Arama sonuçlarınız

1. ChromTR

RingHost - İnternet Ve Bilisim Hizmetleri Destek Ekibi Ve Teknik Destek Ekibi Araniyor

Web sitenizin adresini falan koysaydınız keşke.
  2. ChromTR

Selam :)

Selam :)
  3. ChromTR

Paypal türkiye kapanıyor

http://bkm.com.tr/urunler-ve-hizmetler/troy/
  4. ChromTR

Paypal türkiye kapanıyor

http://prntscr.com/bacpuo Web ortamının en çok kullanılan ödeme yöntemi yasaklandı.
  5. ChromTR

{1.8 | Gerçeklik - Karanlık - Hapis |-<HKMine>-| Macera - Aksiyon - Hikaye | MC}

Enchant çalışmıyor o kadar 30 level kastım çalışmadı rutbe atla komutuda çalışmıyor yeterince param var fakat atlatmıyor
  6. ChromTR

Minecrafta kapanmış yada kapanmamış en sevdiginiz server Hangisidir?

Craftolia kesinlikle Türkiye standartlarındaki en güzel sunucuydu.
  7. ChromTR

evet

evet
  8. ChromTR

senin niyetin bozuksa ben ne yapiyim.

senin niyetin bozuksa ben ne yapiyim.
  9. ChromTR

ne alaka

ne alaka
  10. ChromTR

tamam

tamam
  11. ChromTR

MCTURK Serverimiz Acılmıştır %0 Lag 300 Kişilik Server!

Türkçe karakterleri kasıtlı olarak mı kullanmadın.
  12. ChromTR

Yardım

Merhaba öncelikle benim yazdığım şey ile bunu nasil yapacağımı anlamadım yardımcı olurmusun.
  13. ChromTR

Yardım

benim bir hub sunucum var ve skyblock bölümünde oyuna girmeyenlerin adalarının silinmesinin istiyorum atıyorum adam oyuna 5 gün girmezse adası silins,n bunu nasil yapabilirim askyblock pluginini kullanıyorum bu arada
  14. ChromTR

Craftolia Infant | Sınırsız Macera, Doyasıya Eğlence! | Tamamen Survival | 1.7.x - 1.8.x

Başvurular onaylanmadan şifreler mesaj olarak gelmez
  15. ChromTR

Minecraft mı Aldam Cs:Go mu

Csgo al bencede
  16. ChromTR

play.HobbitCraft.net <Hobbit Craft> www.HobbitCraft.net

konuya mesaj atana 50 k verilecek diye skypeden mesaj atılmış ne bu rezillik.
  17. ChromTR

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Sunucuda uzun süre adminlik yaptım ve kendi isteğimle bırakmıştım kesinlikle en ufak problemleri dahi kafayı takıp ilgilenen bir sunucu uzun sure sonra baya gelişmişler başarılarının devamını dilerim
  18. E

Bedava Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti! - Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti!

Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti! AirDrop konusunda minecraftta sağlam bir eklenti veya skript bulamadım, bu nedenle bir AirDrop skripti kodladım. Bugsuz bir sistem hazırlamak zor oldu. Ancak sonunda bitirebildim. Birinin ihtiyacı olur diye paylaşmaya karar verdim...
  19. ChromTR

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Gelen Yenilikleri öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız <-----
  20. ChromTR

Technic Launcher

Merhaba arkadaşlar sizlere bu gün birçok kişinin sorunu olan Minecraft Technic launcher a ram vermeyi göstereceğim. Öncelikle bilgisayarınızdaki javayı silmenizi öneririm çünkü sizlerden başka bir java indirmenizi isticem. Öncelikle buraya tıklayıp buradan bilgisayarınızı 64 bitse 64 bit...
  21. ChromTR

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Imgur yasaklanınca linkler ölmüş olmuş.