Bigdig Server Nasıl Kurulur ? (Eğer Kurabilirsem Benle Oynamak İsteyen Mesaj Atsın)

Coolboy41

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak ;
Bigdig Server Nasıl Kurulur ? bilen varsa lütfen anlatabilirmi ? Kurunca isteyen biriyle oynayabilirim. Şimdiden Teşekkür Ederim :)

dogidogi13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında server kurmana gerek yok hamahci ile open to lan araştır öyle çok çok kolaylaşıyor istersen link bulabilesin youtube üzerinden.

dogidogi13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte
burada biri anlatmış benim demek istediklerin bunlardı zaten. Ama video yabancı sorun olur mu? Zaten gösterilenleri yapsan yeter. Iyi oyunlar bu arada senle BigDig oynamak isterim eğer mümkünse istersen özelden mesaj atabilirsin. Skype; dogidogi1304

** Ama en erken 1,5 hafta sonra olur olursa çünkü evimde değilim.[DOUBLEPOST=1429974269,1429972712][/DOUBLEPOST]Olursa yani yapabilirsen bana dön merak ediyorum. Kolay gelsin...

Coolboy41

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte
burada biri anlatmış benim demek istediklerin bunlardı zaten. Ama video yabancı sorun olur mu? Zaten gösterilenleri yapsan yeter. Iyi oyunlar bu arada senle BigDig oynamak isterim eğer mümkünse istersen özelden mesaj atabilirsin. Skype; dogidogi1304

** Ama en erken 1,5 hafta sonra olur olursa çünkü evimde değilim.[DOUBLEPOST=1429974269,1429972712][/DOUBLEPOST]Olursa yani yapabilirsen bana dön merak ediyorum. Kolay gelsin...
Tamam teşekkür ediyorum yapınca sana skype üzerinden dönerim :)

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
open lan da lag sorunu olur kendin kurup sunucuya ram ver :) Bigdigin sayfasında server kurma şeysi verildi :D (şeysi :D )

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Kurarsan Gelirim BigDig'i severim

Coolboy41

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurdugumda oynayacaklara mesaj atarım müsait olunca oynarız