Arama sonuçlarınız

1. SpanklyTR

Doping şeysi

Arkadaşlar şu an 11. sınıfım evde bir tane konu anlatım kitabım var ama o yeterli olmıcak gibi duruyor yeni aldım benim merak ettigim gerek facebookta felan doping hafıza diye video ile bilgisayardan işlenilen konular oluyor fiyatları yüksek alan varmı bir etkisi varmıdır sizce yoksa boş işmidir bu?
  2. SpanklyTR

İphone 6s [Acil]

Arkadaşlar ben izmitteyim suan internetten bakıyorum nerde bu telefon var diye 32 gb iphone 6s media marktta sabit 2750 gözüküyor ama benim istedigim telefon izmitteki şubesinde bulunmuyor kapıda ödeme yapılsa kredi kartından cekilcegi için 12 ay takside bölünürmü ona göre öyle getirticem veya...
  3. SpanklyTR

6 Aylık dövme

Selamun aleyküm forum halkı son zamanlarda dövme yaptırmayı düşünüyorum kalıcı yaptırma ihtimalim %0 abim oldugu için açık açık jiletle kazırım dedi 6 aylık dövme kulagıma geldi böyle bir dövmeler oluyormu hiç yaptıran varmı son zamanlarda çıkmış sanırım
  4. SpanklyTR

İphone 7

Arkadaşlar bu iphone 7 Amerikada 650 dolar diyelim burdaki değeride maks 2100 olması gerekirken satışa 3700 - 3800 fiyatına satılcak bu vergi ne böyle neden devlet bu kadar pahalıya satıyor ? :ciddi::ciddi:
  5. SpanklyTR

Bir Skript İsteyecegim

Arkadaşlar ben simdi event türü yapmak istiyorum event alanında bir komut yazınca direk canlı bir hayvan dogsun ve onu (tek vurusda indirebilirsek/veya 2 vurusta felan) indirebilirsek icinden benim belirledigim itemin düsmesini istiyorum bunu yapabilirmiyiz iyi günler.
  6. SpanklyTR

Batıhost hakkında merak ettigim.

Merhaba arkadaşlar ben simdi 1 GB paketlik sunucu alsam onda mapıma devam edip pluginleri felan editlesem sonra 6 gb'a geçmek için ayrı 80 TL'mi alınır yoksa 1 GB'da kullandıgım Tl'nin artanınıda Eklermi sizce?
  7. SpanklyTR

Batıhost

Merhaba arkadaşlar aranızda forumda olup batıhostta calısan tanıdıgınız varmı varsa kimler ulaşmam lazımda.
  8. SpanklyTR

SKRİPT DESTEK..

Merhaba arkadaşlar aranızda skriptte bayaha uzmanlaşmış veya normal usta olanlar var bende bi zamanlar kendi capımda kücük seyler yapıyodumda unuttum herşeyi bana destek cıkıp ana temelleri ögretecek olan arkadaşlar varmı acaba skype var ona göre kendi kendime bi süre sonra hamachili sunucumda...
  9. SpanklyTR

Paypal

Selamun aleyküm forum halkı, Clash hesabımı forumdan birisine sattım ve faturasını bana gösterdi ama 0 olarak gösteriyor paypaldaki para bu bugu nasıl düzeltebilirim daha kart eklemedim ekleyecegim ileride cünkü ininalı kabul etmiyor. Bende arkadasın kartını eklicem pazartesi nabmam gerekiyor...
  10. SpanklyTR

Clash Of Clans

Arkadaşlar ihtiyactan dolayı hesabımı satıcam bunun icin nerde paylascagımı bilemedim burdada paylasıyım dedim yaptıgım sey yasaktır büyük ihtimal o yüzden özelden fiyatları konusalım tam satıcı kurallarını bilmiyorum KÖY LEVEL -- 92 TH -- 9 İNSAATCI -- 4 İCİNDEKİ TAS -- 1200 İSİM DEGİSTİRME...
  11. SpanklyTR

Birsey Merak Ettim

Beyler kac gündür aklımda sunucu acsam tarihimizden alıntı yaparak saglam kaynaklara dayalı olarak faction ve rpg sunucu 2 si birarada acsam ama buildler öyle abartı olmadan cadır türü vb seylere dayalı olarak genis caplı bisey yapılsa ve ticarette ise market satın almak yerine köylülerden tek...
  12. SpanklyTR

League Of Legends

Merhaba arkadaşlar simdiden yakşamlar arkadaşlar ben su gümüs cilesinden bıktım usandım artık benimle birlikte girecek olan varsa ranked gelsin ama trol olan gelmesin abi tamamen ciddi oynayacaklar gelsin maks 2 kisi bekliyorum ben jungle oynarım genelde iyi forumlar. Oyun Bilgileri; Gecen...
  13. SpanklyTR

Şarkı İle İlgili

Herkeze hayırlı akşamlar dilerim simdiden.. Arkadaşlar şarkı konusunda bisey sorcaktım eskiden bir programla sırasıyla calıyordu sarkılar o programın veya o tarz program arıyorum pcde varmıdır bilmiyorum ama sizin öneriniz varsa söylermisiniz kullanımıda asırı zor olmasın :)
  14. SpanklyTR

Everest Mouse Ayar

Herkeze merhaba arkadaşlar bugun gittim everest d-355 mouse aldım ve yanınada kulaklık aldım ama kulaklıgın ucu yuvarlakmıs ona hic dikkat etmedim acelem oldugu icin o konudan kafam karıstı ona param bosa gitti sanırım neyse arkadaslar konuya gelirsek d-355 everestin mousesinde ben ayarları bi...
  15. SpanklyTR

