Arama sonuçlarınız

1. MrChinggo

- MOD BİLGİ -

Merhaba arkadaşlar , konuyu bilmeyen arkadaşlar için açtım , bu konu hakkında sizinde bilginiz varsa yardımcı olabilirsiniz :) Evet ; Mod Nedir ? Mod minecraft'a yeni özellikler ekleyen arşiv dosyalarıdır. Bu Modları Yükleyebilmek için 2 farklı ek dosyadan birine ihtiyaç duyulur ... Bunlar...
  2. MrChinggo

MCEdit ve Shader Mod ?

Merhaba arkadaşlar , Sizlere birkaç sorum olucak fazla uzatmadan başlıyım. 1- Shader mod ve McEdit nedir , ne işe yarar ? 2- MCEdit ve Shader Modu nerden indirebilirim ? 3- İki programıda yükleyince Minecraft kasar mı ? Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  3. MrChinggo

İddia Kuponu ( 18.02.2014 )

Merhaba arkadaşlar bugün iddia kuponu yaptım sizce tutar mı ? B.Leverkursen - P.S.G : H0 Man.City - Barcelona : H0 Velez Sarsfield - All Boys : IY 0 Racing Club - Tigre : MS1 3 tl verdim ve maksimum tahminî kazanç : 347.11 TL ORANLARI : 3.75 4.25 2.20 3.30 Not : Racing Club maçı bana göre...
  4. MrChinggo

- En sevdiğiniz ülke -

Başlıktada belirttiğim gibi ; # En sevdiğiniz ülke ve neden bu ülkeyi seçtiniz ? Benim Türkiye.
  5. MrChinggo

- OYUN NİCKLERİ -

Merhaba arkadaşlar , oyunlar için önerdiğiniz nick var mı türkçe-yabancı fark etmez . Not : Mümkünse bilindik nickler olmasın. Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  6. MrChinggo

Point Blank (GÜNCEL)

Merhaba arkadaşlar. Ben point blankı ilk açıldığından beri günde en az 4 saat sürekli oynuyorum. Geçen ay Binbaşı 1. Kademe çar sattım . Çarı sattıktan sonra hiç girmedim yani oyunu bir süreliğine bıraktım ve şimdi yeniden başladım. Çok vaktinizi almadan asıl konuya geçeyim. Geçen hafta yeni...
  7. MrChinggo

Çok kötüyüm

Yorumumu yanlışlıkla sildim . Çok özür dilerim. Zaten okumuşsunuzdur . Cevaplariniz için teşekürler. Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  8. MrChinggo

Tablette Minecraft

Merhaba arkadaşlar. Minecraft'ı tablette oynamak istiyorum ama bulamadım . Doğrusu buldum ama Mojang'ın yaptığı ücretli uygulama çıktı. Herkes ücretsiz olarak oynuyor. Nerden indirebilirim ? Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  9. MrChinggo

Forumda Siyasi Konu

Arkadaşlar forumda siyasi içerik siyasi parti konuları var yasak değil mi ? Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  10. MrChinggo

Minecraft Premium - Normal Minecraft FARKI

Merhaba arkadaşlar merak ettim minecraft ile oynadığımız normal minecraftın farkları ve olumlu-olumsuz yönleri nelerdir ? Detaylı + Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  11. MrChinggo

SEVDİĞİNİZ FUTBOLCU ADI ( GÜNCEL )

Evet arkadaşlar başlıktada olduğu gibi sevdiğimiz futbolcu adını yazıyoruz . İlk önce ben başlayayım ; Mario Götze Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi
  12. MrChinggo

SPC 1.4.5

Merhaba , Ben Minecraft 1.4.5 sürümünü kullanıyorum . Sürüme göre elinde Single Player Commands'ı olan var mı ?
  13. MrChinggo

Hamachi ?

Merhaba arkadaşlar , hamachi server nedir ? Nasıl kurulur ? Mustafa Kemal Atatürk !
  14. MrChinggo

Skin yüklemek

Minecraft'a skin nasıl yüklerim ? Mustafa Kemal Atatürk !
  15. MrChinggo

McPachter yükledim ekran kaydı

Merhaba , Ben geçen gün McPachter indirdim , kurdum . Kurduktan sonra oyuna girdim ve ekran hafif bir şekilde ( sadece oyunda ) kaydı . Video ayarlarından her seçeneği denedim ama olumlu bir sonuç alamadım . Ne yapmam gerek ? Minecraft 1.4.5 sürümünü kullanıyorum