Arama sonuçlarınız

1. Coolboy41

Bigdig Server Nasıl Kurulur ? (Eğer Kurabilirsem Benle Oynamak İsteyen Mesaj Atsın)

Kurdugumda oynayacaklara mesaj atarım müsait olunca oynarız
  2. Coolboy41

Bigdig Server Nasıl Kurulur ? (Eğer Kurabilirsem Benle Oynamak İsteyen Mesaj Atsın)

Tamam teşekkür ediyorum yapınca sana skype üzerinden dönerim :)
  3. Coolboy41

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak ; Bigdig Server Nasıl Kurulur ? bilen varsa lütfen anlatabilirmi ? Kurunca isteyen biriyle oynayabilirim. Şimdiden Teşekkür Ederim :)
  4. Coolboy41

İsim Önerileri

Hayir bunu dogru yazdim HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Coolboy41

İsim Önerileri

Spam yapmiyorum tapatalk kullandigim icin yanlis yazabiliyorum bu uygulamayi tam ogrenemedigimden kaynaklaniyor HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Coolboy41

İsim Önerileri

HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Coolboy41

İsim Önerileri

XXXpromanyaközür dilerimçocukXXX HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Coolboy41

Kankanızı telefona ne diye kaydediyorsunuz ?

Merhaba bir sorum olacak ; Kankanızı telefona ne diye kaydediyorsunuz ? HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Coolboy41

Minecraft Nope Hatası

Merhaba arkadaşlar belirttigim gibi NOPE hatası alıyorum kendi serverimde bunu nasıl çözelticem ?
  10. Coolboy41

Minecraft Ekran Sorunum -ÇÖZÜLMEDİ-

Tamam onu denerim HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Coolboy41

Premium launcherim HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Coolboy41

Onuda denedim birsey degismedi ayni HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Coolboy41

Denerim 1.8.3 u HTC Desire 310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Coolboy41

Hile ? Hile kullanmadim alakasi yok
  15. Coolboy41

Evet nitrado ama 1.8-1.8.1 deki tum serverlerde yapiyor ama 1.8.3 u denerim
  16. Coolboy41

Denedim ama olmuyor
  17. Coolboy41

Düşürsemde işe yaramıyor
  18. Coolboy41

BU ŞEKİLDE SORUN OLUYOR HUNGER GAMES OYNARKENDE GÖRÜNTÜ GİDİYOR SIKINTI ÇIKARIYOR NE YAPMALIYIM ?
  19. Coolboy41

Minecraft sorunu [İçeri]

http://prntscr.com/6mrlph Bu sorunu nasıl çözecegim :/
  20. Coolboy41

Minecraft ekran sorunu

Aynı hatayı veriyory yine
  21. Coolboy41

Minecraft Ekran Sorunu Yardım Edermisiniz

Bir sorunum daha var bazı serverlerde hata verip atıyor oyun 1 8 1 de ve birdaha o servere giremiyorum minecraftı silip yüklemedikçe :/
  22. Coolboy41

Minecraft Ekran Sorunu Yardım Edermisiniz

Beyler bunun çözümü ney ?
  23. Coolboy41

Minecraft ekran sorunu

Hemen deniyorum1.8 de sorun çıkarmıyor fakat 1.8 optifine & 1.8.1 normal sürüm ve optifineli sorun çıkartıyor dediğiniz B4 sürümüde 5 6 saniye sonra oyun donuyor ve çalışmayı durduruyorOvv hatta 1.8 dede donuyor oyun aynı şekilde ama mcsg de yapıyor bunu