Sunucu

Selamun aleyküm arkadaşlar.. Beyler bilgisayarımın ekran kartı yanmıstı ondan foruma giremedim ve aksi halde minecraftada giremedim bayaha olaylar olmus kanat eklenmis gercekten sasırdım kısacası sadete gelirsek Beyler ben sunucu arıyorum faction olması daha iyi olur bagımlılık yapacak kaliteli...
  16. SpanklyTR

League Of Legends

Yaksamlar Beyler Bugun Geceye Kadar League of Legends oynamayı düsünüyom varmı gelecek olan tasıyın beni :S Bilgilerim; -SpanklyTR -Gümüs Görünümlü Bronzum Dalga Geçmeyin Silver 2 Seriden Düstük silver 5 e Ama Suan Cıkıyorum Önce Altın Sonra Çilincir Olurum sD:DSSD:SD:G:DF: Bu gece bu...
  17. SpanklyTR

AutoCad Yardım

Selamun Aleyküm Beyler Ben Simdi Meslek Lisesinde Okuyorumda Ve Makine Teknik Resminde 'AutoCad' Adlı Program Kullanıyoruz O Programı Böyle Tam Detaylı Ögreten Youtube Kanalı Varmı Atölye ve Bu Dersi Yüksek Tutup Sync girmem lazım olum amele olmak istemiyorum .d
  18. SpanklyTR

Bilgisayardan Anlayan Gelsin Bi

Arkadaşlar Para biriktiriyorum ve şöyle bi sistem almayı hedefliyorum sizce iyimi Lol'de yüksek ayarlarda kaç fps alabilirim ?? İşlemci Ön Bellegi : 4 mb İşlemci : i7 İşlemci Hızı : 2.4 ghz turbo ile 3 ghz İşlemci numarası : 5500 U Ram Kapasitesi : 12 GB Ram Tipi : DDR3 Ekran Boyu : 15.6 İnch...
  19. SpanklyTR

Sahur'larını League Of Legends İle Geçirenler Bir Göz Atın.!

Merhaba Arkadaşlar.. Eğer Sabahlayıp League of Legends Oynayacak Arkadaşlar Varsa Buyurun Gelin.. Kurallar...! Öncelikle Kanında Bronzluklar Olan Gelmesin Açık Ve Net. 2. Lane'lere Göre Alım Yapacagım. Solo : Ben Jungle : Boş Mid : Boş Adc : Boş Support : Boş İsteyenler Nickini Burdan Yazsın...
  20. SpanklyTR

Beyler Bi Yardım Edin.

Arkadaşlar benim bilgisayarım tamirden geldide formatta atılmış ama siteler felan türkçe ama şu an mesela sağ tıkla yenile felan refresh felan yazıyor yani ingilizce sanırım bunu nasıl düzeltebilirim yardım lütfen
  21. SpanklyTR

Biraz Zamanınızdan Çalcam Ama :))

Merhaba Forum Halkı.!! Ben Tekrardan Faction Sunucu Açma Gibi Bir Heves Var İçimde Ama Kısa Heveslerden Değil Yaz Hevesi :) Ve Bu Konuda Sizden Öneri Bekliyecem Şimdi Ben Size Yazıcam Yapmak İstediklerimi Sizde Fazladan Diger Sunucularda Olmayan Küçük Ayrıntıları Sorucaktım Sebebi İse Sunucumun...
  22. SpanklyTR

Sunucu İp Verin..

Merhaba Arkadaşlar Bana Aşağıda Verdigim Şartlara Uygun Sunucu Önerirmisiniz 1-Hub Olmıcak 2-Faction Olucak 3-Oyuncusu 45 50 Olacak 4-Haritaları Öyle Yünleri Karıştırma Felan olmasın 5-Editsiz olsun:/ 6-Boss Olsun 7-Adminler Felan Saygılı Olsun 8-Viplerle Oyuncular Arası Fazla Fark Olmasın...
  23. SpanklyTR

Clash Of Clans.

Merhaba Arkadaşlar Ben Clash Of Clans Klan Kurdum Ve +40 Herkezi Klanıma Bekliyorum Biliyorum Burda Fazla Oynayan Olurmu Bilmem Ama Oynayanlarıda Beklerim şu an 8 Kişiyiz Ve Klan Yeni + Klan Savaşı İçin 20 Kişilik Başlatmayı Düşünüyorum Gelen Gelsin :) Saygı Ortamlı Bir Klan Olup + Bol İstek Atıp...
  24. SpanklyTR

Facebook. Yardım

Merhaba Arkadaşlar Ben Sayfa Açmıştım Ama Cinema 4D Gibi Programlar İlgi Alanım Olmadığı İçin Güzel Bir Profil Fotoğrafıylan Kapak Fotoğrafı Yapamadım Bana Yardım Edicek Biri Varsa Özelden Mesaj Atabilirmi Cinema 4D'den Anlıyorsa Onu Zorlamıyacak bir şey İsticem. Şimdiden Teşekkürler :)
  25. SpanklyTR

Bir Sorum Olacaktı.

Beyler Benim Sırtımda Yaklaşık 1 Ay Önce Böyle Sağ Omuzdan Sol Omuza Kadar Gibi Büyüklükte 6 7 tane alt alta kırmızı çizgiler çıktı ve geçmiyor buna hangi doktor bakar ve tedavisi varmı?