Arama sonuçlarınız

1. B

Nasıl script yapabilirim ?

Tamam sağol.
  2. B

| Nirvana Craft | Profesyonel mimar alımları başladı | Detaylı bilgi içeride |

Alındınız özelden mesaj atınız sv ıp size verilecektir.güncel
  3. B

Nasıl script yapabilirim ?

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün nasıl script yapapıldığını öğrenmek istiyorumda yardım ederseniz cok makbul olur.
  4. B

İstediğiniz serverin mapı varsa, alınır verilir detaylı anlatım içerde !

Merhaba arkadaslar. Bugün kendı kodlagım bir program ile istediğiniz serverin map ve pluginlerini alabilirim. Ücret 5 Tl dir.
  5. B

Yenilendi Merlin Craft %100 Survival

Serverde adminler çok ilgisizler. Gereksiz pluginler vb şeyler var. Bence girmeyin.
  6. B

[Yardım] Hunger Games Map Sabitlemek

Peki plugin paketini verebilirmisin ?
  7. B

CrawL Tr -Survival server - 1.7.2 - Herobrine-Acik artirma-Tarla-Köyde yasam-Bosslar-Korku-Macera

*****ta, kullanmazlar engel var server 10 güne açılacak hiçbir türk serverlerin, eşi benzeri olmayan serverle karşınızda olucaz.
  8. B

[Yardım] Hunger Games Map Sabitlemek

Plugin paketin karşılığında, ben hepsini ayarlayabilirim.
  9. B

CrawL Tr -Survival server - 1.7.2 - Herobrine-Acik artirma-Tarla-Köyde yasam-Bosslar-Korku-Macera

Saçmalamayı kes. Alıntı olduğu ne belli o resimler tek onda yok ! birsürü internet sitelerinde var belki kendim aldım belki kendim yazdım ? patenti varsa dava açabilirsiniz. Tabi reşitseniz.
  10. B

Merhaba.Ben baş kurucu serverden " CrawL " Şuanda küfür plugini hata vermekten bugdan dolayı bugun içerisinde onarılacaktır.İyi günler.
  11. B

Ip yalnış yazmışım. Özür dilerim Ip: Crawltr.nitrado.net !
  12. B

Profesyonel bir sunucu mu arıyorsun ? Sonun işte bu diyebileceğin bir sunucu mu lazım ? Eğlencenin doruklarına ulaşmak mı istiyorsun ? Doğru konudasın okumaya devam et ...
  13. B

Bugün gece.

Bugün gece.
  14. B

AntikCraft / Köyde Yaşam / Aclik oyunları / Tarlalar / En Kanli Savaslar / 1.7.2 / Herobrine /

Serverimiz bakıma alındı. Map,ıp ve pluginler değişecek. İyi günler.
  15. B

Epic boss Timer hatası !

Tamam sağolun.
  16. B

Epic boss Timer hatası !

Tamam.Güncel.
  17. B

[YARDIM] Avatar Serverim Var Pluginlerden Anlayan Varmı???

Ekledim. Bu arada plugin bilgimde süperdir.
  18. B

AntikCraft / Köyde Yaşam / Aclik oyunları / Tarlalar / En Kanli Savaslar / 1.7.2 / Herobrine /

Güncel. Muzafferin dediği doğrudur, sonkez güncelledi. Bir daha böyle sorun olmuyacak inşallah. İyi oyunlar.
  19. B

Güncel.Güncel.Güncel.Güncel.SERVER SON KEZ GÜNCELLENMİŞTİR !Güncel.