa entity303 bütün bilgisayarını ağaçlarla kaplar :s
Hala inanan var mı buna la :S

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuları gördükçe gülüyorum artık, ciddi olun biraz, olamıyorsanız foruma gelmeyin <_<