Arama sonuçlarınız

1. B

Temel Lise Ne Zaman Başlar . ? . ?

Merhaba Arkadaşlar . Bugün Bana Bir Mesaj Geldi Daha Sonra Okula Gittim Ve Sunu Dediler . Evet , 3 Hafta Var Okulun Başlamasına Ve Hızlandırılmış Okul Öncesi Eğitim Programı İmiş Sizce Yoklama Alınırmı :( Teşekkürler, Lise Uğur Bu Arada
  2. B

Matematik Sorum [Geometri]

Merhaba Arkadaşlar . Bir Sorum Olcak Bugün AldımVe Yapmam Lazım . Cevabıda Yarına Lazım . Görsel Verim Ben Şimdiden Herkeze Teşekkür Ederim.
  3. B

Looplama

Merhaba arkadaşlar ben skunity den baktım anlayamadım {Deneme::*} bunu nasıl kullanicaz yorum mesaj veya mumkunse skype isteyip skypeden anlatacak birini arıyorum Tesekkurler
  4. B

Skriptim Icin Yardım

Merhaba Arkadaslar Ben 1 Skript Yapıyorum . Sorun Şu citizen create de citizense nick verip olusturuyoruz. ancak citizens movede ıd istio . yani ismi deneme olan 1 citizensi {lokasyon} variablesine nasıl yürütebiliriz.bide mümkünse citizens zombi olsun ve vurulsun
  5. B

LiveMc - Kesinlikle Okuyun Onemli Seyler

"Size Kelimesini Sunucuyu Aşşağalayanlar Icin Soyluyorum" Biz Size Uğraşıp Düzgün 1 Sunucu Açtık . Bakıyorum Sunucuda Kimse Yok . Bakıyorum Millet Hazır Paket , Map 50 On. Ornekleri Çok İsteyene Ozelden Veririm. Biz Bu Kadar Uğraştık Her Şeyini Biz Yaptık Karşılığı Bu . Bir Adam Serverde Usta...
  6. B

Sunucumdaki Hata

Merhaba Arkadaslar Sunucumda Bir Hata Alıyorum.Buyuk İhtimal Gereksiz . Ancak Ne Olur Ne Olmaz Sorun Yasamamak Icin Düzeltmek Gerek , Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler
  7. B

Cumlenin İlk Harfinin Büyük Olması Ve Map Çalınmasını Engelleme

Merhaba Arkadaslar. 3 Sorum Var . Konu Yeri Yanlıs Olabilir Cünkü Biri Plugin Biri Skript İstiyorum Neyse. 1.İnsan Konustuğunda Cumlesinin Yani Yazdığı Yazının İlk Harfinin Büyük Olması İstiyorum Ve Yazının İtalik Yazmasını İstiyorum Mümkün İse Skript Olsun 2.Map Çalınması...
  8. B

Rise Of Nations

Benimle İnsan Gibi Sapıtmadan Skype Uzerinden Konusarak Hamachiye Sahip Arkadas Aranır.Maksimum 2 Kişi.iks yazamıom iks yazıom kb. Hamachi RiseOfNations-1 123 bekliyorum
  9. B

Skripte Radius Ekleme

Merhaba Arkadaslar Bir Skript Var. Elinde Elmas Kazma Ve Mesale Olursa Mesaleyi Koyuyor.Ancak 2000 Block Otedeki Duvarada Koyabiliyor . Kod Şu on right click: player is holding a pickaxe player has 1 torch loop blocks in radius 1 around targeted block: loop-block is air...
  10. B

1 Veriablesin 1. sini seçme

İlk Olarak Baslık Hatalı Olabilir. Benim İstediğim Oyuncu topleg yazınca {leg.%player%} bu hangi oyuncuda daha yüksekse onugöstersin 1 2 die 1. {leg.%player%} 1. adam 2. // 2. adam boyle şimdiden teşekkürlertamam yaptım teşekkürler
  11. B

Survival Mapımız Nasıl Olsun

Merhaba Arkadaslar. Ilk Olarak Konu Yeri Yanlıs Olabilir Kusura Bakmayın. Arkadaslar Sunucumuzun Pluginlerini Bitirmek Uzereyiz , Haritaya Baslıyacağız.Sizce Haritamız Nasıl Olsun ? A ) Direk Spawndan Dumduz Gidip Ormana Girilsin.Ormanın Icinde Spawn Olsun Yani B ) Ayrı Bir Spawn Olsun Bide Ek...
  12. B

LiveMc Yetkili Alımları ...

