Arama sonuçlarınız

1. Canyo

MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Farklı bir üyelik ile aynı konu açılmıştır. Canyo
  2. Canyo

MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Farklı bir üyelik ile aynı konu açılmıştır. Canyo
  3. Canyo

Karakalem Resim Yarışması SONUÇLANDI

Merhaba değerli Minecraft Türk üyeleri Bildiğiniz üzere 25 Temmuzda başlayan harika bir yarışma düzenledik. Yetenek isteyen bir yarışma olduğundan fazla ilgi göremeyeceğini düşündük fakat bu bizi yanılttı. Ödülleri dahada güzel hale getirip belki bu yarışmayı ileri ki zamanlarda tekrar...
  4. Canyo

Factions ile TF2 Eklentileri Hakkındaki Sorun

Merhaba baylar. Benim şuanda üzerinde uğraştığım bir sunucu var. şu an kimseye açık değildir. Factions sunucudur ve ben buna tf2 kurmak istedim. Tf2 yi kurduk her şey iyi güzel bir sorun yok derken factions plugini ile tf2 plugininde düşünemediğimiz bir çakışma oldu. Yani çakışma derken hata...
  5. Canyo

Dizüstü Bilgisayarımın Aşırı Isınma Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Bu bölümde pek aktif biri değilimdir fakat işim düştü diyebilirim. Aslında o kadarda ciddi bir durum değil fakat çözüme ulaşabilirsem ne mutlu :) Dizüstü bilgisayarım yaklaşık 3 yıldır hiç temizlenmedi diyebilirim. Yani bu aldığım zamandan beri. Bazı arkadaşlarım bu ısınma...
  6. Canyo

Bayrama Özel "Ödüllü Karakalem Resim Yarışması" !

Herkese iyi günler iyi forumlar. Hepinizin Ramazan bayramı kutlu olsun. Ailenizle güzel geçireceğiniz bir bayram diliyoruz. Ramazan bayramının gelmesiyle birlikle sizlere yepyeni bir yarışma hazırladık. Daha önceki yarışmalardan farklı ve eğlenceli olacağını düşünüyoruz. Bu yarışmada herkesin...
  7. Canyo

Yolculuk Var Hanım

Selam beyler. Antalya'nın bunaltıcı sıcağından şöyle 1-2 hafta kaçıyorum. Isparta'da biraz kafa dinleyeceğim. Mümkünse orada internete falan hiç bulaşmak istemiyorum. Eğer mesaj atarsanız yokum ona göre :) Gelince hepsine cevap vermeye çalışabilirim ama bir sıkıntınız olursa artık çevrimiçi...
  8. Canyo

Yok Böyle Bir İndirim!

Beyler dün akşam bir alışveriş merkezinde serinlemek için gezinirken birde ne göreyim ?? Adamlar indirimin kralını yapmış yani helal :)) Foto bana aittir. Alıntı değildir. -canyo
  9. Canyo

Ramazan Geldi Hoşgeldi

Minecraft Türk yönetimi hepinizin 11 Ay'ın Sultanı Ramazanızı kutlar. Bildiğiniz üzere mübarek ramazan Ayına giriyoruz. Bizler burada her ne kadar oyunlar üzerinde yoğunlaşan topluluk olsakta, yerine getirmemiz gereken dini görevlerimizi de unutmamak gerekir. Bu platform altında böyle özel...
  10. Canyo

Sunucuda Kilise Olsa ne yapardınız ?

Merhaba dostlar. Konuyu, konu başlığından az çok anlamışsınızdır. Bir sunucuda dalga geçmeksizin yapılan bir kilise olsa ne tepki verirdiniz ? Amaç sadece konsepte uymak olsa. Sonra bunun yanlarında kötü düşünülmesin diye camii yapılmış olsa sizin için ne fark ederdi ? Lütfen biraz ciddeye...
  11. Canyo

Önerileriniz Gerekli

Herkese merhaba, iyi forumlar. Yakın zamanda açacağımız sunucu için öneriler almak istedim. Bu işte tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim. Daha önceden uzun bir süre yürüttüğüm sunucum olmuştu yani bu işte yeni değilim fakat herkesin görüşünü alırsak daha sağlıklı bir iş çıkartmış oluruz...
  12. Canyo

Yetenekli/tecrübeli mimar alımları

Yakın zamanda açılma olasılığı olan sunucumuz için bazı yapıtlarda eksiklerimiz var. Aslında hemen herşeyi yaptık fakat birkaç eksiğimiz var ama onları da artık bir yetkili alarak tamamlayalım dedik. Daha önce buradan konu açıpta builderim iyi diyenlere şans vermiştim fakat beklenen güzelliği...
  13. Canyo

İlk Tank Ası'm :) -WoT-

Bu forumda pek oynayan yoktur ama ben yinede paylaşayım dedim. İlk tank ası'm Stug III G tankından oldu. Bu tankı pek sevmezdim ama iyi iş çıkardı :) Eğer merak edipte başlamak isteyenler olursa yardımcı olabilir. Oyunun adı World of Tanks
  14. Canyo

