Arama sonuçlarınız

1. Fake_Boy

SMARTOMO BİLİŞİM HİZMETLERİ

Arkadaşlar merhaba klan açıyorum uygulamalar yapacağız,script yazacağız ve plugin yazacağız.Sizlerle birlikte hepsini yapacağız ve satacağız.Lütfen isim soyisim Skype falan yazmayı unutmayın
  2. Fake_Boy

Yeni Kuracagim Youtube Kanali Icin sponsor aranir

Merhaba,bir sponsor ariyorum arkadasimla bir youtube kanali kuracagiz fakat arkamizda durabilecek bir sponsor ariyorum.Alttaki formu doldurarak basvuru yapabilirsiniz. Adiniz: Soyadiniz:[istege bagli] Skype:[iletisime gecebilmemiz icin] Mic var/yok:Farketmez Skype:minimasterZ
  3. Fake_Boy

Yeni Websiteli Klan acacagiz

Rica edersem bir website template e ihtiyacim var ama parayla yapmayacak biri gonullu olacak biri istiyorum yapan kisiye klanda adminlik verilicek. Not:dosya turu .xml olmali,register ve login olmali.
  4. Fake_Boy

Youtube İşleriyle uğraşan bir arkadaş arıyorum

Merhaba bir youtube kanalı kurmak istiyorum veya bir youtube kanalına ortak olmak istiyorum logo,intro,arkaplan,wallpaper yaparım daha önce bir kanalda çalışmıştım fakat bıraktım arkadaş hiç video çekmiyo sıkıldım ve bıraktım o kanalı.Ve dalga geçmezseniz sevinirim.
  5. Fake_Boy

5TL'ye Kendi Intro'nuz Ve Wallpaper'ınız Olsun Minecraft

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kendi minecraft intronuzu yapıcağım ve bunu sizlere satacağım.Ön ödemeli olacaktır.Kesinlikle dolandırıcılık yoktur ve hediye olarak kendi minecraft wallpaperınız.
  6. Fake_Boy

Alım var Koş Skype ASR nitrado kalite

Reklamcı Ve Builder alim var event her haftasonu Skype ASR skypeden ip verilecektir
  7. Fake_Boy

Sponsor arıyorum CREW'e alım var TRGaming

sponsor arıyoruz ve ekibe girecek kişiler bugün başlıyoruz youtubede 2.890 izleyicim var.
  8. Fake_Boy

Resident evil 4 nereden bedava indiririm serial key var

başlıkta yazdım meseleyi
  9. Fake_Boy

Sponsor arıyorum CREW'e alım var TRGaming

mesaj yazın önline im 2.890 izleyicim var
  10. Fake_Boy

Sponsor aranır youtube için

bana mesaj atın mctürkten yorumlarda bildirim için
  11. Fake_Boy

192.168.1.40:25565 adventurecraft YENİ

kurucu admin builder mod rehber reklamci ve vip çekilişi var 88.254.111.138
  12. Fake_Boy

adventurecraft 192.168.1.40

kurucu admin builder rehber moderator reklamci vip çekilişi bugünnnnnn 192.168.1.40
  13. Fake_Boy

darkcrafttr.nitrado.net

Warplar:örs,hammadde jail arena arsalar atlama cafe ench event hastane heykel HızlıYapıKapışmaları hyk lapis madenevent market meslek orman parkur SaatKulesi VipBilgi spleef Çok yeni harika mütevazı bir server sizide aramızda görmek isteriz İP darkcraft.nitrado.net
  14. Fake_Boy

mc.batihost.com

Herkes koşsun en eğlenceli server.Lag yok Warplar:Event,Lapis,VipBilgi,Market,Arsa,Lapis,VipMeslek......... En güzel server lag yok.Alım yok