Merhaba Arkadaslar Sunucumuza Alım Yapıcaz. Ilk Olarak Sunucumuzu Tanıtalım Sonrada Formu Verim Doldurun. Merhaba Arkadaslar. Sunucuyu Açma Sebebimiz Ve Sizi Buradan Seçme Sebebimizi Kısaca Anlatıcam.Ilk Olarak Bu Aralar Oynadığım Ve Arkadaslarımın Oynadığı Her Sunucu Kapanıyo Çöküyor Veya...
  13. B

Minecraftın Online Durumunu Kontrol Edip Siteye Yansıtma

Merhaba Arkadaslar Ilk Olarak Konu Yeri Yanlıssa Kusura Bakmayın. Ben Serverimin Online Durumunu Denetlemesini Ve Bunu Sitede Yazmasını Istıyorum. Yani Ornek Sw Açıksa Sitede Aktif Yazıcak Kapalı Ise Sitede Kapalı Yazıcak Şimdiden Teşkkürler
  14. B

Skript Yardim Calismiyor

on chat: replace all "Sa" with "Selamun Aleykum" in the message arkadaslar burda sa yazınca Selamun Aleykum Diyor doğal olarak. ancak amcasının oğlu yazınca amcSelamun Aleykumsının Oğlu Diye Çıkıyor. Nasıl Duzeltilebiilir
  15. B

Skript Calismiyor

Merhaba Arkadaslar Skriptim Neden Çalısmıyor ? command /SansKutusu: permission: sans.kutusu permission message: &6Bu Komuta Yetkiniz Yok ! trigger: give loop-player chest named "&cSans Kutusu" on rightclick with a chest: if display name of player's tool contains "&cSans...
  16. B

Skript Hatalari

on script load: if {1} is not set: set {1} to 1 execute console command "/reload" wait 5 real minutes set {1} to 0 Hatarım nelr şimdiden teşekkürler
  17. B

Skript Ile Reload

Merhaba Arkadaslar.Sizden bir şey Isteyeceğim Sunucu Acıldığında Sadece Açılmaya Mahsus Olarak Reloadlansın Yani ; Ben Sole Bişi Yaptım Ama Durmaksızın Reload Atıo On script load: execute console command "reload" ama bu kod olumune reload atıo şimdiden teşekkürler
  18. B

Yardım Sandiskim Pcye Sıkıstı !

Tm Arkadaslar Çıkardım Teşekkürler
  19. B

AntiMod + AntiWorldDownloader

Merhaba Arkadaslar.Bugün Sizden 2 Plugin Yada CraftBukklitlemi Oluyor Ne Ile Oluyorsa Onları Isticem. 1.AntiMod:Sunucuya Mod Ile Girilmesini Engellemek Istiyorum. 2.AntiWorldDownloader:Sunucum Icin Kendimi Yırtıp Yaptığım Mapın Çalınmamasını Istediğim İçin Engellicek bir şey Simdiden Teşekkürler...
  20. B

Essentials Hata

Merhaba Arkadaslar Bir Hata Var. Essentials Reload Komutu da essentialsa reload atıo Essentials a komutuda atıo Essentials wrpşfkremhfjhıerkjgfy8ıho komutuda atıo boyle rasgele komutlar hep atıo nasıl çözülür
  21. B

Solar Survival Icin 2 Skript.

Konu 2 Kez Açılmıs Olabilir Kb. 1. Arkadaslar . Tüm Blokları Kırınca Direk Envantere Gelsin Ek Olarak - Obsidyen - Katman Kayası - Bloklarına Sağ Tıklayınca Envantere Gelsin İstiyorum Ama Durdugu Yerdende Silinsin.Hani SolarSurvivalda KatmanKayasından Gezegen Varya Onu Kazmak Icin :) 2.1...
  22. B

bir şeye sağ tıkladığında gidip sana gelsin gelsin

merhaba arkadaslar ben taş madenler obsidyen ve katman kayasına sağ tıkladığında envantere gelsin istiyorum.bu nasıl yapılabilir . teşekkürler
  23. B

Yeni Sunucum Icin Sorular

Merhaba Arkadaslar.Ilk Olarak Konu Yeri Yanlıs Olabilir,Kusura Bakmayın . Yeni Acilcak Sunucum Icin Bir Soru Sorucam. Xray Ve Kill Aura Engellensinmi ?? Sunucu Survivaldır Simdider Teşekkürler Iyi Oyunlar Iyi Gunler Dilerim Allaha Emanet Olun
  24. B

Input Guiyi 1.8 Yapmak

Merhaba Arkadaslar Bende Command Block Ile Login Sisstemi Var Ancak Sadece 1.7 Ye Uyuyor. Bende Input Guinin Sourcesini Aldımm.Ama Biraz Eski Sanırım 1 Kaç Dosya Yoktu Ayrıca 1 Kaç Hata Aldım Yinede Jarladım.Sw Açtım Hata Vermedi Ama Oyuna Gİrince Hata Verdi Ve Sw Kapandı. Yani InputGui...
  25. B

Sorularım

1 Material material; if (ProtocolLibrary.getProtocolManager().getMinecraftVersion() .getVersion().startsWith("1.6.")) { material = Material.getMaterial(packet.getIntegers().read(3)); } else { material =...