Arama sonuçlarınız

1. srbrine

sana mafyalık üyesi davetiyesi atıyorum tipten kazandın

sana mafyalık üyesi davetiyesi atıyorum tipten kazandın
  2. srbrine

[+]WarZonE[+] Ses Sistemli! | Faction Server 1.7.X | Alım Var! | 0 Lag | Gel Göz At IP Içerde!

gittim bile kardeşim neden bağırır gibi altı çizili kalın ve büyük harfle yazıyorsun bunu değiştirmek sizin elinizde değilse kurmayın sunucu
  3. srbrine

[+]WarZonE[+] Ses Sistemli! | Faction Server 1.7.X | Alım Var! | 0 Lag | Gel Göz At IP Içerde!

aşırı derecede bug var hiçbiri giderilmemiş kusra bakma ama 12 yaşındaki çocukları baş admin yapmışsınız onlarda mal gibi birton wgsiz viphammadde yapmışlar daha geçen düzdünyaya çıktım ve birton mücevher kazdım onun dışında /warp eventiniz bile yarım wgli gittim oradada bug yaptım tepeden...
  4. srbrine

Oynadığınız oyunların duyugsal finalleri

indiriyom ulen :D 2 zaten çok kötü bitmişti aşırı merak ettim
  5. srbrine

canım mw3 çekti bak öyle anlattınızki :D
  6. srbrine

yanlış hatrlamıyorsam birtane silah bırakıyorlardı :'( ama nedenini bilmiyorum
  7. srbrine

Oynadığınız oyunların duyugsal finallerini paylaşalım ve oturup hep beraber ağlayalım :D ben başlıyorum call of duty moderwarfare 2 deki awm baskınında ruslar bizi deşifre ediyor ve kafamıza sıkıp kaçıyorlar 1 ay boyunca bu final beni etkiledi ve aklıma geldikçede ağlıyorum :emin:
  8. srbrine

SkyblockMC / SkyBlock Server / 0 Lag / Keyifli Oyun / Haydi Sende Gel / SkyBlockMC.nitrado.net

tamamen türkçe komutlar ne demek oluyor /is invite nick mi
  9. srbrine

Herkese Merhaba ...

<button value="Görüşürüz" onclick="gulegule ();"></button>
  10. srbrine

NovaGaming.batihost.com Sonunda Acildı VE SIFIRLANDI - SIFIRLANDI

sunucunun buildi bazı yerler berbat bazı yerler iyi fakat merak ettiğim şey madem youtube kanalınız yok bunu scoreboarda neden ekleyip yok diyorsunuz biraç saçmalık değilmidir
  11. srbrine

ZynaCraft 1.7.X 1.8.X SkyBlock Sunucumuz İlk Gelenlere Golem Spawner Hediye

market ve diğer yazı tabelalarının dengesizliğini görünce anladım aşırı derecede orantısız
  12. srbrine

Herkese Merhaba ...

ne yapalım ?
  13. srbrine

Arkadaşlar skriptimde hata var?

yazımın uyuşmuyor kodda sorun yok birazcık kontrol edersen anlarsın
  14. srbrine

Nası site kodlarım?

öğrenmenin en iyi yolu burası derslerle türkçe destek veriyor mikrosoft https://www.acikakademi.com/portal/egitimler/default.aspx
  15. srbrine

Nası site kodlarım?

js nin çalışma mantığını öğren derken neyden kastettin bi analtırmısın galiba bilmiyorum ben
  16. srbrine

Lapis dönüştürme eklentisi?

söylediğin çok iyi oldu alt alta yaptığım skriptlerde neden hata oluyor diyordum bende :)
  17. srbrine

Market Plugini

tamam uğraş o zaman neden istiyorsunki milletten :)
  18. srbrine

Server Closed

crash koruması yok hangi hostingi kullanıyorsun acaba
  19. srbrine

1 Yıl 40 Mesaj ...

sen benim mesajlara bak 3 yıllık üyeyim şu 1 aydır mesaj atıyorum :)
  20. srbrine

Market Plugini

bunu yapmak mümkün ama bilmeyenleri uğraştırabilir
  21. srbrine

Lapis dönüştürme eklentisi?

sonuna stop koymazsak ne olur ve stop u sadece böyle şeyler içinmi kullanmalıyız ?
  22. srbrine

Bir Yönetim Panelinde Hangi Özellikler Olmalıdır?

böyle şeyler yapmak çok zordur yani hele sen bi normal olan şeyleri ekle ben sana çok yaratıcı fikirler veririm bu arada konuyla alakasız bir şey sorcam o avatar ne öyle :D
  23. srbrine

Bir Yönetim Panelinde Hangi Özellikler Olmalıdır?

üstteki adam herseyi yazmıs konsol yapımı zordur mesela guncel konsol yapabilirsin yani axtr gibi her sayfayı yenilediğinde bilgilerin gelmesi değilde nitrado daki panel gibi oyuncu birsey yazınca hemen gelmesi iyi olur birde yedek noktası yapmalısın panele 1 gün 2 gün 3 gün 1 hafta aralıklarla
  24. srbrine

TeknoNG Acıldı AlımLa Beraber

sunucu bug dolu o yüzden oyuncuyla dolmaz