Arama sonuçlarınız

1. Blacklight

MRJNW | SurvivalGames - Skyblock - SkyWars - Faction - Creative - PvP > v0.4

BaranMRJ ister inan ister inanma, o mapı ben yaptım. Öbür tarafta emeğimin hesabını vereceksin.
  2. Blacklight

play.sonfedaimc.com | HUB SERVER | [SURVİVAL-SKYBLOCK-SURVİVALGames]

SurvivalGames eklendi! play.sonfedaimc.com
  3. Blacklight

Mapı yaparken yanımda 2 kişi vardı :) Ottoman_FSM_TR ozzy02
  4. Blacklight

play.sonfedaimc.com | HUB SERVER | [SURVİVAL-SKYBLOCK-SURVİVALGames]

Şuanda hiçbir sunucumuzda yetkili alımı yoktur. Bir hafta sonra Yetkili Alımları bölümüne bir konu açacağız, o zaman alımlara katılma şansınız olabilir. Minecraft IP: play.sonfedaimc.com TeamSpeak3 IP: ts3.sonfedaimc.com
  5. Blacklight

Geçen sefer bizim Skyblock mapımızı çalmışlardı, değiştirmişler. Kesin o mapı da çalmışlardır. (Ç)alıntı yapmışlardır demek istedim :D
  6. Blacklight

Millet sizin ne halt olduğunuzu biliyor. Her mapınızın alıntı olduğunu da :) Emek sunucuyuz diye geçinin siz :D
  7. Blacklight

SonFedai • İpeksiyle Spawner/Köylü Ticareti/Meslekler • [Killaura Koruması] • play.SonFedaiMc.com

IP adresi Skyblock.nitrado.net olan bir skyblock sunucumuz vardı. Survival ve Skyblock'u bir araya getirdik. IP Adresi: play.SonFedaiMc.com Yakında SurvivalGames sunucusu kapımızda olacaktır :)
  8. Blacklight

SonFedai • İpeksiyle Spawner/Köylü Ticareti/Meslekler • [Killaura Koruması] • play.SonFedaiMc.com

CoolPeople yan hesabım :) Bende o yum yani. Enes :D
  9. Blacklight

[İSTEK] Oyuncu birine saldırdığı zaman herhangi bir komut örneğin /smite kullansın istiyorum.

"smite" "/smite" olacak sanırım.Peki bu verdiğinizi sadece VIPlerin kullanması için nasıl ayarlayabilirim.Skriptleriniz hatalı arkadaşlar. Birbirinize saldırmanıza bile gerek yok biraz yüksek yerden düşün canınız gitsin şimşek çakıyor. Çok saçma bana şu lazım saldırdığında veya saldırıya...
  10. Blacklight

[İSTEK] Oyuncu birine saldırdığı zaman herhangi bir komut örneğin /smite kullansın istiyorum.

Oyuncu birine saldırdığı zaman herhangi bir komut örneğin /smite kullansın istiyorum.
  11. Blacklight

Selam arkadaşlar bugün sunucumuza neden X.r.a.y koruması eklemediğimizi ve ne zaman ekleyebileceğimizi söyleceğim. Biz maddi durumu iyi kişilerden değiliz ve bir hosting üzerinden sunucu açıyoruz. Kendi makinemiz olmadığından işlemcisini yükseltemiyoruz. X.r.a.y koruması çok güçlü bir işlemci...
  12. Blacklight

Hile koruması gerçekten iyi oldu. Bir nebze de olsa Killauracıları bezdirdik :D
  13. Blacklight

Kardeşim haklısın ama bende bıktım artık, banlıyorum, ip ban atıyorum, dns kullanıyor, modem resetliyor gene kayıt oluyor. Hile açıyor. Bitmiyor bu azap :D Ne yapayım servera kurultay mı kurayım :( Gerçekten üzgünüm.Full olma tecrübesini bize yaşatan oyuncularımıza teşekkür ederiz!
  14. Blacklight

Xrây engeli koyarsak 200 pingin aşağısında oynayamazsınız. Xrây kullananları tespit edip cezalandırıyoruz. 1.AŞAMA JAİL 2.AŞAMA BAN
  15. Blacklight

Böyle bir sorununuz varsa iletişim için skype adresim: eneskilinc_
  16. Blacklight

Arkadaşlar, ben dürüst olarak söyleyeceğim. Adminimiz yan hesaptan güncellemek zorunda kalıyor, çünkü konumuza yorum yazan yok zahmet eden yok. BERBAT ÖTESİ yazsa ona şükür diyeceğim o da yok. Biraz yardımcı olun, eksiklerimizi söyleyin ona göre gelişmeye çalışalım. play.SonFedaiMc.com
  17. Blacklight

Komik gif,resim

http://www.pbh2.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/06/funny-gif-strip-tease-prank.gif.webm
  18. Blacklight

Komik gif,resim

İnsan = Köpek :D :D :D Hadi ama size çok komik bir şey atmak için sabırsızlanıyorum D:ASDA
  19. Blacklight

Komik gif,resim

20. Blacklight

Komik gif,resim

21. Blacklight

Komik gif,resim

Adam damdan düşmüş, anüsüne kürek girmiş! :D
  22. Blacklight

Komik gif,resim

Adam biri doğmuş, doğduğuna pişman olup ölmüş :D
  23. Blacklight

Skript Ile Kolay Yoldan Plug-in Yazın!

Kardeşim salatalık hıyar gibi oldu bu :D
  24. Blacklight

Akrostiş oyunu

Bu şiir değil, hani kafiye, hani hece ölçüsü! Edit: :D Edit2: rakı içelim :DDASAS