MedievalTürk için admin alımı yapılacak

MedievalTürk sunucusu daha açılmamış fakat üzerinde hala çalışılmakta olan bir sunucudur. Şuanda çoğu builderliği bitsede yapılması gereken yapıtlar ve kurulması gereken eklentiler var. Sunucunun kurucusu olarak tek başıma artık yetemiyorum o yüzden yanıma gerçekten bu işte tecrübeli birini...
  15. Canyo

Seçtiğim 12 Şarkı

Herkese iyi günler, iyi forumlar. Bu konuda seçtiğim baya eski/yeni şarkılarda dahil 12 tanesinin isimlerini yazıcam. Eğer kulak zevklerimiz birbirimize yakınsa kesin seversiniz :) Zaten mutlaka aralarında dinlediğiniz olmuştur. Bon Jovi - Its My Life Evanescence - Bring Me To Life Fun.- We...
  16. Canyo

Factionların başındaki r ve sonundaki r harfini silmek

Faction sunuculardaki r**deneme r şeklindeki faction tagını düzeltmek mümkündür. Başındaki ve sonundaki r harflerini silmek istiyorsak: Factions pluginin config ayarlarından bu kısmı bulup resimdeki gibi ayarlarını yapıyoruz ve işlem tamamdır. Artık daha sade ve bence daha güzel bir tag...
  17. Canyo

Açılacak sunucumuzda 1 yetenekli builder gerekli

Herkese iyi forumlar, Yakın zamanda açılacak sunucumuzda bazı yapı eksiklikleri var. Sunucunun çoğu yapıları bitti fakat bazı yerler kaldı ve o yerler medieval tarzında olacaktır. Eğer medieval çalışmalarınız iyiyse bana ulaşın. Belki yapabilirim değilde kendine güvenen 1 kişi gerekli. Takımda...
  18. Canyo

World Of Tanks oynayanlar

Herkese iyi forumlar, World Of Tanks oynuyorum bu aralar. Tek başıma baya bir sıktı diyebilirim :) Oynayanlar varsa ve birliği varsa katılmak isterim. Yada benim gibi boşta olanlar bir araya gelip birlik (klan) kurabiliriz. Burada pek oynayan yoktur ama bir şansımı deneyeyim dedim. NOT: En...
  19. Canyo

Medieval yapıtlarda iyi misiniz ?

Öncelikle hepinize iyi günler ve iyi forumlar, Sunucumuzda medieval yapıtlar bulunmakta ve bazı boş yerler kaldı. 3-4 medieval tarzı evler yapılması lazım eğer bu işte iyiyim diyorsanız benimle iletişime geçin. skype m_can_a_07 Bu işte çıkar düşkünü insanların iletişime geçmemesini rica...
  20. Canyo

Antalya'dan 1 kare

Çekim, yanımdaki arkadaşıma aittir. Tekne turu yaparken güneş batımını güzel yakaladık :) Nokia c7-00 ile çekildi ve bu gibi uzak manzara çekimlerini çok iyi yapıyor. Tam masaüstü fotoğraf olmuş diye düşünüyorum işinize yarayabilir.
  21. Canyo

Soulmate - MMORPG Tarzı Faction Sunucu 1.7.2

Sunucu yaklaşık 1 aydır bakımda. Tahmini açılma süresi 10 gündür.
  22. Canyo

Görev önerileri

Görev sistemi olan bir sunucuda oynasaydınız ne gibi görevler yapmaktan zevk alırdınız ? Önerebileceğiniz görev varsa buyurun lütfen :)
  23. Canyo

Faction Sunucularında PVP Aktifleştirmek

Faction sunucularınızda PVP açmak isteyenlerin hiç araştırmadan direk konu açtığını gördüm. Çok basit bir ayarla bu mümkündür. Herkesin (klanlı-klansız) savaşabilmesini istiyorsanız factions plugininden config yani ayarlarına girdiğimizde ufak bir ayarla istediğimiz gibi olacaktır. Resimdeki...
  24. Canyo

Çerçeveli Büyük Harita Yapımı

Belki çoğunuzun bildiği çerçevelerle büyük harita yapımını anlatacağım. Sorunuz olursa çekinmeden sorun. Öncelikle 3x3 yer seçiyoruz bu yer aşağından yukarı şeklinde olacaktır ve 3x3 yere çerçeveleri koyuyoruz. Burası böyle kalsın. Daha sonra boş haritalarımızı alıp ilk olduğumuz yerde...
  25. Canyo

Güvenliğiniz İçin VirüsTotal

Bu konu tamamen sizlerin güvenliği için açılmıştır lütfen dikkate alalım. Tanımadığınız birçok kişinin konu açıp, indirme linkinde sizleri ne gibi kötü yazılımlar bekliyor bilemezsiniz. Belki antivirüs programları ile engelleyebilmiş olabilirsiniz ama bu durum hep aynı sonucu veremeyebilir...